Jump to content

tom3kb

Administrator
 • Posts

  9,144
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  398

Everything posted by tom3kb

 1. Fundacja. (Sezon 1). Trochę na wyrost bo serialu jeszcze nie obejrzałem, no w sumie widziałem na próbę tylko pierwszy odcinek ale zapowiada się ciekawe scifi. Serial na podstawie cyklu powieści i opowiadań Issaca Asimowa. Żadnych jego książek nie czytałem choć nazwisko jest mi znane, jest uważany za świetnego pisarza fantastycznonaukowego. Pierwszy odcinek serialu już mnie zaciekawił, zobaczymy jak będzie dalej. Książki pisane były dość dawno temu to ciekawe czy to nie będzie też takie scifi, w niektórych zagadnieniach trochę trącące myszką? Drugi sezon serialu już zamówiono. Trochę niedobrze, że ten cykl jest długi więc istnieje ryzyko, że kiedyś mogą go nagle skasować no ale nie ma co już na starcie być czarnowidzem.
 2. Kolejna wariacja na temat Brutal Dooma. Brutal Doom Platinum. Temat moda: KLIK
 3. Jak komuś podobały się pukawki w tym modzie to właśnie wypuszczono samodzielny weapon pack z moda Ashes. Teraz można z nim ogrywać dowolne mody do dooma. Dla przypomnienia tak wygląda uzbrojenie. W Ashes Afterglow broń można było modyfikować na specjalnych stołach. W normalnych modach takich rzeczy nie ma więc musimy znaleźć odpowiedni przedmiot "mod kit". Później wybieramy broń którą chcemy zmodyfikować, w inwentarzu wybieramy "mod kit" i go używamy. Broń można modyfikować dwa razy. Nie można upgradeować łoma, bomb rurowych i nożyka. Mod Ashes Weapons Pack v2.0 pobieramy np stąd: KLIK Ps. A jakby ktoś chciał sobie posłuchać to tutaj jest cały soundtrack z Ashes Afterglow
 4. Tytuł oryginalny: RMA 1.1 + OGSR Engine + FWR CoP Edition Platforma: Cień Czarnobyla 1.0006 Data Premiery: 29.11.2021r. Autor: rnm_016 Autor Spolszczenia: OPIS: SCREENY: LINKI I INSTALACJA: Źródło: Temat moda.
 5. ARCANE (Sezon 1, 9 odcinków). Nigdy nie grałem w League of Legends (LoL), nie znam też uniwersum ale RIOT zrobił elegancką animację. Spodobała mi się od strony graficznej, fabularnie też jest dobrze. Fajnie, że nie trzeba znać gry żeby wiedzieć o co chodzi, najwyżej nie wyłapie się jakichś smaczków dla graczy. Zamówiono drugi sezon, nie dziwota przy tych ocenach.
 6. Odnowione animacje dla AK-74: KLIK
 7. @Smok co prawda z OP 2.0 ale pewnie będzie pasować
 8. Trwają prace nad implementacją głównej fabuły do moda, autor chciałby to zrobić jeszcze w tym roku ale nie jest pewien czy da radę. Równocześnie dodawane są zadania poboczne i cykliczne. Na mapach są już obozy stalkerów i miejsca zasiedlone przez mutanty. Przeprojektowano HUD, w przyszłości mają być dodane nowe funkcje do silnika. Wszystkie lokacje oprócz ostatniej są już przygotowane w swojej ostatecznej formie. Autor będzie się starał żeby mod wyszedł przed kwietniem 2022r.
 9. No to trochę takie lanie wody. Wiadomo wszystkie poprawki na plus ale zwykłemu graczowi jak mi wystarczy "poprawiono błędy w zadaniach z poprzedniej wersji, wiele zadań zmieniono". Bo pisanie, że teraz mamy przynieść np jakiemuś Akimowi 17 rąk zombie zamiast 20 to ani mi za wiele nie mówi, ani mnie jakoś za bardzo nie interesuje. Co dobre w changelogu to już nie za bardzo pasuje do prezentacji nowości w modzie.
 10. Ja pierdziele te ich nowości to się coraz bardziej robią jakby chcieli cały changelog z moda przedstawić kogo takie pierdoły interesują. Konkrety, a nie, że komuś zmieniono teksturę twarzy czy, że meble są przybite gwoździami Coraz bardziej to wygląda jakby nie było o czym pisać bo żadnych dużych zmian w modzie nie ma to wypisujemy wszystko od najmniejszego poprawionego buga.
 11. @Monolithalian żeby więcej wiedzieć z czym to się je trzebaby jakieś gameplaye dłuższe zobaczyć Jest już trochę, mod dopiero co wyszedł ale po parę godzin ludzie już pograli, np stream od Ap Pro. Albo tu ktoś już 16 godzin W tym pierwszym przedstawił "nowości i zmiany" no oczywiście nie wszystko.
 12. @Kubuś Puchatek w tej głównej bazie stalkerów, niedaleko wejścia do budynku. W tym budynku co nie ma technika.
 13. Tytuł oryginalny: Книга мёртвых Platforma: Zew Prypeci/Mod Dead Air 0.98b Data Premiery: 23.11.2021r. Autorzy: Kalambur (Виталий Игорович), Gorbun (Влад Филин), Александр Оверин, Ekidona Arubino Autor Spolszczenia: OPIS: PREZENTACJA MODA, CECHY I ZMIANY (angielskie napisy): LINKI I INSTALACJA: Źródło: Temat moda. Źródło: Temat moda (Ap Pro).
 14. @pablo139 tutaj poczytaj sobie podpunkt II o wersji gry i jej downgrade/degradacji. No i zacznij pisać bardziej po polsku bo ciężko się na to patrzy.
 15. Tytuł oryginalny: Старый Арсенал Platforma: Zew Prypeci Data Premiery: 18.11.2021r. Autor: AlNaz Autor Spolszczenia: OPIS: LISTA BRONI: SCREENY I FILMY: LINKI I INSTALACJA: Źródło: Temat moda.
 16. Nowe udźwiękowienie broni, ma być bardziej "metaliczne". Dźwięki brane z Dayz, Enlisted, Survarium, JSRS addon, Insurgency i Insurgency Sandstorm.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity