Skocz do zawartości

marek74chros

Turysta
 • Zawartość

  57
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O marek74chros

 • Tytuł
  Kot
 1. Problemy ze schowkami i kwestami

  Dzięki. Myślałem że trzeba znaleźć składniki bo chyba była o tym mowa .
 2. Problemy ze schowkami i kwestami

  Cześć. Potrzebuję pomocy w zadaniu lekarstwo dla ojca Ariadny. Nie mogę nic znaleźć na ten temat . Z góry dzięki.
 3. Problemy ze schowkami i kwestami

  Dokładnie tak zrobiłem limańsk,szpital z czarnym doktorem (w szpitalu szukałem składnika do lekarstwa ojca Ariadny ale nic nie było więc pewnie nie tam), następnie pielgrzym no i wylądowałem na generatorach. Wieczorem spróbuję podłogowym granatnikiem strącić helikopter. Wszystkie te wątki czytałem ale w tym wieku zrozum czasem coś może umsknąć 😂. Kazik w opisie Poszukiwanie zaginionej ekspedycji punkt16 jak znaleźliście zaginioną ekspedycję i przejście x-10 do sarkofagu... Cholera nie przypominam sobie żebym ich znalazł i przejścia też niema może tu coś pomieszało .Trochę lipa.
 4. Problemy ze schowkami i kwestami

  Witam. Dzięki Kazik. Fakt źle napisałem bo duch nie chciał ruszyć do przejścia na generatory, po kilku wczytanych sejwach ruszył. Pytanie czy jak mam nie zrobione kotlety czy nie za szybko pokazałem na generatory, przez co nie mam drogi na cea2 a tam schowki do opróżnienia.Jeszcze raz dzięki.
 5. Problemy ze schowkami i kwestami

  Cześć Kazik. Czytam ten poradnik cały czas. Przed kotletami przyniosłem dok. zwierza,(akcja na bagnach), duch do mnie 'monolit czeka'. Co do leku dla ojca Ariadny to przyznaję się pogubiłem trochę i nie wiem co z tym zrobić. 34.dds 34.sav
 6. Problemy ze schowkami i kwestami

  Witam. Chyba gra się posypała, zrobiłem zadanie na pawlika , poszedłem do ducha a on dalej nie daje zadania na złote kotlety. Gadałem z pielgrzymem i jestem z duchem na cea1 ma pokazać drogę na generatory a on stoi i nie idzie, chyba coś namieszałem, nie wiem jak z tego wyjść, pomóżcie ktoś.
 7. Problemy ze schowkami i kwestami

  Wielkie dzięki Kazik.
 8. Problemy ze schowkami i kwestami

  Witam. Kazik dałem duchowi dokumenty zwierza on coś o monolicie i nie daje zadania na kotlety , poszedłem do sarkofagu ale tam nic się nie dzieje. Jeszcze jedno pytanie byłem w limańsku a przyszedł sms że zanim pójdę do czerwonego lasu za panterą muszę iść do Limańska i szpitala a tam pusto. Nie wiem co robić. 23.dds 23.sav
 9. Problemy ze schowkami i kwestami

  Witam. Nie mogę dostać zadania na złote kotlety od ducha. Mówi Monolit czeka i nic. Poszedłem do sarkofagu ale nic się nie dzieje. Proszę o pomoc.
 10. Problemy ze schowkami i kwestami

  Dzięki za pomoc. Super.
 11. Problemy ze schowkami i kwestami

  Teraz zobaczyłem filmik z doliny kurde wątpliwe abym nie zobaczył tego pudełka. Wròcę tam zobaczyć jeszcze raz.
 12. Problemy ze schowkami i kwestami

  Zabiorę schowek i lecę na bagna i wstawie sejw. Kazik sprawdz quest klucze zbrojmistrza. Jestem na bagnach po skrzynkę proszę zrespawnuj aleksandrycza. kazz.dds kazz.sav
 13. Problemy ze schowkami i kwestami

  Kazik jak byś kiedyś miał czas to zrespawnuj mi skrzynkę aleksandrycza, i wiesz może gdzie jest pudełko zbrojmistrza w dolinie na pierwszym piętrze. Dzięki za filmik.
 14. Problemy ze schowkami i kwestami

  Witam. Schowek łowcy w księgarni na tej stercie złomu go nie ma. Gram w oop2. Ktoś pomoże?
 15. Problemy ze schowkami i kwestami

  Witam. Schowek kolekcjonera w x-10 przy sterowni. Jak wskoczyć tam bez czitow, na wszystkich filmikach kombinują. Także schemat zbrojmistrza na 1poz. kompleksu z x18 w dolinie mroku. Ma być w jakimś pudełku. Ktoś pomoże?
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność