Jump to content

Akron1112

Weteran
 • Content Count

  49
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralny

About Akron1112

 • Rank
  Turysta

Contact Methods

 • GG
  10401242

Profile Information

 • Ruble
  100

Recent Profile Visitors

529 profile views
 1. Nie mogę uruchomić moda,ponieważ wystąpił taki problem.Czy da się coś z tym zrobić ? [error]Expression : hSrcFile!=INVALID_HANDLE_VALUE [error]Function : CVirtualFileReader::CVirtualFileReader [error]File : E:\stalker\sources\trunk\xrCore\FS.cpp [error]Line : 454 [error]Description : d:\laststalker\gamedata\config\text\pol\als_names.xml [error]Arguments : Access is denied.
 2. @kondotier-gra idzie świetnie,sporo zadań,broni i amunicji,ale też są i problemy. Jak wyciągnąć art z środka anomalii?-próbowałem na różne sposoby(w innych modach za pomocą granatu się wypychało)
 3. @kondotier-Jestem na początku gry,ale zaciekawiło mnie Twoje nieszablonowe podejście do gry,spróbuję Twojego systemu. Zobaczę co zaoferuje mi gra.
 4. @kondotier-ten mod jest dość ciekawie zrobiony . Zacząłem od nowa ,i na dzień dobry napuściłem przy helikopterze sunie na szabrowników ,zdobyłem obrzyna, PM-a,oraz inne klamoty. Skutek był taki ,że dostałem od Nieznajomego (oprócz głównych) zadania na wybicie mutantów i przyniesienia artefaktów tak,że muszę oszczędzać sunię i amunicję,bo kiełbasa jak na razie się nie pojawia. Zobaczę co będzie się działo jak dojdę na wzięcie,,języka"-czy będą wyloty,czy nie?
 5. @kondotier-Sztuczka nie udała się którą zaproponowałeś występuje ten sam problem(wyrzut do pulpitu).Moze zająłem się za bardzo zadaniami pobocznymi jak pisał wcześniej @mkk7. Zagram od nowa,bo mod jest fajny,może tym razem obejdzie się bez problemów,oraz dzięki za wspieranie dobrymi radami.
 6. Zadanie na wzięcie ,,języka''.Bliższe podejście do znacznika ,skutkowało wyrzuceniem po paru sekundach do pulpitu. Próbowałem z różnych stron z takim samym skutkiem.
 7. [error]Expression : !m_error_code [error]Function : raii_guard::~raii_guard [error]File : D:\prog_repository\sources\trunk\xrServerEntities\script_storage.cpp [error]Line : 748 [error]Description : ....a.l.k.e.r. - zew prypeci\gamedata\scripts\_g.script:463: attempt to index local 'file' (a nil value) Czy da się z tym coś zrobić?
 8. Dzięki @mkk7 prawie o niego się potykałem,jak to mówią co,ślepemu po oczach
 9. Zadanie poboczne; znależc dowód przebywania pilota w domu na rembazie. Obszukałem całą chatę i nic nie znalazlem,chociaż znacznik był ustawiony na tej chałupie. Czy ktoś znalazł taki dowód?
 10. Dzięki za ten filmik,szukałem koło tej sterty rur,ale był dobrze zamaskowany. Z następnymi schowkami Harona chyba już nie będzie takich problemów.
 11. Jeżeli chodzi o tego Ziła,co stoi w rogu to nic nie znalazłem,obszukałem jeszcze dwa autobusy i jeden wrak za czołgiem Może położene schowka jest losowe, jakby co szukam dalej.
 12. Nie mogę namierzyć jednego schowka. Mam taką wskazówkę-szukaj na CEA-1 w żelaznym złomie ,którego strzeże nieboszczyk .Znajdziesz to czego tak długo szukasz. Dwa razy obszukałem wszelkie żelastwo z trupami i nie znalazłem . Prośba o jakieś info.
 13. Dzięki za podpowiedz,o tej linii nie wiedziałem,ale już jest dobrze i zbieram wszystko co da się sprzedać u handlarzy. A propo przysiadu jakie wstawić parametry bo jeszcze z tym nie eksperymentowałem.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord