Jump to content

Ignachinio

Weteran
 • Content Count

  1069
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

128 Przyjacielski

1 Follower

About Ignachinio

Profile Information

 • Ruble
  528
 • Frakcja
  Wojskowi
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1443 profile views
 1. Ignachinio

  OP-2.1

  No wiadomo szybkostrzelność dla mnie to coś dobrego.. Choć na tym etapie gry.. kij bejsbolowy jest najbardziej efektowny. I strzelba jest nie potrzebna. Rozumiem, że to linia zadań dla Witaminy z przysieniem kombinezonów?
 2. Ignachinio

  OP-2.1

  Igłowce ktoś sprzedaje.. na pewno. Wejdę do gry to sprawdzę. Czyli trzeba robić zadanie.. a jeśli spytać @boberm opłaca się taką giwerę oddawać Woronowi daje on coś fajnego za to?
 3. Ignachinio

  OP-2.1

  To zadnie na anomalie jest chore.. do dziś nie wiem jak je zaliczyłem... Moje pytanie brzmi... skąd mam wziąć ten karabin skoro on występował tylko w jednej sztuce i musiałem go oddać Krzyżowi!
 4. Ignachinio

  OP-2.1

  Ktoś mi powie jak?! Witek Woron zbieranie strzelb... i takie coś?!
 5. Ignachinio

  OP-2.1

  Gratuluję Panowie Doktor nie chce przyjąć schowka z Sarkofagu. Mówi, że oprócz AK powinno być tam coś jeszcze o co chodzi czego nie mam?
 6. Ignachinio

  OP-2.1

  Trzeba więc szukać... Oddałem Kuzniecowowi jego forteczkę. Gadał coś o jakiś mocno promienujacym arcie w schowku ale nic więcej nie powiedział.. Traktować to jako gadkę taką dla jaj.. czy faktycznie jest jakiś schowek..
 7. Ignachinio

  OP-2.1

  Wiem ze pytanie które teraz zadam jest mega szczegółowe ale... Od kogo dostanę arty Szkło i Koronę?
 8. Ignachinio

  OP-2.1

  Dzień dobranoc... Schowek Kabaczka w Sarkofagu.. no gdzie go szukać.. Byłem już wszędzie.. każdy kąt przy spełnaiczu życzeń obszedłem nawet się w akrobatę pobawiłem i dupa.. W zadaniu piszą coś i schowku Monolitu wcześniej do zrobienia.. no ale jak to zrobić? I gdzie ten schowek Monolitu jest...
 9. Ignachinio

  OP-2.1

  Ale mojej kochanej strzelby AA-43 nie ma w większej ilości jest tylko jedna :( i Albo ona albo pancerz
 10. Ignachinio

  OP-2.1

  Jak większość zadań Najlepsze i tak są skoki po wszystkich lokacjach żeby coś zrobić Też tak macie, że kolekcjonujecie wszystkie unikalne karabiny i potem godzinę myślicie co wsiąść na misje?
 11. Ignachinio

  OP-2.1

  Będziesz We wiosce kotów masz kolejną kobitkę.. a i Adrianna taka zła nie jest.. No i na bazie CN jest jeszcze jedna Pani
 12. Ignachinio

  OP-2.1

  Mam już siedem dekoderów z wysp od Prime.. to są wszystkie czy jeszcze coś mi brakuje? No i jaki jest kod do tego cuda techniki...
 13. Ignachinio

  OP-2.1

  Panowie no mam tą notatkę Kuzniecowa z mostu w Limańsku i co dalej? Mam zbierać karty dalej (nie mam wszystkich) czy co? Schowek gdzieś się już pojawił?
 14. Ignachinio

  OP-2.1

  Miałem to samo.. z tego co pamiętam z mojej poprzedniej gry. Wejście od tej strony skutkowało problemami z zapisami w Limańsku (nie można ich było wczytać). Chłopaki mówiły, że trzeba wczytać grę i niby teleporty będą działać..
 15. Ignachinio

  OP-2.1

  Ruszyło dziękuje W czerwonym lesie te magiczne latające wyspy.. jak to ogarnąć? Pomozecie I dla Ginekologa poszukiwania tego zwierzaka który zeżarł mu plecak.. Gdzie szukać cały ten wąwóz wyczyściłem towaru nie znalazłem..
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity