Jump to content

wariat

Zasłużony
 • Content Count

  1358
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

wariat last won the day on April 16

wariat had the most liked content!

Community Reputation

768 Przyjacielski

About wariat

 • Rank
  Profesjonalista
 • Birthday February 24

Profile Information

 • Frakcja
  Grzech
 • Płeć
  Nie podana

Recent Profile Visitors

2493 profile views
 1. Zobacz sobie, że tam żadnego plecaka nie ma
 2. @Sarkazm W tym miejscu gdzie sygnał jest najlepszy, porozglądaj się po ziemi. Wyświetli Ci się opcja przeszukaj schowek. Znalazłem film, trzymaj.
 3. @Sarkazm 1. Na Bagnach na północ od chutoru, jest dziura w ogrodzeniu. Musisz się tam trochę pokręcić przy tej dziurze kilka minut i pojawia się zombi, a wśród nich Tchórz. 2. Trzeba podjechać pod bunkier Sidora, zadanie powinno się zaliczyć. 3. W podziemnym parkingu na Dziczy. W kontenerze przy ognisku jest skrzynka, którą trzeba rozbić. 4.
 4. @kubastalker123 A nie masz znacznika na mapie? Karabin jest w RL przy czołgu. Powinieneś mieć znacznik na mapie. I nie ma na Bagnach żadnego tajemniczego ugrupowania. Będąc w randze monolitu, musisz wybić czystoniebowców w bazie.
 5. Fleszki na ulepszanie broni nie są potrzebne. Mechanicy ich nie potrzebują. To tylko pozostałość zawartości schowków z podstawki csky.
 6. Jak mówiłem, powinieneś mieć to przejście odblokowane. A skoro nie masz, hmm... Nie wiem co może być przyczyną.
 7. @kubastalker123 Na tym etapie gry powinno Ci się już odblokować przejście z Wysypiska na Agroprom. A jak jesteś na Kordonie, to tam nieopodal wioski kotów za ogrodzeniem są niewidzialne teleporty o których już wspominałem. Aniela wychodziła tam za ogrodzenie, żeby Ci je pokazać. Poszukaj tam. Ale zanim zaczniesz szukać, zrób sobie zapis. Bo tam teleportów jest kilka i nie wiadomo w który trafisz.
 8. @kubastalker123 Tak, wszystko dobrze. Jak teraz jesteś w Limańsku, możesz teleportem z piwnicy iść po ostatnią fleszkę z estakady DM. Teraz weź się za przeprowadzanie Anieli, niech tatuś nie czeka. Będąc na Kordonie, we wschodnim zaułku tunelu na torach, znajdziesz martwego Dezertera. Weź jego pda - jest ważne. No i jak już zgarniesz 1-szy Art Śmierci, ruszaj do Limańska. Oczyść budowę z wrogo nastawionych npc, pogadaj z o'Zonem jednym i drugim, zrób jego zadanka i przeprowadź pilota.
 9. Na początku, jak tylko znajdziesz się na CEA, weź snajperkę, najlepiej gaussa i zdejmij tych snajperów co siedzą na sarkofagu. A potem jakaś maszynówka, minigun albo pkm i wybijaj wszystkich, bo oni walą nie tylko do Ciebie, ale do Strieloka też. Strieloka musisz dogonić i pogadać z nim, jak będzie na dachu sarkofagu. On na takiej metalowej kładce musi dojść do teleportu, będzie wtedy grzmot, i on zawróci. I wtedy musisz z nim pogadać. Też kiedyś miałem problem z tym, popatrz sobie.
 10. @kondotier W sztolni RL i na dachu budynku na Jantarze, to było w Duplikatach. Swoją drogą, przydałoby się to opisać w osobnym temacie, by było bardziej widoczne. Najlepiej ze screenami. Nie mam moda u siebie, ale może ściągnę i opisze to, zobaczę jeszcze jak to będzie. @kondotier Znalazłem jednego screena u siebie, Na Jantarze teleporty są tutaj, od wagonika do kraty:
 11. @kondotier Taka ciekawostka do tych teleportów. W tym modzie nazywają się one Skrzyżowaniami Czasoprzestrzeni i występują na wielu lokacjach. Na Kordonie, Dolinie mroku, Agropromie, Jantarze i Rudym lesie. Zawsze jak z nich skorzystamy, to na lokacji, na którą nas przeniesie, lądujemy tuż przed takim skrzyżowaniem, o ile na danej lokacji takie jest. Wtedy trzeba uważać, bo krok w bok i znowu może nas rzucić gdzie indziej.
 12. @Ignachinio Nie powiem Lepiej pokażę
 13. @gawron Zgadza się Twoja kolej na zagadkę
 14. Trzeba przejść właśnie przez ten teleport. Po prostu trzeba do niego wbiec w międzyczasie używając apteczek. Wiem, że zadania nie ułatwia fakt że w ten teleport ciężko trafić i trzeba dokładnie wiedzieć gdzie się znajduje, ale jest to jednak do zrobienia. Nie wiem na jakim grasz, ale może spróbuj zmniejszyć poziom trudności, może to coś da? Wszyscy grający dali sobie z tym radę, więc i Tobie się uda.
 15. Dawno nie było zagadki Podczas operacji "Jeden strzał" w Zewie Prypeci trzeba było sprzątnąć dwóch najemników. Jak się nazywali?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity