Skocz do zawartości

robalito

Weteran
 • Zawartość

  17
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O robalito

 • Tytuł
  Gość w Zonie

Informacje

 • Ruble
  93

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. robalito

  Problemy techniczne

  Witam. Nie wiem o co chodziło bo szukałem i nic nie znalazłem. Przeinstalowałem moda i działa. Dzięki za informacje i pomoc.
 2. robalito

  Problemy techniczne

  Witam. Na samym wstępie mam problem. FATAL ERROR [error]Expression : fatal error [error]Function : CInifile::Load [error]File : E:\stalker\patch_1_0004\xrCore\Xr_ini.cpp [error]Line : 175 [error]Description : <no expression> [error]Arguments : Duplicate section 'wpn_ak74_m1' found. O co tu chodzi?
 3. robalito

  Problemy techniczne

  Chyba o to chodziło. Zbierałem wszystko po drodze i upychałem w skrzyni w barze. Wszystkie artefakty, dokumenty, różne rodzaje amunicji, broni. czas chyba to upłynnić u Sidora. Dzięki za podpowiedź. Zaraz sprawdzę czy zadziała. Faktycznie zadziałało. Całą niepotrzebną amunicję i broń sprzedałem komu się dało i dalej poszło gładko. Nie wiedziałem że nadmiar może zaszkodzić. Teraz będę uważać. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
 4. robalito

  Problemy techniczne

  Dzięki za informację, ale mam procesor AMD FX 8350, grafika ASUS GTX 760, pamięć 8 gb. i Win 7 64 bit. Przeszedłem wiele modów łącznie z solianką i nie miałem takich problemów. Teraz jestem w 2/3 moda i to dzieje się tylko w tym miejscu. Raz udało mi się dojść do nowej Ripley, ale potem wróciłem się na MW i znowu kicha. Coś się dzieje podczas przejścia z Baru na MW. Pliki wymiany również mam zwiększone. Czytałem ten temat.
 5. robalito

  Problemy techniczne

  Witam. Jestem w Barze i podczas próby przejścia na MW zaczyna dziać się coś dziwnego. Rozmowa z Molochem wygląda tak, że mówię tekstem Molocha a Moloch moim. Po zakończeniu rozmowy grę wywala. To jest moment, kiedy z Molochem mamy wykończyć bandytów i Moloch staje się Grzesznikiem. [error]Expression   : fatal error[error]Function   : CScriptEngine::lua_error[error]File   : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line   : 73[error]Description : <no expression>[error]Arguments : LUA error: ...shadow of chernobylgamedatascriptsxr_logic.script:1182: attempt to index local 'obj' (a nil value) stack trace:* MEMORY USAGE: 351219 K FATAL ERROR [error]Expression   : fatal error[error]Function   : CScriptEngine::lua_error[error]File   : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamescript_engine.cpp[error]Line   : 73[error]Description : <no expression>[error]Arguments : LUA error: ...chernobylgamedatascriptsdfs_quests_complit.script:371: attempt to index field 'actor' (a nil value)Tworzą się dwa błędy. Grę wielokrotnie przeinstalowałem. Pliki ściągałem z Yandexa i z Waszego serwera. Nic nie pomogło.
 6. robalito

  Bosman nie wraca

  Witam. Miałem taki sam problem. Nie pomogło ani twardy zapis ani wycieczka przez CEA. Więc po którejś tam próbie spróbowałem inaczej. Obszedłem bazę i podszedłem od północnej strony. Tam zasięg promieniowania jest o wiele krótszy. Bosman ruszał za każdym razem.
 7. robalito

  ARSENAL MOD CS

  Dzięki. Pomogło. Mam win 7x64 więc ustawiłem tryb zgodności na XP. Na razie śmiga.
 8. robalito

  ARSENAL MOD CS

  Dzięki. Podziałało. Ale mam jeszcze jeden rodzaj wypadów: [error][ 8] : W magazynie brak miejsca dla wykonania tego polecenia.
 9. robalito

  ARSENAL MOD CS

  Witam. Mam problem z załadowaniem jakiejkolwiek broni. Przy próbie włożenia w slot mam wylot do pulpitu. Błąd jest taki sam jak u Grzecha: FATAL ERROR [error]Expression   : pm->m_animations.size()[error]Function   : player_hud_motion_container::load[error]File   : E:priquelsourcesenginexrGameplayer_hud.cpp[error]Line   : 92[error]Description : motion not found [lr300_idle_bore] stack trace:
 10. robalito

  ООP / Collector / Master Addon

  Witam. Mam pytanie, czy ktoś mógłby podpowiedzieć gdzie znajduje się "schowek doświadczonego stalkera" na który namiar daje nam Denis po jego uratowaniu. Niestety, ale ten namiar jest zbyt ogólny. Z góry dziękuję.
 11. robalito

  Doktor nie daje zadania na amulet.

  Trzeba wypełnić zadanie "Leczyć ludzi". Jak to wykonasz dopiero wtedy pojawia się zadanie na "Znaleźć psa" i na "Medalion".
 12. robalito

  Fatal Error, przejście z Baru do Dziczy

  Dzięki. Tam nie szukałem. Pomogło, bo już nie wywala.
 13. robalito

  Fatal Error, przejście z Baru do Dziczy

  Przy przejściu z Baru do Dziczy wyskakuje mi takie coś: [error]Expression : vertex || show_restrictions(m_object) [error]Function : CPatrolPathManager::select_point [error]File : E:stalkerpatch_1_0004xr_3daxrGamepatrol_path_manager.cpp [error]Line : 155 [error]Description : any vertex in patrol path [ros_sniper2_walk] in inaccessible for object [ros_sniper2] Czy ktoś wie o co chodzi?
 14. robalito

  Problem z HUD-em

  Na to wygląda. Pozostaje mi zacząć od nowa. Ale jeszcze sprubuję podmienić pliki. Może coś wyjdzie. Dzięki za informacje. Jak coś będzie to dam znać.
 15. robalito

  Problem z HUD-em

  Tak. Naprawił i miałem święty spokój. Nie działa tylko w tych lokacjach które podałem. W Dziczy i w Jantarze wszystko gra. Idę jeszcze sprawdzić na Magazyny. Na Magazynach jest. Co to za cudo? Dziwne, bo nie mogę wykonać paru questów.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord