Skocz do zawartości

Przejście z Sarkofag 1 na Czarnobyl


Rekomendowane odpowiedzi

Privet. Mam taką zagwozdkę, iż po odebraniu zadania od Ducha na zdobycie planu przejścia z Prypeci na Bagna dochodzę do wyjścia z Sarkofagu (tam koło monolitu) i gra automatycznie przenosi mnie pod nogi Salomona. Jest jakaś inna droga, żeby przejść na około? Trochę szkoda być obrabowanym ze wszystkiego. Dodam, że czytałem solucję tutaj na forum i nie bardzo mogę podejść do tego murku jak to było opisane bo nie idę dworem. Gra z automatu przy wyjściu z Sarkofagu wrzuca u niego już z ciemnym obrazem i pobudką.

Jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest ta wersja, która bezpośrednio przerzuca po wyjściu z Sarkofagu pod nogi Salomona.
 

Więc patent z inną drogą (tą opisaną w dziale "Inne ważne rzeczy") niestety odpada.
 

Szperałem i nie wiem dokładnie gdzie w Tajnych Ścieżkach są save.
Może masz jakiś pomysł gdzie np rozłożyć sobie plecak żeby po wzięciu dokumentów szybko odzyskać własność? Bo chyba nie ma wyjścia jak powrót do Fleczera po plecak i schowanie całego ekwipunku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Nihiluseg napisał:

To jest ta wersja, która bezpośrednio przerzuca po wyjściu z Sarkofagu pod nogi Salomona.

Nic mi to nie mówi.
Gdzie są sejwy masz napisane w pliku fsgame.ltx w głównym folderze z grą:

Snap2.thumb.jpg.6a381331ba916088c59a403735ebada6.jpg   

 Trochę szkoda, że nie wiadomo która to wersja moda... A skąd pobierałeś?   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak:
Dałem się okraść. Zabiłem wszystkich Monolitowców gdzie byli mam łupy. Podczas strzelaniny
gdzieś wcięło Salomona ale jego trupa nie znalazłem...  
Teraz sejw przenosi Cię do Sarkofagu na wprost siebie masz cały swój sprzęt który zostawiłem
przed spotkaniem z Salomonem.     

ponownie w sakrofaagu.dds
ponownie w sakrofaagu.sav

Nie wiem jak masz ustawiony udźwig ale teraz będziesz potrzebował około 250-300KG
bo po drodze nazbierałem dużo towaru.
 

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TŚ 2 grałem dawno teraz gram w wersję z dodatkiem AA2 i jestem w fabule daleko za Tobą. Miałem przerwę w graniu. I jeszcze co do Salomona przeszukałem poradnik pod jego kątem i nie pojawia się on nigdzie dalej poza tą akcją z okradaniem. Więc myślę, że potem już go nie spotkamy i w dodatku on nie zginął bo nie znalazłem nigdzie jego ciała a przeszedłem z trzy czwarte lokacji bo trochę z przyjemnością postrzelałem do monolitowców :)   

   

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.