Jump to content

robalito

Weteran
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

robalito last won the day on March 5 2013

robalito had the most liked content!

Community Reputation

2 Neutralny

About robalito

 • Rank
  Gość w Zonie

Profile Information

 • Ruble
  93

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam. Nie wiem o co chodziło bo szukałem i nic nie znalazłem. Przeinstalowałem moda i działa. Dzięki za informacje i pomoc.
 2. Witam. Na samym wstępie mam problem. FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CInifile::Load [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 175 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Duplicate section 'wpn_ak74_m1' found. O co tu chodzi?
 3. Chyba o to chodziło. Zbierałem wszystko po drodze i upychałem w skrzyni w barze. Wszystkie artefakty, dokumenty, różne rodzaje amunicji, broni. czas chyba to upłynnić u Sidora. Dzięki za podpowiedź. Zaraz sprawdzę czy zadziała. Faktycznie zadziałało. Całą niepotrzebną amunicję i broń sprzedałem komu się dało i dalej poszło gładko. Nie wiedziałem że nadmiar może zaszkodzić. Teraz będę uważać. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
 4. Dzięki za informację, ale mam procesor AMD FX 8350, grafika ASUS GTX 760, pamięć 8 gb. i Win 7 64 bit. Przeszedłem wiele modów łącznie z solianką i nie miałem takich problemów. Teraz jestem w 2/3 moda i to dzieje się tylko w tym miejscu. Raz udało mi się dojść do nowej Ripley, ale potem wróciłem się na MW i znowu kicha. Coś się dzieje podczas przejścia z Baru na MW. Pliki wymiany również mam zwiększone. Czytałem ten temat.
 5. Witam. Jestem w Barze i podczas próby przejścia na MW zaczyna dziać się coś dziwnego. Rozmowa z Molochem wygląda tak, że mówię tekstem Molocha a Moloch moim. Po zakończeniu rozmowy grę wywala. To jest moment, kiedy z Molochem mamy wykończyć bandytów i Moloch staje się Grzesznikiem. [error]Expression   : fatal error[error]Function   : CScriptEngine::lua_error[error]File   : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line   : 73[error]Description : <no expression>[error]Arguments : LUA error: ...shadow of chernobylgamedatascriptsxr_logic.script:1182: attempt to index local 'obj' (a nil value) stack trace:* MEMORY USAGE: 351219 K FATAL ERROR [error]Expression   : fatal error[error]Function   : CScriptEngine::lua_error[error]File   : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line   : 73[error]Description : <no expression>[error]Arguments : LUA error: ...chernobylgamedatascriptsdfs_quests_complit.script:371: attempt to index field 'actor' (a nil value)Tworzą się dwa błędy. Grę wielokrotnie przeinstalowałem. Pliki ściągałem z Yandexa i z Waszego serwera. Nic nie pomogło.
 6. Witam. Miałem taki sam problem. Nie pomogło ani twardy zapis ani wycieczka przez CEA. Więc po którejś tam próbie spróbowałem inaczej. Obszedłem bazę i podszedłem od północnej strony. Tam zasięg promieniowania jest o wiele krótszy. Bosman ruszał za każdym razem.
 7. Dzięki. Pomogło. Mam win 7x64 więc ustawiłem tryb zgodności na XP. Na razie śmiga.
 8. Dzięki. Podziałało. Ale mam jeszcze jeden rodzaj wypadów: [error][ 8] : W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.
 9. Witam. Mam problem z załadowaniem jakiejkolwiek broni. Przy próbie włożenia w slot mam wylot do pulpitu. Błąd jest taki sam jak u Grzecha: FATAL ERROR [error]Expression   : pm->m_animations.size()[error]Function   : player_hud_motion_container::load[error]File   : E:priquelsourcesenginexrGameplayer_hud.cpp[error]Line   : 92[error]Description : motion not found [lr300_idle_bore] stack trace:
 10. Witam. Mam pytanie, czy ktoś mógłby podpowiedzieć gdzie znajduje się "schowek doświadczonego stalkera" na który namiar daje nam Denis po jego uratowaniu. Niestety, ale ten namiar jest zbyt ogólny. Z góry dziękuję.
 11. Trzeba wypełnić zadanie "Leczyć ludzi". Jak to wykonasz dopiero wtedy pojawia się zadanie na "Znaleźć psa" i na "Medalion".
 12. Dzięki. Tam nie szukałem. Pomogło, bo już nie wywala.
 13. Przy przejściu z Baru do Dziczy wyskakuje mi takie coś: [error]Expression : vertex || show_restrictions(m_object) [error]Function : CPatrolPathManager::select_point [error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamepatrol_path_manager.cpp [error]Line : 155 [error]Description : any vertex in patrol path [ros_sniper2_walk] in inaccessible for object [ros_sniper2] Czy ktoś wie o co chodzi?
 14. Na to wygląda. Pozostaje mi zacząć od nowa. Ale jeszcze sprubuję podmienić pliki. Może coś wyjdzie. Dzięki za informacje. Jak coś będzie to dam znać.
 15. Tak. Naprawił i miałem święty spokój. Nie działa tylko w tych lokacjach które podałem. W Dziczy i w Jantarze wszystko gra. Idę jeszcze sprawdzić na Magazyny. Na Magazynach jest. Co to za cudo? Dziwne, bo nie mogę wykonać paru questów.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord