Jump to content

tom3kb

Redaktor
 • Content Count

  3885
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  171

Everything posted by tom3kb

 1. @cez137 Szukaj sobie w działach tych modów, które były wstawiane jako pierwsze i są po polsku, jest szansa, że jak stare to bez dużej ilości bajerów
 2. Wszystkiego najlepszego. Jak dla "rangera" to torcik militarny chyba?
 3. Ostatnio obejrzałem kilka kolejnych sezonów polecanych tutaj seriali i jakoś mniej mi się podobały niż poprzednicy. Star Trek Discovery sezon 2. Tutaj jakoś brakowało mi jakiegoś konkretnego wroga i walki z nim. Głównym motywem jest tym razem (nie będzie to spoiler bo w sumie od początku to mówią) "podróż w czasie" i dziwne pojawiające się sygnały w kosmosie. Fabularnie jakoś bardzo mi nie podszedł bo takich zagrywek i rozwiązań naoglądałem się już nie raz i w sumie tutaj nie bardzo mnie miało co zaskoczyć. Dodatkowo motyw "czerwonego anioła" "praktycznie" rozgryzłem od początku, chociaż troszkę mnie zmylili. Serial dostał 3 sezon, powstanie też spin off o Phillipie Georgiu. Tutaj może być fajnie. Gommora sezon 4 Tutaj się jakoś wynudziłem, starej gwardii już praktycznie nie ma, losy nowych bohaterów gangsterów za bardzo mnie zainteresowały. Gennaro praktycznie w tym sezonie nie było. Ale finał daję nadzieję na dobry kolejny sezon. No i bonusowo dostaliśmy info o spin offie serialu, powstanie film Immortale, o Ciro. No i wisienka na torcie, ósmy, ostatni sezon Gry o Tron. Wreszcie koniec Nie jest tak strasznie źle jak niektórzy płaczą w internetach ale i mi się wydaje, że jest gorzej niż było. Poprzednie sezony mi się strasznie podobały i uważam ten serial za najlepszy jaki powstał od wielu lat ale finałowy sezon był powiedzmy tylko ok Trochę za szybko się wszystko dzieje, część rozwiązań wydaję się dziwne, a niektóre nawet bezsensowne. Sporo różnych błędów. Zostało sporo znaków zapytania i fajnych teorii spiskowych jak się zastanowić co się w finale wydarzyło
 4. @neatre A na dynamicznym próbowałeś grać? A logi to się w pliku sprawdza.
 5. @kondotier ale zauważ, że już w pierwszych postach jest info o tym błędzie i rada olać questa bo jest poboczny i pewnie tak ludzie grali, dopiero w wersji odpicowanej przez @gawrona bug był naprawiony.
 6. Na steamie za darmo Grid 2. https://store.steampowered.com/app/44350/GRID_2/ Także Guacamelee! Super Turbo Championship Edition. https://store.steampowered.com/app/275390/Guacamelee_Super_Turbo_Championship_Edition/ A na origina za darmo Sims 4. https://www.origin.com/pol/pl-pl/store/the-sims/the-sims-4/
 7. @Lubczyk Autumn Aurora 2 Od bidy jeszcze Stalker Complete ale ten pierwszy lepszy.
 8. @TwojaStara Google ci nie działa? To międzyinnymi taki rosyjski mem/easter egg stalkerski w różnych modach no i książkach. On co dzień ginął, potem się odradzał i tak w kółko. Postać z książek. Dodatkowo http://gorky-blog.blogspot.com/2012/10/otakon-20102012-czyli-jak-zostac.html?m=1
 9. Też z bracholem lubiliśmy sklejać modele, najpierw plastikowe ale potem głównie papierowe z "Małego Modelarza" jeszcze w szafie bym znalazł kilka nie rozpoczętych numerów z przed jakichś 20 lat No ale później coraz więcej komputera i alkoholu :p i dojazdów na studia i na modele już nie było czasu.
 10. Logi albo "Nic z tym nie mogę zrobić" Linki są aktywne do moda na stronach domowych, wszystko jest w temacie, polonizacja też do pobrania, fixy też. W pierwszym poście jest wszystko. Nie ma tej wersji przygotowanej przez @Gatzek, wszystko w jednym i z dodatkiem Romz, no ale co zrobisz, jak ktoś kto akurat ją ma nie wrzuci jej na jakiś hosting to trzeba np pobierać to co jest z moddb albo od Rosjan. Ja tej wersji nie mam. Idę tam to wszystko jakoś posortować. @Spleyled a czasem nie instalowałeś polonizacji na wersję 2.12? Tą z ruskich stron, bo nie pójdzie raczej bo polonizacja była robiona na 2.10.
 11. A może technikowi oprócz tych informacji o ulepszeniach kombinezonów trzeba też dostarczyć wszystkie rodzaje narzędzi do pracy, te trzy zestawy żeby mógł dokonywać tych modyfikacji?
 12. -Córciu kim byś chciała zostać w przyszłości? -Chcę być snorkiem.
 13. Masz 5 stron tematu i śmierć Czarodzieja była w nim opisywana i to jak jej unikać. 3-4 strona. No i wcześniejsze zapisy przydatne do tego. Gaussa nie znalazłem ale i tak tego questa się nie zalicza bo nie ma dialogu. Ale można go znaleźć. Też jest opisane.
 14. @FeRu Miałem zaproponować nazwę z opisu ale w sumie może być też nazwa angielska bo tak jak mówisz, leków nie tlumaczą
 15. @cez137 a tak trudno włączyć PDA i zakładkę stalkerzy, przejść się po Barze (nie jest za duży i nie ma w nim wielu stalkerów chyba, a nawet jeśli to w paru miejscach) i jak ci się pojawi w kontaktach Karb to będziesz wiedział, że jesteś w pobliżu. Do tego ci się wyświetli czy to stalker czy np gość z Powinności. Ciężko pamiętać gdzie jest każdy stalker, w każdym modzie. Kombinuj ja już tak nie raz npców szukałem jak pamięć zawiodła.
 16. @FeRu możliwe, że już wyłapałeś ale wrzucam. A ten ostatni to taki bekowy dla jajec jak rozumiem
 17. @Necrontyr8989 Ja wyczytałem tylko, że można go kupić u Barmana albo u handlarza na Magazynach wojskowych, a żeby w nim biegać to trzeba go upgradować.
 18. No bo nie każdy poradnik to jest 100% dokładnie opisane tego co jest w modzie, ludzie też nie wszystko muszą opisać, a i niektóre to jest jedna z możliwości, która trafiła się akurat temu co poradnik pisał. Np: jakiś przedmiot ma ze 3 punkty spawnu, on go znalazł "tutaj", a ty jak będziesz się trzymał kurczowo poradnika to do śmierci moda nie przejdziesz bo tobie się ten przedmiot akurat zrespił 5 drzew dalej. A akurat w tym jest napisane o twoim problemie, że za torami mamy Sokoła szukać przy ogniskach, a nie w zabudowaniach. Puste schowki to przypadłość wielu modów, dostawałeś powiadomienie, jest opis na mapie, a tam pustka. No i w nie każdym schowku zaraz muszą być super arty i jakaś giwera, a nawet nie powinny, bo by było za łatwo.
 19. @cez137 @kondotier już ci wklejał link do poradnika.
 20. tom3kb

  OP-2.1

  @Czujny Ja pamiętam, że zawsze w Soliankach ustawiałem przed rozpoczęciem gry Schowki na rzadkie bo miały być w nich lepsze fanty i też już nigdy w trakcie gry nie zmieniałem.
 21. @cez137 Jest nawet na pierwszej stronie tematu. Błąd w modzie, to zadanie poboczne, olej sprawę, nie bierz go i graj dalej. Ktoś tam napisał też, że: I już się potem nie odezwał
 22. tom3kb

  OP-2.1

  A nie wiem, aż tak się tym nie interesuję.
 23. tom3kb

  OP-2.1

  @Ignachinio W OP 2.0 był w tym pierwszym pomieszczeniu na szafce, może jak rozwalałeś te skrzynki to ci spadł gdzieś na dół? Weź może wczytaj zapis obejrzyj szafkę czy nie lezy na półce, a potem rozbijaj po jednej skrzynce czy z niej nie wypadnie. A może faktycznie osunęli ale trochę nie chce mi się wierzyć.
 24. tom3kb

  OP-2.1

  @Ignachinio W NS 2016 był automat w tym drugim pomieszczeniu na łóżku w plecaku, nie wiem jak wygląda to pomieszczenie w OP 2.1. musisz sobie wejść i obszukać dokładnie. @edit W OP 2.0 automat Striełoka był na szafce w pierwszym pomieszczeniu, może ci spadł?
 25. tom3kb

  OP-2.1

  @Ignachinio Właśnie sobie obejrzałem jakieś filmiki i tego automatu nie ma na tej szafce co zwykle, w tym drugim pomieszczeniu co przechodzi się tunelem pod podłogą też pusto Chyba nie ma tego automatu teraz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord