Jump to content

wariat

Stalker
 • Content Count

  320
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

134 Przyjacielski

1 Follower

About wariat

 • Rank
  Doświadczony
 • Birthday February 24

Profile Information

 • Frakcja
  Najemnicy
 • Procesor
  G2020
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  M60
 • RAM
  8 GB DDR3
 • Karta graficzna
  GT 630 2 GB
 • System operacyjny
  Win 7 hp 64 bit

Recent Profile Visitors

515 profile views
 1. wariat

  OP-2.1

  @tom3kb te działka można zniszczyć karabinem maszynowym, granatami f1 albo wielkokalibrowa snajperka pod nabój 12,7. Broń na ammo "szrapnel 25" rozwala jednym strzałem. Na radarze jest do znalezienia taka broń + kilka nabojów, na kilka dział wystarczy. Inne bronie też dadzą radę ale sporo amunicji trzeba.
 2. wariat

  OP-2.1

  @Zwinny Wyrzuć go z plecaka obok wagonu ...
 3. wariat

  OP-2.1

  @Zwinny W hangarze tam gdzie jest wejście do Sarkofagu. Tam stoi wagon, postaw urządzenie obok wagonu.
 4. Wyszedłem teleportem na estakadę w DM i zabrałem ostatnią fleszkę. Teraz kieruję się na Kordon po swoje rzeczy które zostawiłem przed wędrówką na CEA, no i fleszkę Dezertera. Anielę mam na Jantarze, tak więc będzie po drodze. Zostawię ją przy wejściu w RL i pójdę przeprowadzić tatusia. Co do czołgu... jeszcze tam nawet nie byłem, w ogóle nie łażę po tym lesie, bo... Te pokraczne, obrzydliwe, wstrętne pająki... Brrr. Ale zrobiłem sobie na nich czita, że są bardzo powolne Jakos sobię poradzę. A dlaczego przy prowadzeniu tatusia i tak tam trafię? przeniesie mnie? Dopiero potem wybiorę się do Limańska i zacznę te zadania od o'zonów.
 5. wariat

  OP-2.1

  Jak idziesz po te dossier na Astronoma.... Tam za szlabanem jest kilka grawitacyjnych anomalii. Powinien tam leżeć trup (kurier Czarnego Doktora) a obok niego powinien lezeć dossier.
 6. wariat

  OP-2.1

  @Ignachinio Istnieje (co prawda, "nielegalny") sposób na zaliczenie tego zadania (ja to zadanie oszukałem) poprzez zaliczenie go spawnerem.
 7. @kondotier CEA niedawno zaliczyłem. Jestem w limańsku. Uzbroiłem się już, Egzę Monolitu znalazłem, Galeckija odprowadziłem do tunelu. Co robić dalej? Byłem na budowie, gadałem z przezroczystym o'zonem, a jego duplikat mówi żebym przyniósł jakąś broń, ale zadanie się nie pojawia, nie wiem gdzie i czego szukać. Chyba muszę się teraz wydostać z Limańska teleportem na estakadę w DM, zgarnąć ostatnią fleszkę, i doprowadzić Galeckiego i Anielę do Rudego lasu i zgarnąć 1-szy artefakt śmierci. Przy okazji zdobyć PDA Dezertera z Kordonu. Chyba dopiero wtedy ruszą kwesty z Limańska. I proszę, powiedz jeszcze, w którym momencie mam zaprowadzić Pilota na Plac budowy?
 8. wariat

  OP-2.1

  @PainChiller Po co Ci tyle pieniędzy w Zonie? No to jak masz wszystko to Wasyli musi zagadać. Sprawdz dokładnie czy masz odpowiednie granatniki i arty.
 9. wariat

  OP-2.1

  Upewnij się jeszcze, czy masz odpowiednią ilość gotówki
 10. wariat

  CEA i st.ReLock

  Dziękuję @kondotier
 11. wariat

  OP-2.1

  @PainChiller Przecież masz to opisane w danych na PDA. Zakładka "schematy ulepszeń" czy jakoś tak. Bodajze rubinowa bateryjka i 2 gravi.
 12. wariat

  OP-2.1

  Za jakie zadanie miał Ci dać dane na schowek? A tak poza tym pamiętam że Kuzniec daje tylko namiar na schowek z notatką z szyfrem w Czerwonym lesie i jest to w PDA jako zadanie.
 13. wariat

  OP-2.1

  Cóż to za pytanie?
 14. wariat

  CEA i st.ReLock

  Mam problem z ratowaniem st.ReLocka na CEA. Przebijam się przez teleporty i likwiduję fanatyków każdego po kolei. Po kilku minutach dostaję wiadomość że zawaliłem zadanie, bo st.ReLock dotarł na miejsce w którym wcześniej zginął i teraz też zginie. W którymś PDA była jakaś wzmianka że ReLocka trzeba zrzucić z estakady ale nie wiem jak to zrobić. Strzelanie do niego z Gaussa (jak w podstawce CzN) nic nie daję. Nie wiem co robić. @kondotier Pamiętasz jak w RBFF trzeba to przejść?
 15. wariat

  OP-2.1

  Dostajesz je za zadania.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord