Skocz do zawartości

Gra nie chce się uruchomić


Rekomendowane odpowiedzi

@GangstaGoose Nie wiem jakie jest Twoje doświadczenie z modami ale zamiast OP-2 proponuję Ci 
Soljankę 2016. Grałem w pierwszą Soljankę potem w Soljankę OP-2 która jest zlepkiem modów dodanych do Soljanki
a obecnie ukończyłem Soljankę 2016. OP-2 jest bardzo trudnym modem i nie da się go przeklikać. Jest też za bardzo
przekombinowania np. irytujące schowki poza lokacjami. Bez filmów na YT ciężko sobie poradzić a filmy wszystkie są 
po rosyjsku (chyba, że znasz rosyjski). Dodatkowo za tą propozycją jest też to że już jest przygotowana wersja OP-2.1
I sądzę, że zanim skończysz grać w OP-2 (ja grałem 11 miesięcy) nowa wersja OP-2.1 będzie już w wersji PL.
Soljanka 2016 jest na prawdę godna polecenia dla każdego to taka OP-2 z innym zakończeniem :) 

Co do loga z błędem znajdziesz go w folderze savedata/logs w katalogu głównym gry : 

Snap3.png.67834687d68d3d95f6d30cb1366910c9.png

Możesz ten plik dodać jako załącznik do posta lub wkleić jego końcową część jako tekst posta np. wygląda to tak.

 FATAL ERROR
 
[error]Expression    : fatal error
[error]Function      : CScriptEngine::lua_error
[error]File          : E:\stalker\patch_1_0004\xr_3da\xrGame\script_engine.cpp
[error]Line          : 73
[error]Description   : <no expression>
[error]Arguments     : LUA error: ...ogram files (x86)\ns2016\gamedata\scripts\amk.script:1132: attempt to index field '?' (a nil value)
 
  

Edytowane przez kazik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GangstaGoose - dlaczego nie chcesz skorzystać z dobrej rady @kazik i zamiast pchać się w sadomasochistycznego moda, nie weźmiesz się za Soliankę2016? Też Ci ją zalecam.

Fakt, masz prawo wyboru i tylko od Ciebie zależy który mod wybierzesz. Lecz uwierz, na OP2 szkoda czasu i nerwów. Może kolejna wersja poprawi jego grywalność.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@GangstaGoose - bug buga bugiem pogania. Gdybyś znał rosyjski, dałbym ci linka do gameplaya zrobionego przez jednego z lepszych rosyjskich gameplayowców. Chyba nawet ten filmik z Agropromu, jest wstawiony na forum. Usłyszałbyś ile psów zostało powieszone tak na modzie, jak i jego autorach. Tak że nie są to subiektywne oceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.