Jump to content

portals

Administrator
 • Content Count

  1622
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  22

portals last won the day on May 14 2017

portals had the most liked content!

Community Reputation

1444 Przyjacielski

3 Followers

About portals

 • Rank
  Główny administrator
 • Birthday 03/02/1994

Profile Information

 • Ruble
  22420
 • Procesor
  Ryzen 7 1700
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  HK G36
 • RAM
  8 GB 2400 MHz
 • Karta graficzna
  R9 290 OC
 • System operacyjny
  Windows 10 64bit / Arch

Recent Profile Visitors

14497 profile views
 1. Wszystkiego najlepszego.
 2. Wystawiłem ten temat i nie wiem jak go usunąć, możesz to zrobić? z góry dziękuję.

 3. Kiedyś były. Niech @Junx i @Agrael decydują :).
 4. Na 32 MB powinien już działać Windows XP, chociaż oficjalnie wymaga 64 MB.
 5. 640 KB pamięci operacyjnej powinno każdemu wystarczyć. - Słowa która mógł powiedzieć Bill Gates ale dziś już z tego się wycofał . Ciekawe czy masz problemy z Out Of Memory w Stalkerze z taką ilością ramu .
 6. Może jakaś chwilowa niestabilność serwera? W logach nie widzę nic ciekawego.
 7. Coś wygląda na zepsute w IPB albo szablonie. Przez weekend będę z tym walczył. Z diagnozą pomagał mi już @kondotier za co dziękuję. Mam nadzieję że weekend uda się to naprawić.
 8. Plik był w archiwum. Do godziny powinien wylądować na serwerze. Pytanie czy jest sens grać moda z 2014 roku skoro są nowsze poprawione wersje?
 9. Dziękuję wszystkim za życzenia
 10. portals

  Reorganizacja

  @pacjent1972: Nie wiem co tam robisz pod stołem i mnie to nie bardzo obchodzi ale sprawa Kamila była załatwiona dobrze. Nie podoba Ci się - bardzo mi z tego powodu wszystko jedno. PMa w tej sprawie dostali wszyscy administratorzy. Możliwe że powinien dostać ktoś jeszcze ale z drugiej strony przecież to była formalność. W tej sprawie JEDYNY kontakt był przez PMy. Mamy Ciebie pytać o zgodę? Też popieram @Agrael na stanowisko sekretarza jeśli jest chętny.
 11. portals

  Reorganizacja

  1. Zgadzam się. Na najbliższym spotkaniu będą czystki. 2. Tak samo się zgadzam. Na najbliższym spotkaniu możemy zrobić reorganizacje w sprawach promowanych kanałów. 3. Potencjalnie do zrobienia jak ktoś przyszykuje fajnego PMa. 4. Może mieć sens. Pytanie tylko kto zostanie sekretarzem? Nie wiem czy @cichy ma czas a kiedyś dobrze mu to szło. 5. Też się zgadzam. Trzeba wyznaczyć jakąś osobę które będzie to robiła w bardziej usystematyzowany sposób.
 12. portals

  Wymiana grafiki

  Nie ma. Do czasu ZEN2 wymiana procesora nie ma sensu. Potem stare pewnie spadną a może nawet zdecydujesz się na nowy. Nowe gry na pewno będę się lepiej skalowały na wiele rdzeni bo konsole będą na Ryzenach a stare i tak pójdą. Chcesz wymieniać grafikę to wymieniaj - będzie ograniczona przez procesor ale co z tego? Wymieniasz potem procesor i tyle. Nikt nie powiedział że trzeba to robić na raz.
 13. https://zone.stalkerteam.pl/file/146
 14. Myślę że dyskusja zeszła trochę w kierunku RT w wykonaniu Nvidii. Myślę że mało kto ma wątpliwości że świat nie zatrzymał się na Stalkerze ale dopłacanie do RTX tylko dla RT może być bez sensu jeśli ta technologia zostanie porzucona ponieważ kawałek krzemu który kosztował chociaż 1/3 karty może stać się bezużyteczny jeśli nie pojawią się gry które go wykorzystają. W wypadku Psychx jednostki CUDA nie nudziły się jeśli gra nie używała tej technologii a w wypadku RTX będą kompletnie bezużyteczne jeśli gra ich nie wykorzysta. Różnica w wydajności między 1080ti a 2080 nie jest aż tak dużo jak można by się spodziewać po nowej generacji i raczej jest to generalna opinia. Sytuacja przypomina trochę Intela przez Ryzenami kiedy Intel wydawał nowe generacji które miały minimalny przeskok wydajnościowy.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord