Jump to content

Szukam moda


LordDino

Recommended Posts

To w takim razie co byście proponowali na początek z modów zainstalować?? Obvilion i jakiś inny?? Przechodziłem już SoC ale jakiś czas temu no i teraz chciałbym sobie urozmaicić. Czytałem że połączenie Obviliona i Akm jest interesujące tylko skąd ściągnąć ten Akm bo jakoś tu na forum nie znalazłem no chyba że jest jakoś inaczej nazwany.

Link to comment
Share on other sites

Dlaczego nieodpowiedni, chcę zainstalować Obvilion oraz inny mod o którym wspominali forumowicze, może na początku źle się wyraziłem nie dość jasno. Ale od początku zależało mi na Obvilion i jakimś interesującym dodatku do niego w tym wypadku Akm bo o nim czytałem.

Link to comment
Share on other sites

No mogłem tak zrobić, ale kiedyś sam mi mówiłeś ze nie warto bez sensu przeciążać serwerów, a wydaje mi się, że tak bym zrobił tworząc nowy temat. A jeżeli bardzo chcesz to mogę stworzyć nowy temat, a ty przeniesiesz do niego nasza rozmowę i po kłopocie

Link to comment
Share on other sites

O ciekawa rozmowa a mnie w domu nie było hihihi. Powiem tak na Priboja tez przyjdzie czas ale nie grałem dość długo juz w SoC i chciałem sobie przypomnieć po prostu co i jak, ale już na jakimś modzie. Jak to mi się to uda to instaluje Priboja bo też chcę zobaczyć co to za cudo

Link to comment
Share on other sites

A czytać proszę ze zrozumieniem, ja polecam, co lubię, a nie dyktuję ocen,

A czy ja się odniosłem do Ciebie? Nie, do Alberta, chociaż nie wiem czemu potwierdził, że Priboi jest lepszy niż OL, chociaż Ty tak nie pisałeś.

W takim wypadku cytuje się wiadomość autora lub pisze się pogrubiony nick tak, jak ja to robię - Elvis Scatter

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Szukam moda, który działałby z Priboi Story (chodzi mi tez o to, abym nie musiał zaczynać gry od początku) i dawałby: 1. Udźwig 999 kg (jest taki na forum, ale nie wiem, czy nie będzie kolidował) 2. Dostępne u handlarzy wszystkie bronie (w szczególności lepszą wersję FN200M) i pancerze (w PDA można wyczytać np. o ulepszonych wojskowych kombinezonach pancernych) Mam najświeższą, spolszczoną wersję Priboia i patcha 05.

Link to comment
Share on other sites

Killer84, czy możesz wrzucić link do tej wersji? Z Twojego postu zrozumiałem że spolszczenie jest już modzie?

Hmmm... Oczywiście PS jest po angielsku, trzeba "wgrać" spolszczenie później - link jest w temacie "Priboi Story", w modyfikacjach gotowych o ile się nie mylę - działa ok.

PS. Moglibyscie ŁOPATOLOGICZNIE (naprawdę - punkt po punkcie) wytłumaczyć mi jak zwiększyc nośność do 999 kg? Bo po prostu to, co przeczytałem na forum jest dla mnie niejasne i nie umiem tego zrobić (nie denerwujcie się z tego powodu, ja też się wkurzam, że nie mogę tego zrobić - dla większości pewnie jest to proste, dla mnie nie).

PS2. Nikt nic nie wie na temat mojego pytania nr. 2?

Link to comment
Share on other sites

Z moich doświadczeń polecam patch04,jak czasami w Priboia pogrywam (właśnie teraz) to wszystko jest gitara,nie ma żadnych błędów itd....,jak grałem na 05 to wszystko było ok do momentu wejścia do baru-tam rozmowa czy z barmanem czy głównymi osobami z powinności kończyła się wylotką do pulpitu-ciekawe ,że z innymi kozakami można było swobodnie konwersować,a z handlarzami d..a.Spolszczenia działa bez problemów zarówno na patchu 04 jak i 05.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.