Jump to content

Gatzek

Mechanik
 • Content Count

  368
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Gatzek last won the day on March 26 2017

Gatzek had the most liked content!

Community Reputation

792 Przyjacielski

1 Follower

About Gatzek

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday 10/08/1969

Profile Information

 • Ruble
  19960
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

1542 profile views
 1. Gatzek

  Hybrid Final (1.4.22)

  Odblokujesz dostęp do tzw debugmode w grze i będziesz miał dostęp między innymi do spawnera.
 2. Może któryś z tłumaczy zdecyduje się na uaktualnienie polonizacji, ja nie będę miał czasu w przyszłym miesiącu. Najwięcej zmian będzie w katalogu text. Reszta plików z polonizacji od @gawron jest w większości zgodna, chyba w dwóch plikach script i w jednym z katalogu config\gameplay\ widziałem znaczące różnice.
 3. Spróbuj zmienić oświetlenie na statyczne.
 4. Na polskiej podstawce Klondajk 2.0 Reborn uruchomił się bez problemu. Polonizacja od @gawron wymaga uaktualnienia aby działała poprawnie z tą wersją. Dokładny opis wersji Reborn jest w poście @FeRu (po rosyjsku). https://stalkerteam.pl/topic/7279-pod-osłoną-śmierci-klondajk-20/?do=findComment&comment=127947
 5. Z ciekawości pobrałem Klondike Reborn, wzmiankowanego na 12-13 stronie. Szok, po rozpakowaniu mod waży 35Gb! Muszę najpierw zrobić miejsce na dysku, żeby zobaczyć co on zmienia i czy da się w niego grać. Edit: Postawiłem Reborna, @kondotier specjalnie dla Ciebie screen jak w tym modzie wygląda celowanie przez PSO
 6. Gatzek

  Co dalej?

  Znalazłem, ale dzięki Popatrzyłem na ten filmik i widzę, że w końcówce ten gracz miał zadanie od Szpaka na Wintoreza. Ciekawe, że mi Szpak niczego takiego nie zlecił. Pomimo, że dałem mu skrzynkę wódki i piwo.
 7. Gatzek

  Co dalej?

  No to u mnie Szubin zniknął jak wyrzuciłem tylko broń. Rozglądałem się wokół z wciśniętym F i Groza nigdzie nie leżała. Amunicji już nie wyrzucałem, może to dlatego mi nic nie dał? Zobaczymy co będzie dalej ze zdjęciami. Na razie wyszedłem z podziemi Agropromu.
 8. Gatzek

  Co dalej?

  Albo mam buga albo coś źle zrobiłem. I drugie pytanie:
 9. Wchodzisz na tym forum do działu poświęconego Hybrydowi i pierwszy temat dotyczy właśnie najnowszej wersji Hybryda.
 10. To powinno działać, ale nie działa. Nie mam więcej pomysłów. Poczekaj na @Junx albo pobierz tą najnowszą wersję Hybryda, jeśli chcesz grać w CoC + Hybryd.
 11. gamedata\textures\wpn\wpn_crosshair_pks07.dds gamedata\textures\wpn\wpn_crosshair_pks7.dds ściągnąłem Hybryda i mam w nim takie pliki. Zobacz czy masz je u siebie.
 12. Przywróć poprzednie wartości w tych trzech liniach i zobacz w gamedata\textures czy masz plik wpn_crosshair_pks07 albo wpn_crosshair_pks7 One mogą być gdzieś w podkatalogach. Nie mam ani CoC, ani Hybryda na dysku. Nic więcej nie przychodzi mi do głowy. Musisz poczekać na autora Hybryda, może on coś wymyśli.
 13. Zmień w tym pliku wpn_crosshair_pks07 na wpn_crosshair_pks7 Linie 56 58 60
 14. wklej na forum ten plik ze swojej gamedaty. Tzn nie wklejaj zawartości tego pliku jako wiadomości tylko plik jako załącznik
 15. Na jaką wersję CoC stawiasz tego Hybryda? Na 1.4.12 z patchem 1.4.22 czy na tą najnowszą? Jeśli na najnowszą to nie dziw się, że masz wylot bo ta wersja Hybryda jest do starszej wersji CoC. Jeśli stawiasz Hybryda na właściwej wersji CoC to musisz poczekać na @Junx
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord