Skocz do zawartości

Zakończenie


Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem na YouTube wszystkie zakończenia gry, no i tak sobie myślę, co stwarza ,że dostajemy dane zakończenie?? Kończyłem Soc kilka razy i miałem tylko 2 zakończenia, che być bogaty i żyć wiecznie oba to są niby te złe, co trzeba zrobić żeby pojawić się w tej komorze i żeby było to "dobre" zakończenie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOILERY

Chcę, by Zona zniknęła - jeśli twoja reputacja wynosi powyżej 1000 punktów, otrzymasz dobrą reputację.

Chcę być bogaty - jeśli posiadasz powyżej 50,000 RU, otrzymasz monety.

Chcę mieć władzę nad światem - jeśli upewniłeś się, że Łukasz i generał Woronin nie stąpają już po tej ziemi, otrzymasz złe imię.

Ludzkość jest skorumpowana, ludzkość musi być kontrolowana - jeśli twoja reputacja wynosi poniżej -1000 punktów, otrzymasz złą reputację.

Chcę być nieśmiertelny - jeśli żaden z powyższych warunków nie jest spełniony.

Przystąpienie do Świadomości Z - jeśli się zgodzisz zostać członkiem projektu Świadomość Z.

Zaprzeczenie Świadomości Z - jeśli nie zgodzisz się na zostanie częścią Świadomości Z.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kilka razy przechodziłem SoC'a i nie potrzba dekodera żeby ukończyć grę z dobrym zakończeniem:) . Wystarczt podejsć do tych drzwi zamkniętych, tam gdzie są zawiasy wyciągnąc Gaussa i wrzucać tam dopuki drzwi się nie otworzą (Broń da sie spowrotem wyjąć tylko że po 2 stronie drzwi :lol: ) P.S: Ani razu nie poszedłem po dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Ja mam pytanie własnie odnoszace sie miedzyinnymi do zakończeń. Przeszedłem stalkera 2 razy i zawsze z zakonczeniem ze mi kasa z nieba leci. Ale ja chciałbym samotnie połaźic po prypeciu bez tego całego pospolitego ruszenia stalkerów co to handlarz z barmanem organizuja. Porozgladac sie, poszperac jakies questy wykonac( o ile sie da) , a nie odrazu na złamanie karku leciec do elektrowni. Gra traci urok wtedy , bo koncentruje sie tylko i wyłącznie na eliminacji kolejnych grup Monolitu. Czy istnieje taka możliwosc żebym, sam sobie poszedł do czarnobylskiej elektrowni? PS: nie wiem jak sie robi wątek dotyczący stierloka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wogóle jest inna opcja zeby nie wozic się z powinnościa ( która całkowicie wyeliminowałem na terenie baru) a zadawac sie z wolnością? I czy automatycznie po wykonani questu w lab x16 w jantarze rozpocznie sie atak na czarnobyl czy mozna jeszcze wykonywac poboczne questy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie testowałem tego moda, ale autor twierdzi, że jest freeplay.

Co do "Powinności"...

Plik:

gamedata\config\creatures\game_relations.ltx

Pole:

[communities_relations]

Linijka:

dolg		=

I zmieniasz wartości na 5000.

Możesz jeszcze zrobić coś takiego:

Pole:

[communities_sympathy]

Linijka:


dolg		=

I zmieniasz wartość na 1.0.

Nie wiem, czy trzeba rozpocząć grę od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na YouTube wszystkie zakończenia gry, no i tak sobie myślę, co stwarza ,że dostajemy dane zakończenie??

Kończyłem Soc kilka razy i miałem tylko 2 zakończenia, che być bogaty i żyć wiecznie oba to są niby te złe, co trzeba zrobić żeby pojawić się w tej komorze i żeby było to "dobre" zakończenie??

--- żeby dojść do prawdziwych zakończeń musisz kolejno: po wyłączeniu mózgozwęglacza (lab x 19) wracasz się do kordonu spotkać się ze stalkerem o ksywie Przewodnik. Potem idziesz do kryjówki Striełoka (podziemia Agropromu) i tam spotykasz się z Doktorkiem. Potem do Prypeci żeby zdobyć detektor otwierający drzwi do laboratorium w sarkofagu. jak już dojdziesz tam, to będziesz musiał zniszczyć takie śmieszne krzyształki (sztuk 6), pojawi się jakiś cyfrowy koleś, i zaproponuje ci udział w eksperymencie "Świadomość Z". Jeżeli się zgodzić brać udział w nim, masz od razu jedno z prawdziwych zakończeń. A jeżeli nie... To wtedy masz do zaliczenia następny poziom "Elektrownia Jądrowa" --- jak to przejdziesz masz drugie prawdziwe zakończenie. P.S. Na tym ostatnim poziomie jest jeden fajny motyw --- "Naznaczony, do cholery, co ty tutaj robisz??!". Miłych doznań estetycznych.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.