Jump to content

Gatzek

Mechanik
 • Content Count

  500
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9

Gatzek last won the day on August 16 2020

Gatzek had the most liked content!

Community Reputation

888 Przyjacielski

1 Follower

About Gatzek

 • Rank
  Stary Wyga
 • Birthday 10/08/1969

Profile Information

 • Ruble
  20202
 • Frakcja
  Samotnicy
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Warszawa

Recent Profile Visitors

2,310 profile views
 1. Gatzek

  Fallout cosplay

  Mrrr.... z taką Cass aż chce się wędrować przez Mojave
 2. Ostatnio coś mi wrócił sentyment do FN NV. Przeglądając mody na Nexusie trafiłem na prawdziwą perełkę: Viva New Vegas. Nie jest to mod, a raczej modpack, dopracowany, dopieszczony, bez wylotów i działający z polską wersją FN NV ze steam. Jeśli ktoś będzie chętny zobaczyć co oferuje Viva New Vegas to należy wykonać WSZYSTKIE I PO KOLEI operacje opisane na ww stronie. Polska lokalizacja FN NV zrobiona jest w taki sposób, że nadpisuje zmiany w plikach .esm dostarczanych przez mody takie jak YUP (Yukichigai Unofficial Patch), Living Desert itd. Rozwiązań tego problemu jest kilka: us
 3. TŚ2 + AA https://stalkerteam.pl/topic/6569-adaptacja-tajne-ścieżki-2-final-update-autumn-aurora-2/ Jak zrobić downgrade z 1.0006 do 1.0004 musisz poszukać na forum, często pada pytanie jak to zrobić i jak radzić sobie z problemami.
 4. @senkiwaka użyć googla, wpisać w pole wyszukiwania xrengine 4gb patch.
 5. Można też załatać plik xrEngine aby korzystał z 4gb pamięci wirtualnej a nie z 2gb.
 6. @LENA_D большое тебе спасибо
 7. @Monolihtalian nie raz i nie dwa było o tym pisane. Chowanie się za drzewami nic nie da, zabija Cię kod ze skryptu, a nie strzelający NPC. Uciekasz przez zwalone drzewo, a później gnasz wzdłuż siatki. Musisz w określonym czasie odbiec na pewną odległość żeby nie zabił Cię skrypt.
 8. @Agrael w actor.ltx ustaw max_power_leak_speed = 0,0 Powinno pomóc z tym zmęczeniem.
 9. @kanon1022 to, że istnieje taki fix do poprzedniej wersji moda nie znaczy, że możesz go użyć w tej. Wystarczy, że zostało coś zmienione w artefaktach i w najlepszym wypadku zaliczysz wylot do pulpitu. Taką zmianę na udźwig możesz zrobić sam. Plik gamedata\configs\misc\artefacts.ltx Parametr do zmiany to additional_inventory_weight. Chcesz żeby artefakt zwiększał udźwig o 50kg to ustawiasz additional_inventory_weight = 50
 10. @kanon1022 trzeba być dosyć szybkim, jak w określonym czasie nie odbiegniesz na określoną odległość to zabija Cię kod ze skryptu. Najlepiej biec do zwalonego drzewa, a później przy siatce równolegle do drogi. W najgorszym razie poproś kogoś o sejwa tuz po udanej ucieczce
 11. Niech Ci Zona zawsze zsyła to co najlepsze
 12. Pod względem grafiki i grywalności mod jest bardzo dobry. Na DX11 miałem wyloty na DX10 chodzi płynnie i bez wylotów. Bez problemu działa na polskiej wersji gry. Ponieważ to stary dobry Zew bez żadnych zmian w zadaniach, schowkach itd. to lepiej grać w wersję całkowicie rosyjską niż pomieszaną polsko-rosyjską. Ale to moje prywatne zdanie.
 13. @kondotier stawiam, że coś w opcjach Firefoxa trzeba zmienić. Ale to musi się wypowiedzieć ktoś, kto używa tej przeglądarki.
 14. @kondotier jakiej przeglądarki używasz? U mnie na Chromie i Edge zrzuty ekranu wyświetlają się normalnie. Mod postawiony, graficznie prezentuje się ładnie. Jak ktoś będzie chciał go tłumaczyć to najwięcej roboty będzie miał z dwoma plikami st_items_outfit.xml i st_items_weapons.xml. Pozostałe pliki mają po kilka linii do tłumaczenia.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity