Jump to content

wariat

Stalker
 • Content Count

  117
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Przyjacielski

1 Follower

About wariat

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Frakcja
  Najemnicy
 • Procesor
  G2020
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  M60
 • RAM
  8 GB DDR3
 • Karta graficzna
  GT 630 2 GB
 • System operacyjny
  Win 7 hp 64 bit

Recent Profile Visitors

326 profile views
 1. wariat

  OP-2.1

  @tom3kb Sacharow ma do sprzedania, ale przy odrobinie szczęścia można też znależć w schowkach.
 2. wariat

  OP-2.1

  @Zwinny, Tchórz na bagnach - na północy bagien, tam gdzie jest ta dziura w ogrodzeniu, musisz się tam trochę pokręcić przy tej dziurze i pojawi się grupa zombiaków, a jednym z nich będzie właśnie Tchórz. Narzędzia - po rozmowie z Pliczko będą na końcu jednej z rur przy krętych schodach w podziemiach agropromu.
 3. Nie wiem jak jest tam, faktycznie, ale moje prezesłanie kierowałem do tych którzy nie wiedzą jak w takiej sytuacji zachować. Może komuś mój wpis pomoże a jakby ktoś chciał zapytać to odpowiem, Tobie też, @vidkunsen. Pozdrawiam
 4. @vidkunsen za miedzą, czyli że u Ciebie taki? Ja u siebie się z nim się borykam już od zeszłego roku, opryskałem porządnie i jakieś 70% zginęło, teraz znowu opryskam i jak coś zostanie to wykopie korzenie, wysusze i spale, bo to jedyna opcja. Jak korzeń wykopać i wyrzucić to znowu będzie rósł. A korzeń to ma gruby jak chrzan i niełatwo się go pozbyć. Rozpoznać go łatwo - czuć woń siana, i ma ogromne postrzępione, ciemnozielone liście. Ale kwitnie podobnie jak koper polny, więc łatwo pomylić. Tyle że barszcz rośnie naprawdę ogromny w porównaniu do kopru polnego. Gdyby ktoś miał "przyjemność" to spotkać, to za nic nie radze się zbliżać. Szczególnie w słoneczne, upalne dni, gdyż wtedy wydziela z siebie najwięcej toksyn i można się poparzyć nawet go nie dotykając. A ten gość z filmiku? No, koper tak wysoki nie rośnie, więc prawdopodobne że barszcz. Ale trzeba mieć coś z głowa, bo normalny człowiek by nie podszedł. Moim zdaniem lepiej stosować się do środków ostrożności a nie wzorować na cwaniakach z YT, których informacje nie zawsze mają coś wspólnego z prawda.
 5. wariat

  OP-2.1

  @Zwinny Jeżeli masz wyloty przy zapisie to przenieś save-y gdzieś poza moda, w folderze moda zostawiając sobie kilka ostatnich. W 2.0 to pomagało, być może i tu zadziała.
 6. wariat

  OP-2.1

  @Ignachinio Pod wiatą obok hangaru, dokładnie w kontenerze, do którego wejście jest zasłonięte siatką.
 7. wariat

  OP-2.1

  @czynnywulkan Trzymaj
 8. @tom3kb Super patent, dwa sreberka z czekolady i żadne psi nie straszne
 9. wariat

  OP-2.1

  Krzyż powinien Ci powiedzieć o strzelaninie która była na wschodzie lasu, na północ od przejścia do Doliny. Idziesz tam, znajdujesz przy trzech duzych kamieniach trupa Chemika i pojawi się wtedy jego kumpel który wszystko Ci opowiada. Potem lecisz na Wysypisko załatwiasz bandytów i przy przywódcy znajdujesz artefakt. Poza tym przy braniu tego zadania Sidor daje Ci naboje które masz zanieść Krzyżowi, jak ich nie masz albo sam zużyjesz to nic Ci nie powie, trzeba mu oddać to ammo.
 10. wariat

  OP-2.1

  @Zwinny Może to Ci pomoże...
 11. wariat

  OP-2.1

  Sugeruję sposób który podał @tom3kb zainstalować 6.2k i 7.3 i wtedy dopiero 8.0. Może wtedy instalator "zauważy" tego moda.
 12. wariat

  OP-2.1

  Nie znam za dobrze angielskiego ale z tego wynika, ze aby zainstalować ten patch musisz mieć zainstalowane OP 2.1.
 13. wariat

  OP-2.1

  Tak, ta strzelba nie zawsze się pojawia za pierwszym razem. (u mnie pojawiła się po wczytaniu save'a) Poza tym, na to rusztowanie da się wejść
 14. Dziękuje @boberm, wiem to już z poradników, ale u mnie po wzięciu tego zadania się nie pojawiają. W żadnym laboratorium.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Społeczność
Discord