Jump to content

Ignachinio

Zasłużony
 • Content Count

  1506
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Ignachinio last won the day on October 31 2020

Ignachinio had the most liked content!

Community Reputation

293 Przyjacielski

1 Follower

About Ignachinio

 • Rank
  Wojskowy Stalker
 • Birthday November 17

Profile Information

 • Ruble
  1680
 • Frakcja
  Wojskowi Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  AK 15

Recent Profile Visitors

1914 profile views
 1. Sprawdzasz te kółka zawsze będziesz miał śmiech i coś się zrespi. Ja miałem go ukrytego pod tym łóżkiem w przysiółku kontrolera. Trochę musiałem się nachodzić aby go poszukać ale jest pod wyrkiem w tej pierwszej izbie. Schowek jest zawsze w centralnym miejscu pkt. Wiec warto szukać pod workami, kamieniami.
 2. Nie pierwszy i nie ostatni schowek skitrany w takim miejscu.
 3. A tego piwa na Kordonie ktoś nam nie dawał?
 4. A jak brzmi nazwa zadania?
 5. Panowie powiedzcie mi proszę gdzie jest tajemniczy amulet w wiosce pijawek? Ten o którym mówi wędrowiec?
 6. Tak nieśmiertelniki nic nie warzą więc warto je zbierać. Szczególnie że w OP.2.2 nie będzie już tak łatwo
 7. A wiec aby zaliczyć zadanie z Zimnym musisz mieć jego spluwę w ekwipunku. Inaczej nici z zadania. Co do piwa kojarzę że jakieś było w X18 ale nie wiem czy dla łowcy czy dla Dana. A jak brzmi zadanie? A nieśmiertelniki warto zbierać. Za 10 Łukasz wymieni Ci je na amunicję ,,premium" A na dodatek jest przecież konkurs ogłoszony przez niego kto odstrzeli więcej monolician i za wygranie też fajna nagroda wpada.
 8. Skoro już wiesz że jest emisja to prześpij się u bandytosów do niej przetrwaj ją a następnie rób zadanie i wszystko będzie git.
 9. @cez137 postaraj się zwabić towarzystwo pod tą budkę co jest nad wejściem i poczęstować granatem. Przy odrobinie wprawy 80% towarzystwa ginie
 10. Nie no chyba żartował ten plecak nie jest trupa tylko leży tam zawsze
 11. Ja miałem wrażenie że w OP.2.1 twórcy odpuścili nam kradzieże Ale jak widać nie wszystkim. Jakby nie patrząc miejsca niedostępne dla NPC gwarantują 90% szansy na brak okradzenia
 12. Warto sobie zostawiać każdy rodzaj broni które Ci w ręce wpadnie. Chociaż w jednym egzemplarzu. Na przykład RPK będą Ci potrzebne do zadań uszkodzone. Więc każdego warto trzymać.
 13. Ja miałem w barze chyba z 12 plecaków. Pełnych artów, amunicji pancerzy i broni Mod jest taki, że warto kolekcjonować wiele rzeczy bo mogą się przydać
 14. A na to też jest sposób Rób sobie schowki etapowe na lokacji. Ja tam robiłem, wchodziłem gdzieś miałem plecaczek i tam zbierałem co trzeba. Albo podnieś sobie udźwig też tak się da. Różnie ludzie grają A co do Egzo zepsutych ja bym się w nie nie bawił. Poczekał bym na dobrej jakości. I problem z głowy.
 15. Ogólnie to Bagna są bardzo wymagające i pamiętam, że było zalecenie aby grać na statycznym. No ale .. każdy gra jak chce. Wiem, że na statycznym bronie lubiły wpaść w tekstury ale żeby cały schowek? Dziwne.. A co do nie mieszania się w strzelaniny.. Hm dziwny sposób. Amunicji z biegiem gry dostaniesz sporo. Choć ja grałem na tym cudzie od Junxa ale nawet bez niego kluczem jest wymienność broni. Raz używasz Kałacha i walisz do towarzystwa z jego amunicji zdobywając NATo amunicję i odwrotnie. Na spokojnie jest tylu wrogów, że amunicji Ci nie zabraknie nigdy. Dziwne mnie nigdy nie okradli w OP.2.1 a schowków miałem od groma w barze w hangarze obok wejścia do Powinności.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity