Skocz do zawartości

Błędy w wersji 1.3 Lost Alpha


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Temat odnosi się do wersji 1.3. Czy ktoś przerabiał ten sam problem? Gra crash'uje prawie na każdym kroku, wywala do systemu z błędami, bug'ami itp. Co jest nie tak? Jaka jest najnowsza wersja do LA? Gdzie pobrać samego patch'a? Błagam o pomoc, tak się nie da grać :(

Bez tytułu.png

Edytowane przez Preston91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Preston91

Jak to co jest nie tak, to stara wersja :D

A która jest najnowsza? Wejdź w temat z Lost Alpha DC i jak byk masz, że 1.4007.

A co do twojego erroru to już nie pamiętam, wrzuć sobie go w googla ale chyba chodziło o to, że masz włączoną widoczność ciała bohatera, widać nogi i brzuch, ręce, jak spojrzysz w dół, a wersja 1.3xxx się z tym sypała bodajże. Pamiętam takie tematy.

@Preston91

A i jeszcze jedno najnowsze wersje moda pobierasz od nowa całe, nie było patcha, który by zmieniał 1.3 na 1.4007. Za dużo zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Preston91 Lost Alpha jest akurat takim tworem, że kompletnie nie ma sensu grać w starsze wersje - nowe moim zdaniem ulepszają niewiele, ale poprawiają największe bolączki poprzedniczek i czynią doświadczenie mniej problematycznym. Tym bardziej, że na forum jest bardzo fajnie, kolektywnie przygotowane spolszczenie najnajnajnowszej wersji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego właśnie się obawiałem - pobierania od nowa całego LA :/ Co do ustawień "widoku ciała" - to mam akurat wyłączone. Screen błędu jest jednym z wielu, gra crash'uje m.in. gdy ze schowków pobieram zawartość, a nawet i w trakcie biegu sprintem - w wielu lokacjach. Nie są to błędy regularne, nie ma znaczenia w której pozycji na mapie aktualnie się znajduję. Czy jest to wina wersji 1.3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, tom3kb napisał:

kto by ci nagrał dubbing do moda :D

Wbrew pozorom to nie jest wcale taki głupi pomysł, ale skończyłoby się tak, że 3/4 i tak grałoby w oryginale. Porywanie się na takie przedsięwzięcie dla tych kilku, góra kilkunastu chętnych chociaż spróbować wersji z dubbingiem to strata czasu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym modem sprawa wygląda tak, że na jego temat jestem kompletnie zielony, serię Stalkera przerabiałem kilka latek wstecz, stąd te "głupie" pytania z mojej strony :D No nic, dzięki Wam wielkie za podpowiedzi, pozostaje mi pobrać najnowszą wersję i cieszyć się tym, co jest ;) Temat z mojej strony zamknięty, dzięki raz jeszcze i pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.