Skocz do zawartości

Wylot w x-10


bartox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem, ponieważ dochodzi do wylotu w laboratorium x-10 (te na radarze). Od samego początku gry miałem kilkanaście wylotów, nie poznałem przyczyny, ale jakoś przeszedłem te momenty. Teraz chodzi o to, że zabrałem dokumenty z dołu, wszedłem z powrotem na górę i myślałem, że coś się psuje jak podnoszę komputer (resp czegoś, czy co tam ma się zadziać (bez spoileru proszę;) )) ale wywala nawet jak pobiegam chwilę. Gdzie jest przyczyna ? Plik "xray_...." jest nadpisywany przy wylocie ale jest całkowicie pusty, więc czy da się dowiedzieć gdzie jest problem ? Czy muszę powtórzyć labo ?

Dobrej Wam Zony ☢

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan - Z góry dziękuję :D Powtórzyłem labo 2 razy bo za pierwszym dokumenty wpadły chyba w textury i nie mogłem podnieść. Chodzi chyba o to, że najpierw trza "podnieść komputer" :D bo kolegi spawnują się przy dokumentach. Mimo wszystko i tak mam po chwili wylot... 

saharts2-103_32.dds

saharts2-103_32.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sahar

W końcu się pojawiły :) 
Tu masz sejw po podniesieniu dokumentów i sprzątnięciu jakiegoś gościa który się moment później pojawia.
Myślę, że Twoja instalka miała problem z wygenerowaniem tego gościa ale to tylko moje domysły.
Sprawdź sejwa i daj znać czy ok. 
Instalkę TŚ2 mam cały czas na dysku i w razie czego pomogę ;)   

saharts2-103_32 ok.dds
saharts2-103_32 ok.sav

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie koniecznie.
Daj mi chwilę wstawie sejwa już po wyjściu z X-10.
W między czasie pobierz inną wersję.

TŚ2 + AA2 

Sorry, ze nie podaje źródła ale jakiś syf wkradł mi się w przeglądarkę i mnie wywala na inną stronę
po naciśnięciu posta.   

@sahar Tu masz sejw zaraz po wyjściu z X-10.
Po drodze sprzątnąłem kilku gości więc przejrzyj ekwipunek i daj znać czy sejw działa.
saharts2-103_3 ok2.dds
saharts2-103_3 ok2.sav 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OldMan - Odpalam, zaglądam w eq: gdzie są moje "sp-5" ? moja pierwsza reakcja: 

20 sztuk... Helena mam zawał...

Nie, ogólnie sejw jak na razie działa, wszystko super, Dzięki Wielkie kiedyś mam nadzieję się odwdzięczę, a na razie Dobrej Zony 

Ciekawe co było przyczyną...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.