Jump to content

roman.b

Turysta
 • Content Count

  40
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

About roman.b

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  6

Recent Profile Visitors

313 profile views
 1. Żaden link do obrania nie działa, można prosić o nowe.
 2. Czy w tym modzie jest tryb fabularny?. Odpaliłem moda i mam zadania tylko poboczne, o które muszę prosić.
 3. No to mam po zabawie Sam znalazłem dwa bugi, ciekawe ile było po drodze, które wpłynęły na przyszłe misje. Pierwszy jest taki, że jak złupisz truchła tych z powinności to nie pokazują się dokumenty. Drugi jest taki, że jak za bardzo się oddalisz (tylko blisko bazy) od eskortowanego tego z wolności na Dolinie mroku, to znika możliwość zakończenia zadania. W oryginalnym SGM 2.2 nie miałem takich problemów.
 4. Udało mi się cofnąć i tak zrobić aby się pokazały dokumenty, ale dalej nie dostaje zadań. @prozmus84 możesz dokładniej opisać co jest potem?
 5. No to lipa na całości, nie chce mi się cofać nie wiadomo do kiedy. Koniec gry
 6. @prozmus84 Dzięki za info, od kogo dostałeś zadania na magazynach?
 7. No ale ja miałem ten wątek i go przeszedłem dzięki spawnerowi. @prozmus84 też miał ten problem. Co jest po tym? biegam i biegam, zapisałem się do świtu, dostałem kilka misji i koniec. Czy to prawdziwy koniec?
 8. Czy naprawdę nikt nie doszedł dalej z fabułą niż "zagadka przeszłości"
 9. @prozmus84 Żeby użyć spawnera musisz zainstalować dodatek "cheat-mod", menu wywołujesz podczas grania ESC potem F2
 10. Niestety we wszystkich miejscach pusto. Musiałem sięgnąć po pomoc do spawnera, no i mam dokumenty. Jakiś bug. Mam kolejny problem, brak zadań po wykonaniu zagadki przeszłości. Oprócz zadań sprawdzenie ogończa na Agropromie (gdzie jeszcze nie dotarłem), oaza i trzej towarzysze. Co ma być dalej??
 11. Tak, patrzyłem i jeszcze patrzyłem na trzeci który znalazłem na konkurencyjnym forum. Jest wszędzie pusto.
 12. Mam problem ze schowkami w Dolinie Mroku, zagadka przeszłości. Przeleciałem cały teren trzy razy, skorzystałem z podpowiedzi gdzie powinny być w 3 wariantach, i nie ma kompletnie nic?.
 13. Musisz przekopiować katalog "config" do katalogu" Gamedata" z grą, nie zastępując plików. W katalogu "config" masz plik system.ltx (max_weight = 1500 i max_ruck = 1560) W katalogu config/creatures masz plik actor.ltx (max_walk_weight = 1560) W jednym i drugim pliku wyszukujesz wpisy "weight" i zmieniasz domyślne wartości, dla przykładu powyżej waga 1500 kg
 14. "DB Tools" >> zakładka "Unpack" Wskazujesz katalog "patch" pod spodem wskazujesz gdzie go ma wypakować, potem na dole "Execute"
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity