Jump to content

Adamstg93

Turysta
 • Content Count

  24
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7 Neutralny

About Adamstg93

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  14
 • Frakcja
  Samotne Wilki
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

495 profile views
 1. Miałeś rację po usunięciu pliku gra śmiga jak należy, świetna robota dzięki.
 2. news_manager.script i nie instalowałem tego fixa ale sam błąd wyskakuje po intrze, nawet gdy pominę
 3. Niestety ale to nic nie daje mam ten sam problem co kolega wyżej.
 4. Jakoś idzie Udało się. Svart miałeś rację, wielkie dzięki, gra chodzi aż miło. Portals dzięki za ten program, pora zmierzyć się z Zoną
 5. Prawdopodobnie problem leży po mojej stronie ale nie mogę go znaleźć.
 6. Samo pobieranie rozpoczyna się lecz po jakimś czasie zastyga i wyskakuje "Niepowodzenie-błąd sieci". Tylko, że specjalnie pobrałem dziś kilkanaście inny plików, bez jakiegokolwiek problemu.
 7. Ja też miałem go wcześniej ściągnięte, a problemu nie mam tylko z tym jednym linkiem ale też z innymi na forum. Próbowałem trzech przeglądarek i ciągle to samo.
 8. Sprawdziłem też inne mody. Bez problemu mogę pobierać pliki z linków zewnętrznych lecz pliki wstawione na serwer stalkerteam są nie możliwe do pobrania. Nigdy wcześniej nie miałem takiego problemu, a swoje zdążyłem już tu naściągać.
 9. Niestety nie jestem w stanie pobrać tego moda, może alternatywny link?
 10. Czy to możliwe żeby link do moda był uszkodzony bo próbuję ściągnąć, a po kilku sekundach wyskakuje błąd pobierania. Sprawdziłem inne mody i mogę ściągać bez problemu. Okazuje się, że to problem pobierania bezpośrednio ze strony, linki zewnętrzne działają. Jakie może być rozwiązanie problemu?
 11. Język mam polski ale region Korea o dziwo, coś jest na rzeczy, zmienię to i ściągnę jeszcze raz moda. Postaram się dziś jeszcze dać odpowiedź
 12. Zaraz pogrzebię i napiszę jak to wygląda u mnie
 13. Mam swoje obowiązki więc nie zaglądam tu codziennie, jeżeli chodzi o język to chyba domyślny, nie bawiłem się takimi ustawieniami.
 14. Tak wszystko jak należy. Próbowałem 3 razy. Gdzie znajduje się ten konkretny plik?
 15. Witajcie. Po uruchomieniu nowej gry, gra zastyga w czarnym ekranie ( ekran wczytywania widzę tylko przez chwilę). Grę muszę zmykać menedżerem. Instalowałem według instrukcji. W folderze logs znalazłem to... xray_adams_06-30-20_14-46-25.mdmp.log
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity