Jump to content

Akron1112

Weteran
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

About Akron1112

 • Rank
  Kot

Contact Methods

 • GG
  10401242

Profile Information

 • Ruble
  100

Recent Profile Visitors

688 profile views
 1. @marek1230 Tą fleszkę ma u siebie Witek Woron,który stoi przy murze obok hangaru na Wysypisku(pojawia on trochę póżniej i daje zadanie na likwidację ślepych psów)
 2. @wariat Mam przekroczony limit.
 3. Witam. Czy są jakieś działające linki do patchy 8.0 i 8.2,gram odnowa z powodu awarii dysku
 4. @Ignachinio@samotnik67 dzięki za poradę.Próbowałem go wskrzesić żywym sercem,ale nie udało się.Wszystkie zadania od Dimaka i Akila muszę skasować. Widocznie może to być złośliwość gry,bo nie mialem żadnego powiadomienia czerwonymi literami,że zginęła ważna postać.
 5. Witam. Mam takie pytanie?,czy Kieł będzie jeszcze potrzebny do jakiś zadań,bo znalazłem go martwego na Magazynach Wojskowych,a jeszcze nie robiłem misji na pierścień Łukasza.
 6. @wariatDzięki za pomoc,mam już wszystkie fotki.
 7. Będę bardzo Ci wdzięczny,bo na razie klapa.
 8. @IgnachinioDzięki za info,bo ja robiłem fotkę z betonów które są bliżej bunkra ,akurat mam Emisję to przetestuję.
 9. @Ignachinio Dzięki za wskazówki ,jeszcze jedno pytanie dotyczące zrobienia zdjęcia dla Fotografa,chodzi o bunkier naukowców podczas pełnej Emisji w którym miejscu trzeba stanąć ,aby dobrze wyszła fotka bo jak na razie mam z tym problem.
 10. Witam. Wziąłem zadanie od Docenta na łamacz kodów od PDA ,czy ktoś wie gdzie go szukać i od czego zacząć.Drugie zadanie to ,,Prototyp nr 58" gdzie szukać Akilla, jak twierdzi Barman był w barze i sobie poszedł.
 11. @Samotnik67Masz może rację za szybko wziąłem zadanie i powstał problem.Teraz robię zadania na Niezbadanych Terenach dla Ginekologa i jego kompanii. Atak na bazę wojskową na Agropromie,robiłem już dawno.Teraz zostało tylko znależć Archarę?
 12. Witam. Gdzie można natrafić na fleszkę muzyczną nr.10. Nikt jej nie ma,ani handlarze ani ci co dają zadania.
 13. Witam. Czy jest może jakiś filmik na temat schowka Kolekcjonera w Sterowni Monolitu. Prawie a wykonalny do zabrania.
 14. Czyli na razie mogę go schować i szukć uszkodzonych do naprawy. A czy szmaragdowe arty można wymienić na fanty, u Pliczko, czy trzymać do jakiś zadań i czy są recepty na nie.
 15. Witam Zaniosłem prototyp pistoletu gausa i fleszkę Leszego do Docenta i nie ma żadnego dialogu. Pistolet ma tylko 50% sprawności, czy musi mieć 100% .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity