Jump to content

wariat

Zasłużony
 • Content Count

  1,531
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

wariat last won the day on April 16 2020

wariat had the most liked content!

Community Reputation

956 Przyjacielski

About wariat

 • Rank
  Profesjonalista
 • Birthday February 24

Profile Information

 • Ruble
  2460
 • Frakcja
  Grzech
 • Płeć
  Nie podana

Recent Profile Visitors

3,286 profile views
 1. @Ptak1997 Sacharow gdy wysyła Cię do x-18 mówi o lokacji bardzo przypominającej Dolinę Mroku. Wtedy można dwojako to przejść. łatwym i trudniejszym sposobem. Bo Sacharow mówi, że przejść tam można prosto z Jupitera. To fakt, teleport jest przy fabryce. Tyle, że przy użyciu ten teleport ograbi Cię do żywego z ekwipunku i to bezpowrotnie. Możesz zostawić wszystko co masz w bunkrze jajogłowych i dopiero wtedy tam iść. Ja robiłem inaczej. Z Jupitera szedłem do Doliny Mroku, zostawiałem graty w schowku w fabryce, brałem tylko jakiegoś gnata, parę apteczek i szedłem przez Dolinę Wróż
 2. Czyli że, po powrocie do wcześniejszego zapisu i oddaniu hełmu po jednym dniu go odebrałeś, a na aktualnym zapisie nie możesz? Hmm, no to kurcze nie wiem, co może być nie tak. A na odebranie tego ustrojstwa nie było jakiegoś limitu czasu czy coś? Może zaszedłeś za późno do niego? Nie mam pojęcia.
 3. @Ptak1997 A po co pchasz się do tego labu, czyżby z ciekawości?☺️ Bo jak tak, i próbujesz wejść z DM, to teleport Cię nie puści. Do tego labu wchodzi się z Doliny Kamieni, ale tylko wtedy, gdy dostaniesz zadanie od Sacharowa. W żadnym innym wypadku nie radzę odwiedzać doliny kamieni wcześniej, bo można sobie łatwo ale i bardzo skutecznie zablokować grę. Dostaniesz zadanie od Sacharowa, idziesz do Doliny Kamieni i teleport Cię puszcza bez żadnego "ale".
 4. @Pusty Grasz w wersję podstawową? A to nie było czasem tak, że pojawiało się zadanie na Jantarze, by ckm-em na bunkrze powstrzymać ataki zombiaków? Wykonywałeś te zadania? Wtedy chyba gadał o hełmie.
 5. @tybet64 Do zamówienia Sidora potrzebne są chyba muchomory. Fala mutantów rozpoczyna się... sam już dokładnie nie wiem w którym konkretnie momencie, zależy czy wszystkie inne zadania wykonałeś, czy masz jakieś zaległe. W pewnym momencie gry dostaniesz sms od Noego jak pamiętam, a i nie zaszkodzi, jak będziesz na Zatonie to odwiedzaj Szewczenkę i patrz czy go tam czasem nie ma. Z tym sms to coś mi świta ale nie jestem pewien czy to w tej wersji czy w 2.0 tak było. Może @boberm albo @Ignachinio lepiej pamiętają jak to się zaczynało.
 6. @Ptak1997 Skoro tak, to ją włącz na czas wykonania tego zadania, ale pamiętaj aby ją później wyłączyć☺️ I obserwuj na mapie żeby Ci czasem już całkiem Monolit wolnościowców do reszty nie wybił. Włącz, wykonaj zadanie i wyłącz ją z powrotem.
 7. @Ptak1997 Wybierz opcję anulowanie i wyłącz AI frakcji. Może zadziała, choć pewny nie jestem, bo takie rzeczy to się na początku rozgrywki ustawia, a nie podczas zaawansowanej gry. Ale spróbuj. A tak w ogóle, jak już wykonałeś kwesty wolnościowców w DM to oni już więcej nie będą Ci potrzebni. Nie przejmowałbym się tym za bardzo na Twoim miejscu.
 8. @ZX _LEWY_XZ O jaki kod do drzwi chodzi? Do Warlabu? To, jak pamiętam, to kodem do drzwi jest data katastrofy w Czarnobylu☺️ Nie musisz się cofać do początku. Chyba że mody mi się mylą☺️
 9. @ZX _LEWY_XZ Dokumenty trzeba znaleźć nie przy Spełniaczu Życzeń, ale w Bunkrze sterowania. Trzeba przeszukać przedostatnie pomieszczenie wypełnione maszynerią. To zaraz przed wejściem do ostatniej sali z tym dziwnym okręgiem.
 10. @suchy1280 jeśli ukończyłeś dwa poprzednie wątki, to trzeci zaczniesz u przywódcy swojej frakcji biorąc od niego zadanie na zbadanie komunikatów radiowych na Zatonie. Patrz u przywódcy swojej frakcji czy nie ma takiego zadania.
 11. @Suseł Spróbuj zobaczyć na cysternach przy stacji, tam gdzie w podstawce chodziło mu się po pda.
 12. @Ptak1997 By się pojawili, trzeba na jakiejś lokacji innej niż Agroprom, od jakiegoś dowódcy oddziału wziąć zadanie na przyniesienie Beryla z bazy wojskowej. Wtedy przy wejściu na Agroprom dostajesz wiadomość SOS od tych naukowców i od razu trzeba biec na południe do przejścia na Bagna. Jeśli wziąłeś zadanie na Beryl i po wejściu na lokacje nie dostałeś wiadomości, wyjdź z lokacji i wejdź jeszcze raz. Do skutku. Wtedy powinno załapać.
 13. @Ptak1997 Skoro i tak masz już aktywne zadanie na ten most, to nie jest wcale za wcześnie. Wykonaj to zadanie żeby Ci czasem nie zablokowało innych. I powiedz jacy naukowcy Ci się nie spawnują.
 14. Chyba powinno być Most☺️ Żeby opuścić most w RL, trzeba do niego przejść poprzez rurę w północnej części Jantaru. Ale na Jantar proponuję przejść po odprowadzeniu jajogłowych przez Agro. Jak miałeś wcześniej zadanko na Beryl to wiesz o co chodzi. Ja Ci proponuje najpierw z tymi zadankami zrobić porządek. a to zadanie na poszukiwania Kła może poczekać. jest to zadanie wiodące, więc ważne i się nie zepsuje jak chwilę poczeka. A co do tego mnogiego spawnu monolitowców proponuję sprawdzić ustawienia wojny frakcji, aby nie była w nich zaznaczona ekspansja.
 15. Zdrówka i 100 lat. Wszystkiego najlepszego.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity