Jump to content

wariat

Zasłużony
 • Content Count

  1,495
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

wariat last won the day on April 16 2020

wariat had the most liked content!

Community Reputation

921 Przyjacielski

About wariat

 • Rank
  Profesjonalista
 • Birthday February 24

Profile Information

 • Ruble
  2442
 • Frakcja
  Grzech
 • Płeć
  Nie podana

Recent Profile Visitors

3,016 profile views
 1. 100 lat i Wszystkiego Najlepszego.
 2. @slawek243 Ten kod którego nie możesz odczytać to 753144.
 3. @Pomórnik PL Zadanie nie takie znowu trudne, jak się wydaje. Jak wojskowi Cię wykrywają, to najlepiej iść od wejścia na lokację, południową stroną mapy. Do tego zadania jest potrzebne 11 butelek wódki. Podchodzisz do strażnika, dajesz mu 10 flaszek i on idzie do ogniska. Ty z lornetką w ręce podchodzisz pod taki krzaczek, co jest blisko Ciebie i słuchasz porad majora, z którym rozmawiasz przez sms. Jak wojacy się nawalą i zaczną zataczać, idziesz do nich, i tu 11 butelka się przyda, bo ten oficer w zamian za nią powie Ci, gdzie jest walizka z dokumentami.
 4. @cez137 No bardzo mi przykro, ale skoro zadanie masz w niewykonanych, a tym bardziej, że na placu maszynowym nie pojawił Ci się Dan, no to praktycznie nie masz już po co grać dalej. Bo ten łowca jest potrzebny do co najmniej kilku zadań które są kluczowe w tym modzie. Bez niego leżysz Ty i fabuła moda.
 5. @cez137 Nie zaleca się mieć zadań fabularnych w niewykonanych... Musisz cofnąć się w zapisach by wykonać te zadania. Zadanie na pkm jest ważne, bo bez niego nie pojawi się Dan i leżysz. A to drugie zadanie od Kuznieca też jest istotne, bo może Ci niespodziewanie zablokować informację od majora o schowku z notatką z szyfrem, który będzie potrzebny do odnalezienia jego finalnego schowka z wojennym fotoalbumem.
 6. @boberm Spróbuj otworzyć drzwi na arenę prując w nie ze strzelby na szrapnele, ten sposób działał, ale chyba w 2.0. Nie zaszkodzi spróbować.
 7. Dużo zdrówka i Wszystkiego Najlepszego @kondotier
 8. @Adamczyk Jeśli Twoj mod to repack z linku z mega lub z googledrive (to jeden i ten sam repack) to tam nie ma antyczita i można zmieniać parametry. Ale jak zawsze, przed edycją zrób sobie kopię oryginalnego pliku.
 9. @maro Nie wiem czy tak samo w OP 2 ale w 2.1 nazwa to kogot_snotvornoe. Szukaj podobnej nazwy.
 10. @Adamczyk Coś tu jest nie tak, ale nie wiem co.... Jeśli to nic nie pomaga to nie wiem... Chyba będziesz musiał grać z tym zadaniem niezaliczonym, tzn ciągle wyświetlającym się w aktywnych. Trudno mi cokolwiek powiedzieć tym bardziej, że ja nigdy nie miałem takiego problemu, więc nie wiem jak sobie z nim poradzić. Ważne jest to, abyś mógł brać zadania od dowódców drużyn na każdej mapie. Na Bagnach od csky, na kordonie od samotników, na wysypisku też. Te trzeba koniecznie wykonywać. A taka frakcyjna pierdółka jak odebranie nagrody raczej nie powinna ich blokować. Jak nie blokuje,
 11. Hmm, no to coś głupio wyszło... Tak na chłopski rozum, powinni być neutralni skoro zadanie u nich masz aktywne. A wywoływałeś już oddział Drużyny-Z? Coś mi się kojarzy, że jeden z nich miał opcję dialogową z możliwością pogodzenia z dowolnym ugrupowaniem, ale pewny nie jestem. I taką opcję to miał chyba tylko Czarny Szerż. Ale nie zaszkodzi Ci sprawdzić, bo Drużynę-Z będziesz musiał wywoływać i to nie raz.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity