Skocz do zawartości

Szukam moda


LordDino

Rekomendowane odpowiedzi

To w takim razie co byście proponowali na początek z modów zainstalować?? Obvilion i jakiś inny?? Przechodziłem już SoC ale jakiś czas temu no i teraz chciałbym sobie urozmaicić. Czytałem że połączenie Obviliona i Akm jest interesujące tylko skąd ściągnąć ten Akm bo jakoś tu na forum nie znalazłem no chyba że jest jakoś inaczej nazwany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ciekawa rozmowa a mnie w domu nie było hihihi. Powiem tak na Priboja tez przyjdzie czas ale nie grałem dość długo juz w SoC i chciałem sobie przypomnieć po prostu co i jak, ale już na jakimś modzie. Jak to mi się to uda to instaluje Priboja bo też chcę zobaczyć co to za cudo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czytać proszę ze zrozumieniem, ja polecam, co lubię, a nie dyktuję ocen,

A czy ja się odniosłem do Ciebie? Nie, do Alberta, chociaż nie wiem czemu potwierdził, że Priboi jest lepszy niż OL, chociaż Ty tak nie pisałeś.

W takim wypadku cytuje się wiadomość autora lub pisze się pogrubiony nick tak, jak ja to robię - Elvis Scatter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szukam moda, który działałby z Priboi Story (chodzi mi tez o to, abym nie musiał zaczynać gry od początku) i dawałby: 1. Udźwig 999 kg (jest taki na forum, ale nie wiem, czy nie będzie kolidował) 2. Dostępne u handlarzy wszystkie bronie (w szczególności lepszą wersję FN200M) i pancerze (w PDA można wyczytać np. o ulepszonych wojskowych kombinezonach pancernych) Mam najświeższą, spolszczoną wersję Priboia i patcha 05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Killer84, czy możesz wrzucić link do tej wersji? Z Twojego postu zrozumiałem że spolszczenie jest już modzie?

Hmmm... Oczywiście PS jest po angielsku, trzeba "wgrać" spolszczenie później - link jest w temacie "Priboi Story", w modyfikacjach gotowych o ile się nie mylę - działa ok.

PS. Moglibyscie ŁOPATOLOGICZNIE (naprawdę - punkt po punkcie) wytłumaczyć mi jak zwiększyc nośność do 999 kg? Bo po prostu to, co przeczytałem na forum jest dla mnie niejasne i nie umiem tego zrobić (nie denerwujcie się z tego powodu, ja też się wkurzam, że nie mogę tego zrobić - dla większości pewnie jest to proste, dla mnie nie).

PS2. Nikt nic nie wie na temat mojego pytania nr. 2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń polecam patch04,jak czasami w Priboia pogrywam (właśnie teraz) to wszystko jest gitara,nie ma żadnych błędów itd....,jak grałem na 05 to wszystko było ok do momentu wejścia do baru-tam rozmowa czy z barmanem czy głównymi osobami z powinności kończyła się wylotką do pulpitu-ciekawe ,że z innymi kozakami można było swobodnie konwersować,a z handlarzami d..a.Spolszczenia działa bez problemów zarówno na patchu 04 jak i 05.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.