Skocz do zawartości

weekend z DayZ


cez137

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, nie wiem czy dobry dział, od razu mówię, problem jest taki że steam udostępnił DayZ na weekend za darmo, wszystko sobie zainstalowałem, wybieram serwer i jestem 50 w kolejce, czy to oznacza że aby zagrać muszę swoje odczekać jak w sklepie na zakupach? :047: może głupie pytanie ale nigdy się z czymś takim nie spotkałem

20200214161502_1.jpg

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137No jeśli próbujesz wbijać na jakieś popularne i zapchane serwery, albo jakieś prywatne z zajętymi slotami to mogą być różne takie.

Weź spróbuj wbić na jakiś niepełny serwer np z kilkunastoma, kilkudziesięcioma ludźmi. Masz napisane zawsze np 30/50 itp ilu jest graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137 a to nie są timery żeby utrudnić życie combat logerom albo tym co skaczą z serwera na serwer? Bo już za czasów moda był z tym problem jak się grało i takie rzeczy się wprowadzało.

Już dawno nie siedziałem w tematach dayz, a standalone mnie w ogóle nie skusiło.

Te liczby się zmieniają jak normalne odliczanie? Czy np na tym 33 stoi ileś sekund?

@edit

To czasem nie o to chodzi?

TimersEdit

Currently there are preventive measures in place to deter unfair gameplay, these measures are in place in the form of timer-based functions. These functions are as follows:

  • Changing Servers - a 90 second timer will be in place before you spawn if you have been on a different server within the last 5 minutes. This is a measure taken as a deterrent to server hopping -- a term for describing the activity of switching servers to find more desirable loot.
  • Logout - a 15 second timer will begin upon disconnection and will keep your character in its place until it expires, this is in effect for all circumstances which you disconnect from the server. This is a measure taken to prevent combat logging (leaving to avoid current circumstances or to avoid possible death) and to ensure continuity and fair play in the face of possible consequence during encounters. You will not see this timer after logging out of a server, but your character will remain present where you logged out for the duration of the 30 seconds.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś w kolejce, to... jesteś w kolejce. Zainstaluj DZSA Launcher, będzie wygodniej. Jeśli jest darmowy weekend to raczej oczywiste, że jest dużo chętnych i kolejki nie powinny nikogo dziwić.

@tom3kb Nie o to. 15 sekund to wylogowanie i zalogowanie do serwera, 90 to "kara" za skakanie po serwerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.