Jump to content

marek74chros

Turysta
 • Content Count

  123
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralny

About marek74chros

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Ruble
  2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzieki szukałem na yt po rusku , ona była nie była w gastro po lewej tylko po prawej przy oknie piwniczki, ale dzieki za pomoc.
 2. brak skrzynki dl salomona w gastronomie.Mam TŚ2 final ale we wcześniejszych był d płytą w ruinach między budynkami ,obszedelm wszystko nawet piętra i nie ma. możliwe że wpadła w tekstury ?,czy w w ostatniej wersji jest zupełnie gdzie indziej. W drugim gastro też szukałem pod schodami i nic.ŁAZIŁEM PO KOLEI KROK PO KROKU.
 3. Dziękuję. Mało działam w necie i dlatego mam problemy za znalezieniem tego i owego.
 4. z odpornścią na strzały poradziłem sobie ale udżwig nie, cooś dokładniej
 5. w którym liku mogę zmienić wartość tak aby dostawać mniejsze obrażenia od strzału i udżwig? nie mam dużo czasu na granie i chciałem trochę ułatwić grę.z góry dzięki.
 6. Nic nie dało. Na wcześniejszych zapisach sprawdzałem działa pistolet i strzelba, kałach i reszta karabinów nie. Stało sie to po przybyciu do Charona,ale zaraz komp zrobił aktualizację, i po uruchomieniu lipa. user ten który jest w folderze w dokumentach publiczne soch?
 7. Witam. Gra odpaliła a po aktualizacji systemu dziś nie działa strzał myszy 1 , wczoraj było ok. dziś nie ktoś miał podobny problem?
 8. Cześć. Gra odpaliła a po aktualizacji systemu dziś nie działa strzał myszy 1 , wczoraj było ok. dziś nie ktoś miał podobny problem?
 9. Nigdy nie szukałem nic w logu możesz naprowadzic na cel? win 8.1 gdzie log?
 10. Cześć. Panowie klikam nowa gra ładuje i wywala d pulpitu,poradżcie gdzie szukać błędu. zrbiłem tak jak pisze przy instalacji oprócz tego nointro bo nie mgę. Chciałem zagrać w to jeszcze raz a wcześniej nie zmieniałem tego w skrócie.
 11. Można podpowiedż gdzie repack od komy?
 12. Cześć. Niestety nie pamiętam skąd go mam ale jest ruski.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity