Skocz do zawartości

maro

Turysta
 • Zawartość

  32
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

2 Neutralny

O maro

 • Tytuł
  Turysta

Informacje

 • Ruble
  0
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  2,4GB
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  G-36
 • RAM
  8GB
 • Karta graficzna
  NVIDIAGT630M
 • System operacyjny
  W7

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. maro

  Problemy fabularne

  Może wszedłeś i wyszedłeś z lokacji, w międzyczasie zaatakował ich mutant a sprzątacz wyczyścił mapę. U mnie nie dało się ich nie zauważyć, strzelali, bez ostrzeżenia.
 2. maro

  Problemy fabularne

  U mnie - OP-2 byli przy przejściu na agro, obok wagonu.
 3. maro

  Problemy ze schowkami i kwestami

  Dziękuję za pomoc
 4. maro

  Problemy ze schowkami i kwestami

  Mam ten od Krzyża-to jest losowy? Mam też u Fanata i Sacharowa, one przenoszą we wskazane lokacje.
 5. maro

  Problemy ze schowkami i kwestami

  Czy ręczny teleport przenosi zawsze na przypadkową lokację?
 6. maro

  OP-2.1

  To kończyć OP-2 czy pobierać nowe? Chyba skończę poprzednie.. PS w oryginalnej wersji językowej raczej sobie nie poradzę
 7. maro

  Jak trafić do Limańska?

  Pamiętam, była wielokrotnie o tym mowa. Dzięki za informację, aktualnie moda odpuściłem. OP-2 spełnia moje wymagania. Do rebornów może wrócę, zobaczymy.
 8. maro

  Jak trafić do Limańska?

  Mnie mod przerósł, nie zdarzyło mi się aby wezwany oddział zginął. Teleporty wyrzucające w różne lokacje podnosiły ciśnienie do granic możliwości. Teraz męczę OP-2, łatwo nie jest, ale fabuła jasniejsza.
 9. maro

  Problemy ze schowkami i kwestami

  Dzięki za pomoc, zaraz tam wracam z większą ilością amunicji. A żołnierza z książką lotów znalazłem obok budynku, w którym był Adreanalina.
 10. maro

  Problemy ze schowkami i kwestami

  Schowek w schowku - czy chodzi o to: https://www.youtube.com/watch?v=eIf3GzdcrMc - misji jeszcze nie zrobiłem. Dwa problemy (na razie): 1. Misja ,,przeżyć za wszelką cenę" - banda Barona załatwiona, Dzik anulował dług Wędrowcowi, wchodzę na fabrykę Jantar, dostaję dwa sms, misja rusza. Ilu zombiaków mam zabić - chyba zatłukłem 30, misja się nie zalicza, uciekam na inną lokację, misja niezaliczona. O co chodzi? 2. Swego czasu ktoś umieścił plik spawnujący brakujące przedmioty za 1r - Nie zespawnowała mi się książka lotów - goniłem żołnierzy w podziemiach, żaden nie miał. Misja niezaliczona, dwa razy wchodziłem do podziemi.
 11. maro

  Spawn Menu do v.2.09-2

  Czy można prosić o odnowienie linku przetłumaczonego spawnera, link z postu @trurl3 ? Gram na innym kompie.
 12. maro

  Problemy ze schowkami i kwestami

  U mnie pojawili się na przejściu Wysypisko - Kordon (tam gdzie biegają psi-psy), ale zrobiłem tylko jedno podejście. Czasami bez spawnowania przedmiotów się nie da - np. telewizor. Jest tylko jeden.
 13. maro

  Grupa Aleksandrycza

  Dzięki za odpowiedź. Pewnie że mam, wybrałem opcję autozapisu. Chaotycznie - pewnie tak, jak jakiś kwest mi nie wychodzi, biorę się za inny, próbuję sam rozwiązać, chociaż to trudne. Szkoda mi tylko długiej walki w mutantami osadzie rybackiej (na północy). Zespawnowanie brakującej walizki /mam dwie/ zamknie zadanie?
 14. maro

  Grupa Aleksandrycza

  Jak w temacie. Znalazłem dwie walizki: jedna otrzymana od jednego rannego stalkera - w filmach dialog taki jak Piotrowicz, druga - znaleziona w piwnicy, jak w filmach. Problem jest taki, że nie ma ciała stalkera obok zburzonego mostu. Piotrowicza spotkałem w okolicy wieży obserwacyjnej. Pomocy!! problem z grupa.dds problem z grupa.sav
 15. maro

  Problemy ze schowkami i kwestami

  Przeszedłem na radar, wyłączyłem zwęglącz, przejście mam tylko do Prypeci. Powrót do Baru będzie możliwy? /nie wszystkie questy wypełniłem/.
×

Powiadomienie o plikach cookie

Używają strony akceptujesz regulamin Warunki użytkowania.

Społeczność
Discord