Jump to content

coles313

Weteran
 • Content Count

  75
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralny

About coles313

 • Rank
  Kot
 • Birthday 05/19/1974

Profile Information

 • Ruble
  208
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  i3 coś tam
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Izery
 • Broń Główna
  G 36
 • RAM
  8
 • Karta graficzna
  geforce 1030
 • System operacyjny
  win 8.1

Recent Profile Visitors

789 profile views
 1. coles313

  OP-2.1

  To piwo znalazłem było dla Dana . A teraz potrzebuję dla Łowcy który siedzi w Barze , zadanie na PDA Krysiuka .
 2. coles313

  OP-2.1

  Gdzie znajdę piwo dla Łowcy . Zwykłego nie chce .
 3. @wariat Jak napisałem wyżej szukam możliwości poprawy stosunków z Powinnością dużo dużo póżniej w grze. To co proponujesz mogę zrobić w każdej chwili korzystając z zachowanych savów ale oznacza dla mnie bardzo dużą cofkę w grze . Wiem że w starszych wersjach był plik ,,game relations '' czy coś takiego i tam się grzebało , teraz wszystko spakowane i lipa .
 4. Witam . Jak w tytule po odstrzeleniu Czachy i spółki stwierdziłem że część Powinności jest mi wroga . Ponieważ wróciłem do Baru po dłuższym rajdzie mam teraz kilkanaście godzin grania w plecy . Dodam że Sidor nie ma w dialogu o poprawie stosunków nic o Powinności . Można to jakoś odkręcić ?
 5. coles313

  OP-2.1

  Ślepy to ślepy . Ma przed nosem a i tak nie widzi . Dzięki Panowie .
 6. coles313

  OP-2.1

  Gdzie się wkleja spolszczenie ??
 7. @kazik Dzięki . Z tą Prypecią to mam jakieś czary , mogę swobodnie poruszać się prawą stroną i centrum lokacji a jak tylko zbliżę się do dworca od razu wylot i jest to jak na razie jedyna lokacja z tak permanentnymi wylotami . Na innych też mi się zdarzają ale po wczytaniu save mogę iść dalej i wylot się nie powtarza . Jeszcze raz thx pędzę dalej .
 8. Stalkerzy pomóżcie bo mnie zaraz coś trafi . Problem jest raczej techniczny niż fabularny ale postanowiłem napisać w tym dziale. Ciągłe wyloty w tej części Prypeci uniemożliwiają mi odszukanie trzeciego schowka Kosti . Ani żonglerka ustawieniami grafiki ani inne zabiegi nie pomagają wylot po kilku sekundach i koniec . Dlatego proszę jakby się ktoś nudził i wziął schowek z dworca i odszedł gdzieś na bok np. koło Doktora byłbym wdzięczny i mógł grać dalej . Dołączam mój oststni save . 91.dds 91.sav
 9. @kazik tym razem wszystko jest w porządku . Dzięki .
 10. Zamieniłem pliki przestało usuwać arty dzięki za pomoc. Moja radość była przedwczesna co prawda arty nie zostały usunięte ale teraz mam cały czas odgłos detektora artów tak jakbym stał na arcie . A po chwili bezlogowy wylot i nie można wgrać ostatniego sejwa . Usunąłem Twój plik i sejw zaskoczył . Dołączam sejw . 100.dds 100.sav
 11. Hmmm problem jest taki że arty nie przekraczają 100% danej odporności a mimo to są usuwane . Z drugiej strony jak założyłem na siebie arty żeby wejść do Ognistej to miałem 110 % odp. na ogień i arty i nie zostały usunięte tylko że to nie były absoluty . Czy zwiększenie liczby slotów na pasie (mam 21 grzebałem sam może coś popsułem), może mieć coś z tym wspólnego ?
 12. Istnieje ograniczenie co do liczby absolutów na pasie ? Po założeniu trzeciej sztuki otrzymuję komunikat o usunięciu ,, zbędnych artefaktów'' .
 13. @qqprim Wow 30 artów na pasie. Nie prościej było uczynić się nieśmiertelnym?
 14. Istnieje gdzieś informacja za co gdzie i od kogo można otrzymać wszystkie teleporty ręczne występujące w grze ? Trochę to bieganie po lokacjach zaczyna być nużące , ktoś pamięta może ma zapisane albo jakiś link .
 15. No cóż trochę to od czołgu daleko a moje lenistwo nie chciało tam zajrzeć . Dzięki kazik lecę dalej się denerwować .
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.