Jump to content

Wroga Powinność


Recommended Posts

Witam . Jak w tytule po odstrzeleniu Czachy i spółki  stwierdziłem że część Powinności jest mi wroga . Ponieważ wróciłem do Baru po dłuższym rajdzie mam teraz kilkanaście godzin grania w plecy . Dodam że Sidor nie ma w dialogu o poprawie stosunków nic o Powinności . Można to jakoś odkręcić ?

 

Link to comment
Share on other sites

@coles313 Po tym jak Powinność zaatakuje patrol Wolności, musisz porozmawiać z jednym z powinnościowców, którzy dokonali ataku. Podczas dialogu nie zgadzasz się by im pomóc i zaczynają do Ciebie strzelać. Wtedy z czystym sumieniem wszystkich rozwalasz, robisz zadania dla Łukasza, a Powinność w barze nic do Ciebie nie ma.

Link to comment
Share on other sites

@wariat

Jak napisałem wyżej szukam możliwości poprawy stosunków z Powinnością dużo dużo póżniej w grze. To co proponujesz mogę zrobić w każdej chwili korzystając z zachowanych savów ale oznacza dla mnie bardzo dużą cofkę w grze . Wiem że w starszych wersjach był plik ,,game relations '' czy coś takiego i tam się grzebało , teraz wszystko spakowane i lipa .

Link to comment
Share on other sites

U Sidora powinna być opcja pogodzenia z frakcjami. Ale ta akcja pochodzi jeszcze z podstawki Cienia i jest oskryptowane, więc całkiem możliwe że nie działa ta opcja z OP. 

Ale dla pewności zrób sobie twardy zapis, a potem wczytaj zapis jak wszedłeś na Magazyny i spróbuj zrobić tak jak napisałem wyżej. Po wszystkim wróć do baru i sprawdż czy Powinność dalej będzie wroga.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.