Jump to content

Błędy w wersji 1.3 Lost Alpha


Recommended Posts

Witam! Temat odnosi się do wersji 1.3. Czy ktoś przerabiał ten sam problem? Gra crash'uje prawie na każdym kroku, wywala do systemu z błędami, bug'ami itp. Co jest nie tak? Jaka jest najnowsza wersja do LA? Gdzie pobrać samego patch'a? Błagam o pomoc, tak się nie da grać :(

Bez tytułu.png

Edited by Preston91
Link to comment
Share on other sites

@Preston91

Jak to co jest nie tak, to stara wersja :D

A która jest najnowsza? Wejdź w temat z Lost Alpha DC i jak byk masz, że 1.4007.

A co do twojego erroru to już nie pamiętam, wrzuć sobie go w googla ale chyba chodziło o to, że masz włączoną widoczność ciała bohatera, widać nogi i brzuch, ręce, jak spojrzysz w dół, a wersja 1.3xxx się z tym sypała bodajże. Pamiętam takie tematy.

@Preston91

A i jeszcze jedno najnowsze wersje moda pobierasz od nowa całe, nie było patcha, który by zmieniał 1.3 na 1.4007. Za dużo zmian.

Link to comment
Share on other sites

@Preston91 Lost Alpha jest akurat takim tworem, że kompletnie nie ma sensu grać w starsze wersje - nowe moim zdaniem ulepszają niewiele, ale poprawiają największe bolączki poprzedniczek i czynią doświadczenie mniej problematycznym. Tym bardziej, że na forum jest bardzo fajnie, kolektywnie przygotowane spolszczenie najnajnajnowszej wersji. 

Link to comment
Share on other sites

Tego właśnie się obawiałem - pobierania od nowa całego LA :/ Co do ustawień "widoku ciała" - to mam akurat wyłączone. Screen błędu jest jednym z wielu, gra crash'uje m.in. gdy ze schowków pobieram zawartość, a nawet i w trakcie biegu sprintem - w wielu lokacjach. Nie są to błędy regularne, nie ma znaczenia w której pozycji na mapie aktualnie się znajduję. Czy jest to wina wersji 1.3?

Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, tom3kb napisał:

kto by ci nagrał dubbing do moda :D

Wbrew pozorom to nie jest wcale taki głupi pomysł, ale skończyłoby się tak, że 3/4 i tak grałoby w oryginale. Porywanie się na takie przedsięwzięcie dla tych kilku, góra kilkunastu chętnych chociaż spróbować wersji z dubbingiem to strata czasu. 

Link to comment
Share on other sites

Z tym modem sprawa wygląda tak, że na jego temat jestem kompletnie zielony, serię Stalkera przerabiałem kilka latek wstecz, stąd te "głupie" pytania z mojej strony :D No nic, dzięki Wam wielkie za podpowiedzi, pozostaje mi pobrać najnowszą wersję i cieszyć się tym, co jest ;) Temat z mojej strony zamknięty, dzięki raz jeszcze i pozdrawiam! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.