Jump to content

wariat

Stalker
 • Content Count

  636
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

wariat last won the day on September 5

wariat had the most liked content!

Community Reputation

276 Przyjacielski

1 Follower

About wariat

 • Rank
  Stary Wyga
 • Birthday February 24

Profile Information

 • Frakcja
  Najemnicy
 • Procesor
  G2020
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Broń Główna
  M60
 • RAM
  8 GB DDR3
 • Karta graficzna
  GT 630 2 GB
 • System operacyjny
  Win 7 hp 64 bit

Recent Profile Visitors

917 profile views
 1. wariat

  OP-2.1

  @Zwinny Chodzi Ci o notatki w Alpinisty w Prypeci? Tu są:
 2. wariat

  OP-2.1

  @kanon1022 Ja mam w grze te foldery, ale ja już je edytowałem "pod siebie", chociaż dużo tam nie majstrowałem. plik weapons moge Ci podrzucić jak chcesz.
 3. wariat

  OP-2.1

  @kanon1022 Tu masz rozpakowany patch 8.2: https://drive.google.com/file/d/1FptnF6uvzQs3nigDwVLeCj0XMXQKPKaK/view Link pochodzi z tej strony, jest tam więcej modyfikacji https://www.amk-team.ru/forum/topic/13904-kovyryaemsya-v-faylah-op-21/
 4. wariat

  OP-2.1

  @kanon1022 Jak chcesz zmienic pojemność magazynka w jakiejś broni, wchodzisz do gamedata/config/weapons znajdujesz plik .ltx wybranej broni i tam masz linijkę mag_size = i tu wpisujesz ile chcesz w magazynku mieć. Albo napisz mi na pw w jakiej broni byś chciał zwiększyć magazynek to Ci zrobię to u siebie i Ci podeślę. A odporność postaci gracza zmieniasz w pliku gamedata/config/creatures/actor.ltx
 5. Ja bym Ci radził najpierw wykonać kwesty Kota i kwesty Limańska od Bormana. Pierwszy raz według scenariusza powinno się do Limańska wchodzić od strony Czerwonego Lasu. Po kwestach w Starej wsi dostaniesz przejście do Limańska (jedyne na ten moment wyjście z lokacji) ale to będzie wgłąb miasta. Jak pierwszy raz wejdziesz do limańska tą drogą, gra może się posypać. No chyba że masz przy sobie jakieś ręczne teleporty, to po zadaniach we wsi nie idż do Limańska tylko teleportuj się, a do miasta idz od czerwonego. A co do brata Kołmogora w sklepie, to tak ma być. Nie ratujesz go, on ma być martwy.
 6. wariat

  OP-2.1

  @Zwinny To jest film z tego kwestu oglądaj od 25 minuty
 7. wariat

  OP-2.1

  A dla mnie te schowki w Op są najciekawsze Bez nich OP straciłby cały swój urok... One muszą być Jak znajdziesz wszystkie schowki profesjonalisty będziesz wiedział o czym mówię.
 8. wariat

  OP-2.1

  Mapa jest na stosie worków tak jak wspomniał @tom3kb. Szukaj w worku na samej górze.
 9. @Sidorowiczcz 1. Nie trzymaj sie kurczowo żadnego poradnika. Bo w Rebornach nie ma czegoś takiego jak dwie identyczne rozgrywki. Czyjejś rozgrywki nie powtórzysz. 2. Kompasy znajdziesz w zależności od tego jak Cię mod poprowadzi i jak wykonujesz zadania. Wcześniej albo pózniej je znajdziesz. W tym modzie wazne są arty teleportacyjne czyli skoczki. Jeden w podziemiach agro, dwa w Rudym Lesie, na magazynach wojskowych, x18, metro, CEA i jeszcze gdzieś, już nie pamiętam, ale są do znalezienia i to niektóre w dwóch egzemplarzach.
 10. O jaki kompas Ci chodzi? A może chodzi Ci o któregoś ze skoczków?
 11. wariat

  OP-2.1

  Gra ma sprawiać przyjemność dlatego każdy ustawia go po swojemu. I w 100 % zgadzam się z zacytowanym
 12. wariat

  OP-2.1

  Grasz bez czitów?? Szacuneczek. To się ceni Juz bywały i takie sytuacje że grający na tym samym patchu nie mogli wczytywać sejwów innego gracza z powodu różnych dodatków. I nie będę sie rozpisywac tu o używaniu dodatków, sam grałem z kilkoma różnymi dodatkami, ale dobierając je trzeba być po prostu ostrożnym. @kanon1022 Jakie masz dodatki oprócz spawnera? I na jakiej wersji grasz? Niedawno zacząłem od nowa tego moda i mam wszystkie zapisy.
 13. wariat

  OP-2.1

  @kanon1022 przeszukaj ten temat szukajką, pamiętam że ktoś kiedyś miał wyloty przy zabijaniu mutantów, ale wylot był bardzo podobny do Twojego. Mówisz że grasz na zapisie @tom3kb. A czy on też gra z jakimiś dodatkami czy bez? Jak bez a Ty jakieś masz to też chyba może powodować zgrzyt.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.