Jump to content

maro

Stalker
 • Content Count

  67
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralny

About maro

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  2
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  2,4GB
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  G-36
 • RAM
  8GB
 • Karta graficzna
  NVIDIAGT630M
 • System operacyjny
  W7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mój bład, z Barmanem nie pogadałem, wspomniał o niejakim Wirusie, że podobno monolitowcy go wykończyli. Po weekendzie wracam na Wschodnią Prypeć. Dzięki @wariat prawdopodobnie odezwę się ponownie:)
 2. Zadanie dostałem od Docenta. Notatkę znalazłem, zespawnowałem dokumenty, nie pamiętam, czy ich nie znalazłem, czy zgubiłem.. Schowek Leszego na ATP znaleziony, fleszka była. Zadanie ,,prototyp 58" uruchomiło się. Zadanie na zagłuszacze, a potem Borow, obrona składu na Wysypisku, zadanie na likwidację zombi na Jantarze....kompletnie nie kojarzę. Zagłuszacze jakieś zlecił mi wolnościowiec w Limańsku - zrobiłem. Obrona składu - info dał mi szef bandytów (w 2.0 to Dzik - o tego chodzi?) zrobiłem. Zombie na Jantarze - chodzi o zadanie ,,przeżyć za wszelką cenę", gdzie jeden z zombiaków miał jakiś zagłuszacz? to zrobiłem.
 3. Doktor się znalazł. Kolejne problemy (piszę post jeden pod drugim, admina proszę o połączenie z poprzednim): zadanie ,,prototyp 58" - Akill się nie odzywa. Wyszukiwarka oraz yt nie pomogło; żona sacharowa - dwa przejścia tunelem i sms nie przychodzi.
 4. maro

  OP-2.1

  na broń z II wojny jest zadanie od Kuzniecowa - ucieczka z Zony, przynajmniej było w 2.0
 5. maro

  OP-2.1

  Kamizelki możesz zabrać zabitym, nie musisz kupować. W 2.0 trzeba było 4 skat9 i 4 skat10.
 6. maro

  OP-2.1

  @Zwinny kilka stron wcześniej była dyskusja o uratowaniu grupy Gila. Ustawiasz maksymalnie zasięg wzroku, broń - użyłem whilop-antyterrorysta. Na początek zrzucasz anomalne granaty dookoła, patrząc na wskaźnik wykrycia. Potem strzał - ukrycie- strzał. Czasami trzeba się wychylić, gdy monolitowców będzie niewielu - podbiec, strzelić, ukryć się. Mi zajęło kilka dni. I zacznij rano, w słoneczny dzień.
 7. maro

  OP-2.1

  Dzięki za pomoc, udało się za Waszą pomocą. Użyłem kombinacji wszystkich taktyk, granatami anomalnymi też rzucałem.
 8. maro

  OP-2.1

  @IgnachinioWhilop - Antyterrorysta, kaliber 12,7. Zdobyty w leżu Fenrira. Próbowałem Antykillerem od Łukasza, ale na dłuższe odległości się nie sprawdził. W międzyczasie załatwiłem kilku taktyką proponowaną przez Ciebie, ale kilku podbiegiem (bez przysiadu), strzałem i ucieczką. Zgadzam się, zadanie nie jest trudne, ale kilka sekund w bezruchu i niezaliczone. Dodatkowo niektórzy widoczni tylko z konkretnego miejsca...
 9. maro

  OP-2.1

  2.0 zacząłem w 2018 (tak, tak) i szkoda mi było kończyć. I nie chodzi mi o spawn, ale zmniejszenie możliwości wykrycia - mam egzo czarnego doktora, i chciałbym tak zmienić parametry widoczności, żeby mnie widzieli np. z dwóch metrów.
 10. maro

  OP-2.1

  Który parametr odpowiada za wykrywalność? Robię zadanie ,,uratować grupę Gila" i coś mnie trafia. Chyba piąty wieczór siedzę, jeszcze kilkunastu monolitowców zostało.
 11. maro

  OP-2.1

  Akcję transmutacji serca w szpitalu musisz zakończyć bez wczytywania (tak przynajmniej było w 2.0).
 12. @wariatDzięki za informacje, sprawdzę przy kolejnym wejściu. Do chatki na pewno doszedł, bo sprzedawałem u niego broń i w chatce mówił że będzie tam przez pewien czas.
 13. Zakończyłem Martwe Miasto. Po uratowaniu Doktora mówił coś w stylu ,,będę tu jeszcze trochę". Wracam do Martwego Miasta a Doktora nie ma. Docent też nie może go namierzyć. Ponowne wejście na lokację nie pomogło. W Prypeci go nie ma, gdzie jest?
 14. maro

  OP-2.1

  Młodszy brat giganta - jak to jest w spawnerze? Próbuję zrobić transmutację diamentowego kulebiaka w anomalii ,,Piec", jest błysk ale po trzech godzinach artu brak. Recepty nie mam, znalazłem na forum. Artefakt potrzebny do zakończenia misji z Fotografem. Gram ciągle w 2.0, ale tam dyskusja zamarła.
 15. Jest kombinezon do przenoszenia sprzętu, niestety nie można w nim używać broni. Teleportować się możesz i gotowe. Zadania na sejf nie kojarzę, więc nie podpowiem więcej.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity