Jump to content

wariat

Stalker
 • Content Count

  920
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

wariat last won the day on April 4

wariat had the most liked content!

Community Reputation

416 Przyjacielski

About wariat

 • Rank
  Przewodnik
 • Birthday February 24

Profile Information

 • Frakcja
  Najemnicy
 • Procesor
  G2020
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  M60
 • RAM
  8 GB DDR3
 • Karta graficzna
  GT 630 2 GB
 • System operacyjny
  Win 7 hp 64 bit

Recent Profile Visitors

1336 profile views
 1. wariat

  OP-2.1

  @Ignachinio Czasem tak bywa, że za jakiś gruz dostajemy dość dobrą giwerę lib średniodystansową snajperkę... A czasem bywa tak, że za coś wartościowego dostajemy gruz Niemniej jednak, finalna nagroda za wykonanie wszystkich tych zadań powinna Cię zadowolić, przynajmniej tak sądzę. Panowie znów ja mam pytanie. Zawsze odpuszczałem sobie ten kwest z naprawą miotacza ognia, a teraz postanowiłem go zrobić. I czy ktoś z Was mógłby podpowiedzieć o co chodzi i jakie anomalie anihilują rubinowe artefakty? Zadanie od Wasylego dotyczące palnika. I tak, oglądałem trochę o tym na YT ale za wiele mi to nie pomogło, zdaje się na Wasze porady edit - Problem już rozwiązany.
 2. wariat

  OP-2.1

  @Ignachinio Przeczytaj opis tego pda ze schowka z Sarkofagu.... Jest tam wzmianka o jeszcze dwóch schowkach w Czerwonym lesie. Potem jeszcze jeden w Barze i dopiero do Doktora.
 3. wariat

  OP-2.1

  @Agrael Krugłow i czterech pomarańczowych pomocników.
 4. wariat

  OP-2.1

  Nie jestem na 100% pewny, ale myślę, że najszybciej w schowkach Kolekcjonera.
 5. wariat

  OP-2.1

  @Ignachinio Zadanie na schowek Monolitu uaktywni Ci się jak przyniesiesz Dragunowowi wszystkie artefakty z jego zamówienia. On Ci pomoże go znależć. A schowek Kabaczka wcale nie jest przy Monolicie.... Zawartość schowka będzie inna bo to film z wersji 2.0, ale droga do schowka taka sama
 6. wariat

  OP-2.1

  O to to. Jak Szerstiuk zobaczy jak tłuczesz się z jego kumplami to on też będzie strzelać. @Agrael Musisz cofnąć się w zapisach i zaatakować bazę w dzień. Najpierw upewnij się, czy Szerstiuk stoi pod swoją wieżą. Nie wiem czy u Sidora można naprawić relacje z nim.
 7. wariat

  OP-2.1

  Sporo unikalnych broni (nie wszystkie, ale sporo) są dostępne lub do znalezienia w dwóch, a czasem nawet i kilku egzemplarzach. Trzeba uważać. @Zwinny Co do tego gościa na Wysypisku, Witka Worona, to jemu nie ma co żadnej spluwy oddawać bo to złodziej i tyle. Lepiej wykonywać ciągi zadań od npc np. glocki dla Jurika, rewolwery dla strażnika na bazie Wolności, snajperki dla Iwancowa, pistolety dla Freemana itp. Za to są osiągnięcia, rzadki art jako finalna nagroda i sporo kasy i schowków.
 8. wariat

  OP-2.1

  @Agrael Tak, za godziny grozy są osiągnięcia. Tak, zbieram... Po to żeby oddać jakiemuś npc jak ma serię zadań cyklicznych.... Po wykonaniu ciągu zadań od jednego npc finalnie otrzymujemy unikalny, drogi artefakt. Kasę, broń czy też super schowek też, ale to już zależy u jakiego npc.
 9. wariat

  OP-2.1

  Mozdzieże i Metalurgiczny mam za sobą, w Zapomnianym jeszcze nie byłem. Dzięki za przypomnienie @boberm
 10. wariat

  OP-2.1

  Pamiętacie kiedy od Łukasza dostajemy namiar na przejście na Plac budowy? Bo mi się już troszkę zapomniało
 11. wariat

  OP-2.1

  Na Kurczatowie masz masę dziewczyn - do wyboru do koloru... Nic tylko stać i patrzeć
 12. wariat

  OP-2.1

  @Ignachinio A znalazłeś dekoder z wyspy na Generatorach? Tych wysp Ci chyba nie podawałem... A kod rozszyfruje Prime, o to niech Cię głowa nie boli
 13. wariat

  OP-2.1

  @boberm Ariadna wygląda tak samo jak w 2.0 @Ignachinio Jak masz już notatkę z szyfrem to schowek z albumem chyba się już pojawił. Przeszukaj pomnik z napisem CZAES jak wejdziesz na CEA-1. Nie wiem czym skutkuje zdanie zadania bez wszystkich kart. Jak znajdziesz wszystkie i mu oddasz otrzymasz osiągnięcie "karciarz".
 14. wariat

  OP-2.1

  A no bo to jest tak, że kwesty Kota, które zaprowadzą nas do Limańska i Szpitala, trzeba zrobić przed wizytą w Starej wsi. Tak przemyślany jest scenariusz. @boberm Drogę do Czerwonego lasu dostaniesz od Kła po wykonaniu kwestów Kota i Zachara. Panienka Ariadna ma się nijak do Czerwonego lasu
 15. Na prośbę @kondotier wrzuciłem tego repacka na drive google. To ta sama paczka co z linku na mega. https://drive.google.com/open?id=1AoU6BdtqFrRoID0ScY9Ezimq-N3SEopI Administracja niech zrobi z tym porządek i wstawi link tam gdzie trzeba
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity