Jump to content

wariat

Zasłużony
 • Posts

  1,626
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  6

wariat last won the day on October 22

wariat had the most liked content!

About wariat

 • Birthday February 24

Profile Information

 • Ruble
  4533
 • Frakcja
  Grzech
 • Płeć
  Nie podana

Recent Profile Visitors

4,275 profile views

wariat's Achievements

Pionier

Pionier (13/21)

1.1k

Reputation

 1. @kondotier Ja od samego początku, przez zdecydowaną większość gry korzystałem z quicksave pod klawiszem F5, wczytanie pod F9. Pod F1 i F2 zawsze ustawiam sobie na początku apteczkę/bandaż. A o tym oknie z przedmiotami do wyboru które pokazałeś to muszę przyznać, że nie wiedziałem
 2. No to wcale nie było bezcelowe. Przemieszczając się pomiędzy teleportami oczyszczałeś teren CEA z wrogów i wieżyczek, prawda? I bardzo dobrze, bo do CEA będziesz jeszcze wracał i to nie raz. Gdybyś teraz nie oczyścił elektrowni, to później i tak musiałbyś to zrobić, więc na jedno wychodzi.
 3. @Ziomkowsky Wszystko jest w porządku. Skoro przeszedłeś na CEA-2 przez wszystkie teleporty to finalny przenosi właśnie do Centralnej Prypeci. Wykonałeś linię fabularną z podstawki (chyba jeszcze powinieneś otrzymać osiągnięcie) i teraz możesz skupić się na pozostałych zadaniach. Na młyn też jeszcze zdążysz wejść, nie spiesz się
 4. @fixman0 Chyba najlepiej będzie, jeśli sam to sprawdzisz Ja nie przypominam sobie aby ktokolwiek miał z tym problemy, w temacie tez nie znalazłem informacji o żadnych błędach, jakie ta poprawka miałaby powodować.
 5. @fixman0 Ten napis to taka nagroda od twórców za nieuczciwą grę... Nie chcesz grać normalnie to damy Ci taki napis żebyś czasem nie zapomniał, że oszukujesz Gdzieś kiedyś była taka poprawka na usunięcie tego napisu ale nie jakoś nie mogę jej znaleźć. Chociaż ja też używałem ułatwień i nie miałem tego napisu, ale moda już nie mam u siebie i nie pamiętam jak to zrobiłem że samo zniknęło. Spróbuj zacząć grę kilka razy, może za którymś zniknie, albo znajdź sobie tą poprawkę.
 6. @Dżaku Trzymaj: https://drive.google.com/u/0/uc?id=1sGxg28vBLR6K82ZZmjjAtIitGbrm0Zrx&export=download Link pochodzi stąd: https://stalkerportaal.ru/load/gotovye_sborki_globalnye_mody_sall_of_shernobyl/nzk-mod-31/128-1-0-3404 Jeśli chcesz, to na tej stronce jest też link do torrenta.
 7. @Ziomkowsky Możesz robić tyle zadań ile chcesz dla obu stron. Po to właśnie te zadania są
 8. @fixman0 Rozpakowane pliki są po to by można było dokonywać w nich zmian, czyli czitować. Jeżeli nie chcesz korzystać z żadnych ułatwień, to po prostu zainstaluj moda w wersji 8.2 i graj.
 9. Nie. Nie musisz tego wrzucać. Proponuję zapoznać się z tym tematem, tam jest opisane jak zdjąć antycheat i wgrywać usprawnienia: Zerknij też tu:
 10. @kondotier Na pięć moich rozgrywek (tyle razy zaczynałem) pojawiła mi się w trzech. Zazwyczaj pojawiała się przy pierwszym podejściu na bazę neutrałów, choć raz niespodziewanie pojawiła się po odprowadzeniu Kła. Nie miałem problemów z jej odprowadzaniem. Co ciekawe, w ostatniej grze, kiedy udało mi się dostać do Centrum aktywacji, w tej grze jej nie było. Możliwe, że właśnie dlatego nie zdołałem wszystkiego sfinalizować i mod mnie wywalał, dlatego go nie dokończyłem. Co nie zmienia faktu, że mod nigdy mnie o czymś takim nie poinformował tak jak Ciebie. Dziwne.
 11. W DOLINIE MROKU jest ukryty teleport bezpośrednio na Wysypisko. Znajduje się na przewróconej kabinie ciężarówki w północno - zachodniej części lokacji, tam gdzie latają poltergeisty. Miejsce pojawienia się na Wysypisku jest losowe. NA BAGNACH przy cerkwi są zamknięte wrota do jakby jakiejś piwnicy czy bunkra, przed nimi znajdują się co najmniej dwa teleporty, jeden na Kordon, drugi do Rudego lasu. Możliwe że jest ich tam więcej. A na północ od południowego gospodarstwa na łódce przy ogrodzeniu jest widoczny teleport (choć nieoznaczony na mapie w pda) prowadzący do Jupitera. NA MAGAZYNACH WOJSKOWYCH jest teleport na Jupiter, trzeba wyskoczyć przez dziurę u szczytu wieży w wiosce pijawek. Przed skokiem zapisać grę, bo w ten teleport trudno trafić. NA WYSYPISKU w hangarze za kratą teleport do Zakładu Rostok. Aby krata się przed nami otworzyła, należy odwiedzić wcześniej Zakład Rostok w dowolny sposób (najlepiej z Jantaru).
 12. wariat

  The Journey

  @Sasq Pobaw się ustawieniami graficznymi, zmień oświetlenie na dynamiczne, może to coś da.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity