Skocz do zawartości

Wyjscie z X-18 i prof. Plojmar


Trucker64

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Taki problem ! Jestem na poligonie doświadczalnym- wykonuję zadanie:

Zbadać  przejścia miedzy podziemnymi laboratoriami.

         znaleźć przejście z podziemi do lab X16                      ----  zakończone

        znaleźć przejście do Czerwonego kołchozu                 ------ zakończone

       znaleźć przejście do X-10                                            ------zakończone

       znaleźć przejście do X-18                                            ------zakończone

      znaleźć kod cyfrowy do drzwi                                     -------zakończone

     odkodować drzwi                                                       -------zakończone

      wrócić do Pułkownika Brouna

Wychodzę z Lab X-18 przejściem w tunelu i idę do Pułkownika. Nie mogę tam dotrzeć, ponieważ część (nie wszyscy ! ? ) zmieniła nastawienie na wróg. Również Prof. Plojmar też zmienił nastawienie na wróg. No i ginę za każdym.       Czy to normalne ?             Prof. był przyjaźnie nastawiony, nawet dał lekarstwo a tu takie coś !

Jak odpowiem ogniem  to wszyscy zmieniają nastawienie i wszyscy wrogami.

 

 

ss_roman_07-28-19_17-57-09_(hiding_road).thumb.jpg.fab7c1206ce817f07fd4ff24f7cec74e.jpg

Edytowane przez Trucker64
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam !

Już wiem co źle  zrobiłem. 

Jak przechodziłem przejściami przez kolejne laby , to w ostatnim labie  X-18, tam gdzie wcześniej urzędował prof. Plojmar siedzą skulone -unieruchomione "terminatory?"

poczęstowałem je ołowiem i to stąd ta zmiana nastawienia Prof. Plojmara i innych. ( ciekawe dlaczego? )

Wczytałem sejwy sprzed wyprawy po labach i zostawiłem ich w spokoju. Wszystko było w porządku !!

Teraz idę dalej !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozdrowienia

I  doszłem do końca moda. Mod bardzo ciekawy .  Trzeba pamiętać  co robiłeś i czytacz notatki.

Transmutacje kryształów, Amuletów i Strażników uczą cierpliwości i silnej woli.

W Martwym Mieście   kolorowe anomalie  OK!

Tylko w sarkofagu poziom wytrzymałości przeciwników i ich celność bardzo duża. (mnóstwo !!!! razy poległem zanim dotarłem do celu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.