Skocz do zawartości

Tajemnice Solianki, ciekawe schowki


korn06

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie możemy opisywać przydatne schowki, które udało nam się znaleźć podczas gry, lub inne ciekawe odkrycia:

1. Dodatkowe teleporty ręczne...

Po pojawieniu się wpisu w PDA-"Opis Działania Ręcznego Teleportu" na terenie Wysypiska wchodzimy na zwalony słup koło Bagna i teleportujemy się na słup wysokiego napięcia( zawartość schowka na 3 screenie):

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

2. Skrzynia na Niezbadanych Terenach...

Po uratowaniu Muchy na teren Zimowiska Stalkerów na Niezbadanych Terenach zostaje zrzucona skrzynka z dobrym wyposażeniem. Jeśli zabierzymy wszystko z tej skrzynki , to po każdej emisji jej zawartość będzie znowu pełna:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

3.Cenne pancerze Czystego Nieba...

Generatory:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Martwe Miasto:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam kilka może nie tajemniczych , ale standardowych schowków które w grze występują...jak coś pamiętacie to dopisujcie w temacie.

Kordon

1...

Schowek z amunicją 9x18 w Kordonie..450 szt.

2...Amunicja 9x19 na przejściu do Wysypiska

4...Sprzęt w dachach Wioski kotów

5...Ciekawy sprzęt na dachu u Wojskowych

6...Pudełko w Fabryczce obok mostu

7...Zapasy w domku za nasypem

Wysypisko

...amunicja 9x19 w pudłach na Parkingu...40 szt

Magazyny Wojskowe

...amunicja 9x39 w jednym z dachów w bazie...60 szt

...schowek w piecu na przysiółku

WarLab

dobrze przeszukujemy wszystkie pomieszczenia ..od piwnic,aż po dach. Czeka tam na Nas kilka ciekawych niespodzianek

Lista będzie uzupełniana...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Izomorf KOMPAS i jego działanie.

Kompas ma w opisie dość długą listę anomali ,które usuwa. Mając go na pasie nic się nie dzieje zatem...

Uważałem izomorf kompas , za bezużyteczny tymczasem kolega carcass wyjaśnił jego poprawne zastosowanie.

Wspomniany artefakt działa bez zarzutów (przynajmniej u mnie). Zatrzymujesz się przed anomalią, wrzucasz "kompas" do niej, błysk, kilka sekund nic się nie dzieje, po czym znowu błysk i anomalia znika, a na ziemi zostaje "kompas", podnosisz i idziesz dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Po pewnym czasie w naszym PDA pojawia się wpis tajemniczego Monolitowca z informacją że kod 342089 otwiera jakieś drzwi. Znalazłem, że jest to pozostałość po podstawowej wersji SoC i otwiera jedne z drzwi w laboratorium X10, za którymi jest niewielki kantorek z paroma apteczkami i kilka opakowań amunicji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na strychu chatki na Przysiółku Stalkerów na Niezbadanych Terenach jest plecaczek z kilkoma apteczkami i kombinezonem stalkera (to co jest w schowku może się różnić od tego co napisałam, bo już nie pamiętam dokładnie co tam było ;) ). Można się tam dostać przy pomocy drabiny, na prawo od chatki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Z podstawki zaliczamy też wyposażenie szafek w Dolinie Mroku oraz to z niebieskiej skrzynki w pokoju Dzika. W drewnianych szafkach są apteczki a w biurku ammo 5.56 ppanc i 9.19 ppanc. W X-18 już w ostatnim laboratorium jest taki korytarzyk z klatkami gdzie leży nieżywy chomik, a obok niego w szafce apteczki naukowców i ammo 5.45 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Dolinie Mroku, w tym niedokończonym budynku jest też pokój za kratami, w którym jest masa amo, apteczek itd.

W tym samym budynku od strony tego pomieszczenia jak spojrzycie na okna widać takie 2 skrzynki na przedostatnim pietrze,trzeba się wdrapać na sama górę i wyskoczyć na łącznik miedzy budynkami z niego na te skrzynki i do pokoju (uwaga dość spore promieniowanie).

Pamiętam ze tam za przewrócona maszyną czy stołem był rzadki artefakt i kombinezon + jakieś pierdoły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.