Skocz do zawartości

Call of Chernobyl Warfare poradnik


Shibuya

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Jeśli napisałem w złym dziale to z góry przepraszam, jestem tutaj od niedawna. 

Mam problem z modem o nazwie Warfare, mianowicie kompletnie nie wiem jak zaczac, a mod strasznie mnie zainteresował. 

Czy mógłbymi ktoś wytłumaczyć od a do z jak się przejmuje tereny, jak zorganizować swój "squad" i tak dalej? 

Wybrałem frakcję "wolni stalkerzy" 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Hunter0 napisał:

Nie prościej byłoby zainstalować hybrida do CoC'a, który ma już zaimplementowaną wojnę frakcji? 

Lepiej nie, bo jest słabo zbalansowany. Pierwsze kilka h gry jest mega, ale później zaczyna się koszmar i jedna frakcja przejmuje wszystko jak leci, obronić się tego nie da bo nacierają w 30 osobowych grupach +ciała martwych stalkerów nie usuwają się co sprawia że po dużej rzezi częste wyloty są. 

 

Ja bym polecał anomaly zainstalować i grać na trybie warfare, dodatkowo jest tam konsola dbg którą można respawnować jednostki. 

 

W dniu 12.04.2020 o 15:32, Shibuya napisał:

Witajcie! Jeśli napisałem w złym dziale to z góry przepraszam, jestem tutaj od niedawna. 

Mam problem z modem o nazwie Warfare, mianowicie kompletnie nie wiem jak zaczac, a mod strasznie mnie zainteresował. 

Czy mógłbymi ktoś wytłumaczyć od a do z jak się przejmuje tereny, jak zorganizować swój "squad" i tak dalej? 

Wybrałem frakcję "wolni stalkerzy" 

Żeby przejąć swój skład to możesz np najechać na niego myszką w PDA ( na tą kropkę ) i kliknąć PPM i tam wybrać. To samo z przejmowaniem terenu, najechać w PDA i wybrać który teren ma zająć skład ( ten wyznaczony )

 

Edytowane przez Monolithalian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Monolithalian Właśnie miałem również zaproponować koledze Anomaly, zważywszy na fakt, że owa modyfikacja jest w fazie tłumaczenia, więc niedługo nie będzie wymagana znajomość języka angielskiego dla mniej obeznanych. 

Co do hybird'a, nie będę zaprzeczał.  Sam mając zapewne przegranych minimum 100h w tej modyfikacji, mogę jasno stwierdzić że po chwili dłuższej rozgrywki, frakcja gracza walczy z monolitem i praktycznie zawsze to się kończy w ten sam sposób. Natomiast w Anomaly, sytuacja wygląda podobnie z tą różnicą, że frakcje na pewno utrzymują swoje pozycje dłużej a i same "dowodzenie" wybraną przez nas frakcją jest bardziej satysfakcjonujące.

(Anomaly)

Jeżeli chcesz stworzyć własną drużynę, możesz podejść do dowódcy pomniejszego oddziału i zapytać mu się czy chce z tobą podróżować. Ewentualnie w PDA kliknąć na dany oddział i (z tego co pamiętam) zarządzić aby podążali za tobą. 

Przejmowanie terenów jest banalnie proste. Klikasz na dany oddział i wysyłasz go na daną placówkę, jednakże jest to mało skuteczne i najlepiej przejmować "bazy", które zdobyć możesz na dwa sposoby.                       

1) Po przejęciu czekasz za przybyciem swoich, bądź śpisz w danym miejscu i czekasz za ich spawnem.                                                                                                                                                     

2) Kupujesz oddział w innej placówce i wysyłasz go do danej bazy. 

To praktycznie wszystko co musisz wiedzieć, ponieważ sojusznicy tak czy siak będą starali się przejmować terytoria z większą lub mniejszą ingerencją gracza. Ogólnie rzecz biorąc drogi kolego, przesiądź się z Warfare na Anomaly, jest to bardziej zbilansowana modyfikacja.

Edytowane przez Hunter0
  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.