Skocz do zawartości

Zabij bandytę


Vorenus

Rekomendowane odpowiedzi

W barze dostajemy misję zlikwidowania bandyty, na PDA jest ikonka w Dolinie Mroku, problem polega na tym, że bandzior gdzieś się rozpłynął i nie można go znaleźć. Na modzie pojawił mi się zaraz przy bramie głównej bazy bandytów w Dolinie Mroku, ma podrasowaną pukawkę i ubrany jest w płaszcz. Na czystej wersji straciłem godziny na poszukiwanie oprycha, misja szybko wygasa i trzeba brać ponownie ale nie zaliczyłem tego zadania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to bandyta w długim płaszczu imieniem Pogrzebacz. Przesiaduje w Agropromie i pobliskich okolicach, jednak najczęściej można go spotkać w podziemiach Agropromu. Pogrzebacz to człowiek chory psychicznie, uzbrojony jest bodajże w jakąś strzelbę. Jego znalezienie jest bardzo trudne, ponieważ przemieszcza się on po różnych lokacjach, pierwotnie miał przebywać tylko w Dolinie Mroku. Jeśli nie masz zainstalowanego najnowszego patcha, to raczej go nie znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Sprawa dziwna Woronin mówił że przebywa w Dolinie Mroku lecz po szybkim przeskanowaniu zony przez moje ślepia i PDA nie znalazłem żadnej ikonki w Dolinie Mroku toteż wcisnąłem odpowiednią miejscówkę na PDA żeby samo odnalazło cel misji. Pokazało mi Agroprom, miejsce bitwy Stalkerzy (Kret) vs Wojsko. Problem w tym że gdy byłem już w Agropromie to strzałka zaczęła wskazywać przejście na Wysypisko. Na Wysypisku z powrotem wskazywało na miejsce bitwy i tak w koło Macieju. Przejście skanowałem z obu stron Wintorezem tak więc raczej tam Pogrzebacza nie ma. Nie wiem co się dzieje. Pomożecie? Czy muszę przejść całą zonę "z buta" żeby go znaleźć? Mam patcha 1.004 jakby co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ich. Obydwaj [Mnich i Pogrzebacz] są w podziemiach Agropromu niedaleko początkowej pozycji. Obaj są ubrani w płaszcze bandytów co odróżnia ich od zwykłych bandytów ubranych w kurtki. Mnich korzysta ze szturmowego Abakana (Abakan + granatnik) a Pogrzebacz z gwintowanego SPAS 12.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.