Skocz do zawartości

marek74chros

Turysta
 • Zawartość

  29
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O marek74chros

 • Tytuł
  Turysta

Informacje

 • Ruble
  0
 1. elektroniczne komponenty

  Dzięki Kazik idę teraz po mydło, ale teraz przy przechodzeniu na inną lokację wywala do pulpitu. 3 skrzynkę dla aleksandrycza nie ma w tej piwniczce , była raz ale zombiaki mnie ubiły i potem już ten trup się nie pojawił. Wychodziłem z bagien i wracałem jak i również wczytywałem sejwa i nic. Jakby ktoś coś mógłby podpowiedzieć. Jeszcze raz kazik dzięki. A ne ma dialogu z adrenaliną o szkatułkę rozumiem że nie teraz.
 2. elektroniczne komponenty

  Kondotier u mnie finka żyje bo otwierałem drzwi kodem który przeczytałem na forum , jest dialog a nie zalicza mi zadania. Dziękuję Kazik sprawdzę jak będę przy kompie. Gram w repacka bo normalnie nie chciała gra odpalić. Wychodzi na to że jeszcze raz będę musiał tam leźć po szkatułkę ale na razie adrenalina nie miał dialogu.
 3. elektroniczne komponenty

  Kondotier chodzi o labirynt nie ma notatnika przy trupie monolitowca. Kazik nie popedzam tylko dodałem szczegóły mojej lipy.
 4. elektroniczne komponenty

  Kazik wlazłem bo powyrzucałem graty ale wyjścia nie ma. Zabiłem jeszcze 1 monolitowca przy drzwiach bo ta kula wyrzuciła mnie na początek lab. ale notesu nie ma,
 5. elektroniczne komponenty

  Czy dobry plik bo nie wiem. Jak tam wejść. pomocy.sav
 6. elektroniczne komponenty

  Zapomniałem tak gram w OP-2. I najważniejsze że mogę liczyć na pomoc. Dziękuję. Bo nie znam się na grzebaniu w plikach .
 7. elektroniczne komponenty

  Dzięki jak będę w domu to wstawię sejwa. Ale gdzieś widziałem na filmiku jak na dole labiryntu wchodzi się po ścianie obok trupa z receptą a ja nie mogę się wspiąć do drugiej jamy jest to związane z niewykonaniem zadania z synem marne.? Odnośnie dopisywania do sprzedaży teraz wiem skąd większość ma tyle amunicji i przedziwnych artów.🤔
 8. elektroniczne komponenty

  Ale fajnie czyli wyjścia z pieczary nie ma i muszę przed wejściem do pieczary iść do adrenaliny dopisać do sprzedaży notatnik , oczywiście po poszukaniu na forum jak to się robi. To ta gra jest po to aby kombinować i poradnikowac i czitowac ? .
 9. elektroniczne komponenty

  Witam. Jestem w labiryncie na uratowanie syna marnotrawnego. Nie ma notatnika wartownik więc nie mogę otworzyć drzwi , wybiłem wszystkich monolitowcow .
 10. elektroniczne komponenty

  Dzięki . Pozdro.
 11. elektroniczne komponenty

  Chodzi mi o zadanie Narzędzia dla wasylego. Po wykonaniu zadania dla dana daje on namiary na te narzędzia w dziczy przy wieży. Ee no nie zniechęcaj mnie, według mnie opisy ukrytych fantów są słabe. Jak możesz to daj namiary na S2016.
 12. elektroniczne komponenty

  Chodzi mi o zadanie Narzędzia dla wasylego. Po wykonaniu zadania dla dana daje on namiary na te narzędzia w dziczy przy wieży.
 13. elektroniczne komponenty

  Na radarze ale przeczytałem w pda, Powiedz proszę gdzie narzędzia w dziczy info od dana gdzieś przy wieży węsze i nic.
 14. elektroniczne komponenty

  Dzięki a te drzwi nie mam kodu a zrobiłem zadanie dla siaka.
 15. elektroniczne komponenty

  Witam. Szukam szpulek miedzianych najbliżej posterunku powinności na wysypisku i ich nie ma, zardzewiały czy ktoś na złom zaniósł ?, Ale na który? Druga sprawa mam dla Akima wszystkie części mutków ale zadania nie zalicza, czemu?
×

Ważny komunikat

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność