Jump to content

coles313

Weteran
 • Content Count

  69
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About coles313

 • Rank
  Kot
 • Birthday 05/19/1974

Profile Information

 • Ruble
  208
 • Frakcja
  Wolność
 • Procesor
  i3 coś tam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Izery
 • Broń Główna
  Ak 47
 • RAM
  8
 • Karta graficzna
  geforce 1030
 • System operacyjny
  win 8.1

Recent Profile Visitors

701 profile views
 1. @kazik Dzięki . Z tą Prypecią to mam jakieś czary , mogę swobodnie poruszać się prawą stroną i centrum lokacji a jak tylko zbliżę się do dworca od razu wylot i jest to jak na razie jedyna lokacja z tak permanentnymi wylotami . Na innych też mi się zdarzają ale po wczytaniu save mogę iść dalej i wylot się nie powtarza . Jeszcze raz thx pędzę dalej .
 2. Stalkerzy pomóżcie bo mnie zaraz coś trafi . Problem jest raczej techniczny niż fabularny ale postanowiłem napisać w tym dziale. Ciągłe wyloty w tej części Prypeci uniemożliwiają mi odszukanie trzeciego schowka Kosti . Ani żonglerka ustawieniami grafiki ani inne zabiegi nie pomagają wylot po kilku sekundach i koniec . Dlatego proszę jakby się ktoś nudził i wziął schowek z dworca i odszedł gdzieś na bok np. koło Doktora byłbym wdzięczny i mógł grać dalej . Dołączam mój oststni save . 91.dds 91.sav
 3. @kazik tym razem wszystko jest w porządku . Dzięki .
 4. Zamieniłem pliki przestało usuwać arty dzięki za pomoc. Moja radość była przedwczesna co prawda arty nie zostały usunięte ale teraz mam cały czas odgłos detektora artów tak jakbym stał na arcie . A po chwili bezlogowy wylot i nie można wgrać ostatniego sejwa . Usunąłem Twój plik i sejw zaskoczył . Dołączam sejw . 100.dds 100.sav
 5. Hmmm problem jest taki że arty nie przekraczają 100% danej odporności a mimo to są usuwane . Z drugiej strony jak założyłem na siebie arty żeby wejść do Ognistej to miałem 110 % odp. na ogień i arty i nie zostały usunięte tylko że to nie były absoluty . Czy zwiększenie liczby slotów na pasie (mam 21 grzebałem sam może coś popsułem), może mieć coś z tym wspólnego ?
 6. Istnieje ograniczenie co do liczby absolutów na pasie ? Po założeniu trzeciej sztuki otrzymuję komunikat o usunięciu ,, zbędnych artefaktów'' .
 7. @qqprim Wow 30 artów na pasie. Nie prościej było uczynić się nieśmiertelnym?
 8. Istnieje gdzieś informacja za co gdzie i od kogo można otrzymać wszystkie teleporty ręczne występujące w grze ? Trochę to bieganie po lokacjach zaczyna być nużące , ktoś pamięta może ma zapisane albo jakiś link .
 9. No cóż trochę to od czołgu daleko a moje lenistwo nie chciało tam zajrzeć . Dzięki kazik lecę dalej się denerwować .
 10. Nie potrafię znajeżć schowek Tubylca w Czerwonym Lesie. Zadnie wygląda tak ; Schowek drugi ten przy rusztowaniu znalazłem od ręki . Nie mogę namierzyć tego drugiego w kamieniach koło czołgu . Wchodziłem na lokację kilka razy dalej to samo . Wstawiam save przed wejściem do lasu może ktoś coś wymyśli . 420.dds 420.sav
 11. Panowie po spotkaniu elity na Agropromie nie odlatuje ekipa Doktora, ( Pielgrzym , Duch i Mucha) czy to nie popsuje fabuły ? Czy też znajdą się w grze mimo wszystko ?
 12. Z tą fabułą to się pośpieszyłem bo jestem przed zadaniami Błyskawicy a z tego co wyczytałem na forum kluczem do Fotografa może być postać Maksymiliana który jest powiązany z ww personą. Więc lecę może w końcu pojawi się na NT.
 13. Powinien być ale go nie ma i na pewno nie było jak robiłem zadania z Kłem.Nadmienię jeszcze że jestem z fabułą przez Martwym Miastem.
 14. Panowie gdzie i kiedy pojawi się Fotograf ? Chciałbym wreszcie zakończyć zadania z kartami a do szczęścia brakuje mi dwóch butelek likieru.
 15. Dzięki kobalu lecę w takim razie dalej .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord