Jump to content

Akron1112

Weteran
 • Content Count

  80
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About Akron1112

 • Rank
  Kot

Contact Methods

 • GG
  10401242

Profile Information

 • Ruble
  112

Recent Profile Visitors

733 profile views
 1. @Ignachinio to,ale czy dałoby radę w naszym języku bo te same przetłumaczenie wychodzi z translatora.
 2. Witam. Zadanie od Sidora na artefakty dla naukowców,jaki jest potrzebny zestaw,bo z translatora z Google wychodzą dziwne nazwy.
 3. Dobra dzięki panowie stalkerzy .Czyli trzeba tradycyjnie przebijać się przez gąszcz Monolitu i kontrolerów.
 4. Czy ktoś może wie gdzie znajduje się przejście z Jantaru na Wschodnią Prypeć,którą daje Kalmuk,żeby zebrać komponenty do maści dla Ariandy.
 5. Witam. Powstało takie pytanie? Nie zdążyłem z lekarstwem dla Golema i się kolega przekręcił,a lekarstwo wziął Sacharow do celów badawczych.W obecnym przypadku nie mam namiarów na schowek Golema i na jego PDA,w którym jest mowa o rzadkim artefakcie dla Dragunowa,czy jak nie wykonam tego zadania dla niego będzie miało to wpływ na główną fabułę?
 6. @marek1230 Tą fleszkę ma u siebie Witek Woron,który stoi przy murze obok hangaru na Wysypisku(pojawia on trochę póżniej i daje zadanie na likwidację ślepych psów)
 7. Witam. Czy są jakieś działające linki do patchy 8.0 i 8.2,gram odnowa z powodu awarii dysku
 8. @Ignachinio@samotnik67 dzięki za poradę.Próbowałem go wskrzesić żywym sercem,ale nie udało się.Wszystkie zadania od Dimaka i Akila muszę skasować. Widocznie może to być złośliwość gry,bo nie mialem żadnego powiadomienia czerwonymi literami,że zginęła ważna postać.
 9. Witam. Mam takie pytanie?,czy Kieł będzie jeszcze potrzebny do jakiś zadań,bo znalazłem go martwego na Magazynach Wojskowych,a jeszcze nie robiłem misji na pierścień Łukasza.
 10. @wariatDzięki za pomoc,mam już wszystkie fotki.
 11. Będę bardzo Ci wdzięczny,bo na razie klapa.
 12. @IgnachinioDzięki za info,bo ja robiłem fotkę z betonów które są bliżej bunkra ,akurat mam Emisję to przetestuję.
 13. @Ignachinio Dzięki za wskazówki ,jeszcze jedno pytanie dotyczące zrobienia zdjęcia dla Fotografa,chodzi o bunkier naukowców podczas pełnej Emisji w którym miejscu trzeba stanąć ,aby dobrze wyszła fotka bo jak na razie mam z tym problem.
 14. Witam. Wziąłem zadanie od Docenta na łamacz kodów od PDA ,czy ktoś wie gdzie go szukać i od czego zacząć.Drugie zadanie to ,,Prototyp nr 58" gdzie szukać Akilla, jak twierdzi Barman był w barze i sobie poszedł.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity