Skocz do zawartości

boberm

Weteran
 • Zawartość

  993
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  7

Ostatnia wygrana boberm w dniu 2 Lipiec 2017

Użytkownicy przyznają boberm punkty reputacji!

Reputacja

544 Przyjacielski

O boberm

 • Tytuł
  Przewodnik
 • Urodziny 6 Kwiecień

Informacje

 • Ruble
  1521
 • Frakcja
  Powinność
 • Procesor
  I7
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  AKM
 • RAM
  16
 • Karta graficzna
  GF 750Ti
 • System operacyjny
  Win10/64bit
 • O mnie
  Чёрный ворон, чёрный ворон,
  Что ж ты вьёшься надо мной,
  Ты добычи не дождёшься,
  Чёрный ворон, я не твой.
  Ты добычи не дождёшься,
  Чёрный ворон, я не твой.

Ostatnie wizyty

1 483 wyświetleń profilu
 1. Pomyślności Zapominalski Loginie:020:

 2. boberm

  Kalendarz na 2019r

  Pozwoę sobie podpiąć się z kalendarzem adwentowym . Coby 2018 miło sie zakonczył. https://boobychristmas.com
 3. boberm

  Ostatnio oglądałem film i POLECAM.

  "They Shall Not Grow Old". Wszystkim zainteresowanym historią polecam. Oraz jako uzupełnienie , a raczej wstęp sugeruję przeczytać swietnie napisane książki- "Sierpniowe Salwy" i "Wyniosła Wieża"- obie popełnione przez Barbarę Tuchman.
 4. boberm

  Problemy ze schowkami i kwestami

  Plazmowa Gąsiennica ma prawdopodobieństwo 75% udanej transmutacji - przed jakąkolwiek transmutacją zapisuj grę - nie stracisz składowych w wypadku nieudanej operacji. Schowek żyły - jak mniemam z bronią - jest na samej górze ( na dachu jakby) i jest ciut przejrzysty.
 5. boberm

  100 lat Polsko!

  Jako uzupełnienie sugeruje obejrzec także to. Film dostepny tylko do 14.11 .http://www.wykop.pl/ramka/4641089/niepodleglosc-caly-film/
 6. Oj tam Oj tam. Nie dajmy się zwariować. Zycie samo w sobie jako proces dynamiczno-adaptacyjny jest niebezpieczne. I zawsze kończy się śmiercią. Znając wynik tego skomplikowanego równania po co sobie odmawiać drobnych przyjemności.
 7. Oj @Yossarian - i po co stresowac normalsów - białych , hetero , nie ulegających modom na sojowe latte , niepalenie etc.... .
 8. boberm

  Problemy ze schowkami i kwestami

  @Agrael Ca siódma minuta.
 9. boberm

  Problemy ze schowkami i kwestami

  @kondotier - filmiki są z NS2016 czyli lajcikowo a kolega gra w OP2 . W Op-ku wygląda to tak: ........czyli w pewnym momencie spawnuje się grupa Buusty'ego która wykosi resztę. Nie zapomnij pogadać z nim po zakończeniu "rzeżni".
 10. boberm

  Problemy ze schowkami i kwestami

  @koboldzisko - wywołałes mnie więc jestem . limitdialogowOFF.7z - plik nie mój - podziękowania dla @goodlike . W kwestii Posterunku. Jezeli dobrze pamiętam powinieneś mieć pomoc ze strony Buusty'ego i najemników.
 11. boberm

  @smox ma urodziny.

  100 lat , 100 lat
 12. boberm

  Pratchetocholizm

  http://www.wykop.pl/ramka/4626877/oficjalnie-powstanie-serial-o-strazy-miejskiej-ze-swiata-dysku-pratchetta/ I to jest pierwsza dobra wiadomość ( dla mnie) w tym tygodniu.
 13. http://www.geekweek.pl/news/2018-11-01/oto-xq-58a-valkyrie-dron-ktory-wesprze-mysliwce-usa-jeszcze-w-tym-roku/ Swiat zmienia się tak szybko , że za chwilę zabraknie miejsca dla wspaniałych romantycznych bohaterów mojego dzieciństwa... i ich równie wspaniałych maszyn
 14. boberm

  Aborygeni Europy

  @Sierioża , @Yossarian , @smox , @vidkunsen Koledzy - zasadniczo jedynym powodem dla którego wrzuciłem ten artykuł jest informacja - pominięta w pierwszej wypowiedzi @Sierioża , a dotyczaca danych statystycznych mówiących o tym , że Europa taka jaką my znamy powoli zaczyna zanikać. Zaczął się ten proces dosyć dawno temu , i obecne problemy z migrantami nie są tego stanu rzeczy przyczyną. Natomiast istotne jest , że pomysł ściągnięcia do Nas ( czytaj EU) niewykształconej -( nie bójmy się tego słowa)- masy kolorowego bydła- homo ludens w połączeniu z wzrostem stanu ludności już tu funkcjonującej , a korzeniami tkwiącej w średniowieczu czyli szmacianymi łbami wiecie kogo- ten proces zdecydowanie przyspiesza. I to dla mnie jest przerażające. Konsekwencje wrzucenia tej "kolorowej wartości dodanej" pojawią sie już niedługo. i bedą raczej niezbyt miłe dla "Aborygenów". Edit z przyczyn politpoprawności
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord