Jump to content

Przewodnik_43

Turysta
 • Content Count

  38
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About Przewodnik_43

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  2
 • Frakcja
  Czyste Niebo
 • Procesor
  Intel cor i5 2400 3.10 ghz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  RP-74
 • RAM
  12 Gb
 • Karta graficzna
  GTX 750 TI 2 Gb
 • System operacyjny
  Windows 7 64 bity

Recent Profile Visitors

494 profile views
 1. @NieaktywnyZrobiłem tak, TFW zainstalowałem a folder gamedata, z arsenal overhau wkleiłem do folderu gamedaty tfw, ( i tam jeszcze parę drobnostek, wymaganych to poprawnego działania arsenalu) uruchamiam stalkera i co ? crash :/ @blablablaDzięki za link do kanału, jutro przychodzi mi stalker zew prypeci, i call of chernobyl jest całkiem całkiem, jak możesz to nagraj odcinek o właśnie tym modzie, call of chernobyl co ? @JunxDobra jak trzeba to trzeba, poszukam tej wersji, bo bronie ogólnie w stalkerze są strasznie niedopracowane :/.
 2. Witam. Chciałbym połączyć, ze sobą dwie modifikację są to : - The faction war 3.8 - Arsenal overhaul clear sky 1.2 I nie mam pojęcia, jak to zrobić. Ktoś się orientuje, w tym temacie ? Proszę pisać.
 3. Dobra dzięki za odpowiedź, już wszystko wiem. Jak napisał @Junx tak wiem, że postacie miały być ''użyte'' w przyszłych wersjach, ale ostatecznie zrezygnowano z tego moda, i postacie tak stoją jak słupy. Wątpie, że Smoq2 wróci do moda.
 4. Jeszcze mam takie jedno małe pytanie. Otóż w składzie na wysypisku, w barze dokładniej, są stalkerze różnych frakcji powinności, wolności itp... na mapie pisze że są to ''Ważne postacie'' a jedyne, o czym można z nimi pogadać to : -Nie jestem tu dla pogaduszek. -W porządku, cześć. I o co z tym chodzi ? kim i do czego oni są ? bo przecież napis ''Ważna postać'' nie jest od tak. Nie można z nimi handlować, zwerbować do drużyny więc...
 5. I tu jest problem... w konsoli wpisałem coś takiego: bind cam_1 kf1 bind cam_2 kf2 bind cam_3 kf3 Jest to komenda na widok z drugiej, trzeciej, i pierwszej osoby, może znasz tą komendę. W każdym razie wiem że muszę, kliknąć kf1 to już jest coś, dziękuje ci za odpowiedź, bo wiem że wystarczy wpisać ''bind cam_1 kf4'' i kf1 będzie wolne, a gdybym nie wiedział że za menu, władcy zony odpowiada klawisz kf1, pewnie dalej bym nie widział co zrobić. Ps: Powyżej jest komenda, którą należy wpisać w konsoli, aby mieć widok z pierwszej drugiej i trzeciej osoby, komenda jest do każdej części stalkera .
 6. Witam, mam pytanie dość, może być dla nie których śmieszne ale dla mnie nie jest, otóż w modzie TFW wszystko śmiga jak należy. Ok ale dzisiaj pobrałem ''Władcę zony'' właśnie z linku podanego na tej stronie, przystosowanego do TFW pobieram wypakowuję zastępuje pliki. Ok mam już Władcę zony, tylko hm.... nie mam pojęcia jak go uruchomić, w grze odpowiada za to jakiś klawisz czy co? Przeklikałem całą klawiaturę i nie znalazłem. Proszę o pomoc. A może trzeba jeszcze coś zrobić?
 7. Ok. Tak czy siak, uporałem się z tym problemem, musiałem zabić agenta zabrać mu to PDA, (cały czas pod ostrzałem ochroniarzy) i dopiero potem zabić ochrone, mieli mnie na jeden strzał, więc już nie będe się rozpisywał jak to zrobiłem. Jak będe miał problem z fabułą, to napisze w dziale ''o problemach fabularnych''. Mój główny problem został rozwiązany, i dziękuje wam za to .
 8. @kondotierProwiant mam załatwiony, a kase uzbierałem za zadania itp...
 9. @kazik Mam pytanie, otóż wykonuje teraz zadanie żeby znaleźć i unieszkodliwić agenta, ok mam za zadanie żeby ich szpiegować do pewnego momentu, ok po tym jak zabijają przewodnika mam za zadanie unieszkodliwić agenta, zabijam AGENTA (jego ochroniaży nie) najpierw zabijam agenta, i pisze mi że zadanie zakończyło się niepowodzeniem, i czemu tak się dzieje ? Ps: Zadanie to jest w Korpusie pokoju, jak byś nie wiedział o co chodzi.
 10. Wiem że powodzenie się przyda, dziękuje bardzo za nie . Mam 1000 rubli a muszę kupić : grzyby , grzyby czarnobylskie(czy coś takiego) , wódka x2 i parę drobiazgów, u Sidorowicza to kosztuje tak same grzyby ponad 2000 tyś rubli, mam nadzieje że zadania od Sidorowicza się odnawiają, (poboczne). Nie jest tak źle, mam 12 000 rubli mleko skondensowane, i dwie butelki wódki jeszcze grzyby i ogórki.
 11. @kazikTak jak pisałem, wszystko działa ładnie, dziękuje ci bardzo . Ale mam pytanie wiesz może jak można zarobić trochę kasy ? bo artefaktów nie ma, i nie ma jak zarobić, jak znasz jakiś sposób to napisz ok ?
 12. Nareszcie ! , wszystko działa jak powinno, zapisy też, teraz specjalnie nie mam czasu na dalsze testy, ale tak o 19:00-21:00 będe miał go trochę więcej, to jeszcze zobaczę pare innych rzeczy, i dam znać.
 13. Ok , i dzięki przyda się. @kazikPunkt 8 nie mogę pobrać tego, ''FOTOGRAFA'' opcja download nie jest dostępna, kilikam i nic.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity