Jump to content

Gatzek

Mechanik
 • Content Count

  479
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Gatzek last won the day on August 16 2020

Gatzek had the most liked content!

Community Reputation

864 Przyjacielski

1 Follower

About Gatzek

 • Rank
  Weteran
 • Birthday 10/08/1969

Profile Information

 • Ruble
  20174
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2,170 profile views
 1. Spróbujcie w tym przetłumaczonym pliku ustawić kodowanie końca linii na UNIX, tak jak jest w oryginalnym pliku.
 2. @DaarMoo i @kondotier pomysł niezbyt dobry, jeśli początek zagrają w wersję oryginalną, a dopiero później nałożą polonizację to wszystkie Imiona i ksywki NPC będą w robaczkach.
 3. Niestety ale wylot z takim logiem to nie na moje umiejętności i wiedzę. Tu nic nie pomogę.
 4. @kondotier w moim podpisie są 3 zasady programowania, jest jeszcze czwarta: każdy usunięty bug generuje dwa nowe
 5. W opisie ostatniego patcha autor wspomina o usunięciu błędów zgłaszanych przez graczy. Jednak nadal były narzekania i dzisiaj wyszedł nowy patch. (pół godziny temu)
 6. @Szczepan9205 wejdź do pliku gameplay\dialogs_escape.xml Interesujący nas dialog zaczyna się w linii 7796 a kończy 7820. Pisałeś, że wylot następuje zaraz po kliknięciu czy li w tekst "Jak się masz?" Z tego co widzę to żeby ten dialog wogóle się uruchomił to Żekan powinien mieć przy sobie jakiś Anomalny album. Masz ten album jak rozmawiasz z Banitą? Rozwiązania są dwa: pierwsze pójść na łatwiznę i całkowicie wyłączyć ten dialog czyli w pliku character_desc_escape.xml zakomentować linię 2051. Drugie bawić się w szukanie i poprawianie błędu co "na sucho" bez zainstalowanego moda jest t
 7. @Szczepan9205 chyba źle mnie zrozumiałeś, potrzebuję CAŁEGO katalogu scripts i CAŁEGO katalogu config, a nie tylko plików które ruszałeś przy tłumaczeniu.
 8. @Szczepan9205 log, który wkleiłeś wskazuje, że gra nie znajduje przedmiotu o id esc_find_good_food_for_izgoy. Ta nazwa wygląda mi raczej na infoportion a nie na nazwę przedmiotu. Trzeba byłoby spojrzeć w kod tego dialogu, nie tekst, a kod i zobaczyć co tam dokładnie jest w kodzie. Jakie są i co jest w tagach <has_info> <precondition> <action>. Jak możesz to wystaw gdzieś okrojoną gamedatę, tylko katalogi config i scripts. Spróbuję coś popatrzeć. \gamedata\config\gameplay\tasks_escape.xml linia 2730 i niżej, nie są przetłumaczone opisy tego zadnia. Linia 2735 w tym
 9. @Szczepan9205 wstawiaj tę polonizację i jak możesz sejwa przed rozmową z Banitą. Będzie można popatrzeć w skrypty co tam nie bangla Edit: A jednak nie popatrzę. Jedyny link do moda to torrent, a stamtąd nie ścigam. Szkoda.
 10. Tak w kwestii formalnej - link do mega.nz w pierwszym poście jest martwy.
 11. W paczce na mega nie ma tych napisów. Tam jest tylko mod, pacz kumulatywny i polonizacja. Ale znalazłem w tym poście na naszym forum: http://stalkerteam.pl/topic/5961-fotograf-фотограф/?do=findComment&comment=158854 Plik napisy intro zawiera w sobie polskie intro i napisy w formie sms do dialogów. Myślę, że warto wrzucić go do naszej pobieralni.
 12. @tom3kb to co wkleiłeś to Fotograf z weapon packiem i moimi licznymi przeróbkami. Mi chodzi o napisy w intrze i napisy w formie smsów do "czystego" Fotografa. Kiedyś miałem te paczki ale niestety wyleciały z mojego dysku.
 13. Link do pliku "polskie napisy do dialogów" w pierwszym poście jest martwy. Czy ktoś mógłby zrobić reupload, a Administracja dodać go do naszej pobieralni? Tak samo w naszej pobieralni powinien znaleźć się plik z polskimi napisami do intra. Kiedyś chyba był nawet taki repak - mod + polonizacja + polskie napisy do intra + polskie napisy do dialogów ale nie mogę go znaleźć.
 14. http://drive.google.com/file/d/1zllEB7BZKayqpgrwnHqTGGDslHyI-cdM/view Link do olbrzymiego dokumentu opisującego wszystkie zmiany od samego początku moda. Całość w języku rosyjskim.
 15. Warto zamieścić linka do tematu moda na ap-pro: http://ap-pro.ru/forums/topic/819-ogsm-cs-18-ce-fixes/ Są tu alternatywne i zawsze aktualne linki na google drive i mega.nz do pobrania moda. Instalacja na rosyjską podstawkę będzie taka jak podałeś. Na polską podstawkę nie instalowałem teraz moda. Parę lat temu uruchomiłem go bez problemu po wykonaniu kopi katalogu text/rus z przemianowaniem na pol i zmianach w pliku localization.ltx [string_table] language = pol font_prefix = ;_cent ;_west
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity