Skocz do zawartości

Problem


wit_raf@o2.pl

Rekomendowane odpowiedzi

No ok

Pobrałem Hybrid pl 1.0

Patrzę jakiś folder tylko gamedata jest. Myślę o co chodzi- no to pobrałem Dead air i stwierdziłem że aha, zobacze jakieś porady. Odpaliłem filmik na yt jak zainstalować no i ok. Folder gamedata wkleiłem do katalogu z dead air. No i potem patrze a tu na forum patch- no to pobieram go. Nie działa. 

Ocknąłem się że to do hybrida 1.1 a ja mam wersję 1.0

No i przypomniało mi się że kiedyś miałem na kompie 1.0 i zobaczyłem na ten filmik a koleś pobiera ze stalkerteam fixa do 1.0

A tutaj i w internecie nigdzie tego fixa nie mogę znaleźć.

Więc póki co gram w dead air i oczekuję aż ktoś mi tu pomoże.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wit_raf@o2.pl

Strasznie chaotycznie piszesz.

Instalacje masz opisaną w pierwszym poście każdego moda.

Nie wiem co to jest wg ciebie Hybrid 1.0, jeśli chodzi ci o tego na CoCa 1.4.22.

To najpierw instalujesz CoCa na to Hybrida i patch 1.2.

 

A jak ci chodzi o tego nowszego na bazie Dead Air to to jest samodzielny mod, to instalujesz gdzie chcesz i grasz.

 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo tego wszystkiego rozumiem.

 

Był kiedyś Hybrid 1.0 PL który dodałem sobie do dead air czy już nie pamiętam, ale no był i pamiętam że był fix. 

Chodzi mi o ten fix- specjalnie teraz znajdę ten filmik i wkleję i pokażę żeby było wiadomo-

Nie będę znowu ściągał kolejnych modów bo mnie na to nie stać, potrzebuję tylko fixa którego miałem kiedyś i kończę temat.

A oto ten filmik w którym jest ten fix

11 sekunda- 15 sierpień 2018 - hybrid 1.0 PL

Nie widzę nigdzie tego tematu, może ktoś pomógł by mi go odnaleźć?

Ja potrzebuję tylko tego fixa i kończę temat.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@wit_raf@o2.pl

A teraz już kapuję. No to była stara wersja tego Hybrida. Od wersji 1.1 to już jest samodzielny mod.

Ten z linka wyżej.

Jak chcesz to możesz googlować za tą starą wersją nie wiem czy gdziesz znajdziesz, ewentualnie napisz tu na forum np PW do autora moda @Junx czy ma gdzieś jeszcze te stare fixy zarchiwizowane. Może ci wyśle jeśli ma.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak- to właśnie sobie pobrałem, a potem dead air.

No i wiadomo dałem gamedate do tej gry, ale przypomniałem sobie że kiedyś fixa dawałem i wtedy się fajnie grało. 

Bez tego fixa wczoraj jakoś tak niewygodnie było a bardzo lubię tą modyfikację.

Już do junxa napisałem czy ma fixa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemanko mam mały problem- piszę ponownie w tym poście bo nie chcę nowego zakładać

 

Przygotowywałem kompa do zrobienia nowego systemu i zgrywałem sobie dane na dysk przenośny

Pobrałem z powrotem i chcę sobie zainstalować dead air i hybrid mod- daję setup w dead air i nie ma tego BIN1 - ma ktoś może?

A archiwum 7zip nie pamiętam czy zgrywałem ale nie widze u siebie

Pomocy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.