Jump to content

maro

Stalker
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8 Neutralny

About maro

 • Rank
  Turysta

Profile Information

 • Ruble
  0
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  2,4GB
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  G-36
 • RAM
  8GB
 • Karta graficzna
  NVIDIAGT630M
 • System operacyjny
  W7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Teleportowałem się poprzez wskazanie współrzędnych (jak na filmie), bez skoku z metalowej konstrukcji na stację transformatorową.
 2. Problem z zadaniem ,,niewidzialne schowki". Zrobiłem na DM i Wschodniej Prypeci, wchodzę na agro, zgodnie z filmikiem, skrypt chyba rusza bo dostaję SMS ,,szukaj na stacji transformatorowej", teleportuję się pod wskazaną lokację i nic nie ma. Wejście na lokację nie rozwiązuje problemu. https://www.youtube.com/watch?v=E4-ivbMjTq0
 3. maro

  OP-2.1

  Igłowiec musi być, trzeba oddać go po zadaniu. Do zwierzaka nie wolno strzelać.
 4. maro

  OP-2.1

  Do tego zadania najlepszy jest Gauss Potwora (przynajmniej w. OP-2). Filmik był na YT.
 5. Po prostu grozę z laserowym celownikiem miałem w innym schowku. Z plecaka wyrzuciłem wszystko co mogłem. Porada: niektóre bronie trzeba dwa razy modyfikować, ważna jest kolejność. W niektórych po zmianie wagi nie można zmienić kalibru.
 6. Zebrałem potrzebną zmodyfikowaną broń dla Worona. W opisie zadania napisane jest, że muszę mieć w plecaku tylko to, co mam mu oddać. Opróżniam plecak do schowka, ale Woron towaru nie bierze. Rzeczy typu: playboye, teleporter, transmutator nie mogę do schowka wrzucić, nie mogę też wyrzucić na ziemię. Dialogu brak. Pomyłka, już ok. Proszę o usunięcie posta.
 7. maro

  OP-2.1

  Z tego co pamiętam (OP-2) nie trzeba zabijać monolitowcow, zadanie zaliczało się po wzięciu laptopa.
 8. maro

  OP-2.1

  Fenrir to inny gość, przynajmniej w OP-2. Dawał kilka zadań, z fajnymi nagrodami. Ten o którym mówisz, jest na Radarze (w OP-2).
 9. Dokładnie o to chodziło. Przed OP-2.1 chcę skończyć OP-2. Wielkie dzięki @wariat
 10. Po znalezieniu leża Fenrira we wsch. Prypeci (na dachu Prometeusza) Resident Evil wspomina o schowku stalkera i schowku Monolitu w sarkofagu. Ktoś, coś? Zadania w PDA nie ma.
 11. maro

  OP-2.1

  U mnie w op-2 kombinezon Gagarin miał żolnierz na wieży obserwacyjnej.
 12. Możliwe że PDA Strieloka nie było przy SArkofagu? Notatkę znalazłem.
 13. Dziękuję Ci @OldMan za pomoc - już drugi raz. Z główną ścieżką się nie śpieszyłem, nie wiem czemu - zadania były na bliskich lokacjach to robiłem. Ruszam zatem zakończyć główną ścieżkę i działam. Podziękowania również dla @boberm
 14. Save - z barumaro.savmaro.dds
 15. Czy powodem braku Gawra może być niewykonanie zabicia Garba? Nie dostałem zadania na fleszkę szaleńca, więc zgodnie z poradnikiem poniżej, nie działa mi nitka ,,poszukiwanie zabójców Kła". PDA Tyrana odzyskane, Informator kazał szukać Gawra. Powrót do zadania zabicie Garba niemożliwy, zbyt długo gram, wcześniej zignorowałem to zadanie. Czy możliwe jest zespawnowanie Garba spawnerem z forum, czy lepiej ,,wrzucić" Gawra? Jeśli tak, to jak się nazywa w spawnerze - szukałem, nie znalazłem. Wcześniej spawnowałem Bagiennego Doktora, nie chciał się pojawić. Na MW byłem już kilkakrotnie. I drugie pytanie: AA-12 dla Krzyża - gdzie jest?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.