Jump to content

Monolithalian

Stalker
 • Content Count

  103
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Neutralny

About Monolithalian

 • Rank
  Wędrowiec

Profile Information

 • Frakcja
  Monolit
 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ktoś mocno upieprzył celownik u GP-37 bo prawie nic nie widać. Moim zdaniem źle to wykonali. Miało być realnie a nie jest i tylko utrudnili rozgrywke. To wygląda jakby nasz bohater zachowywał odstęp kilku centymentrowy od celownika a powinien być on znacznie krótszy. Dodatkowo powinien zakrywać prawie cały ekran ( celownik, okular ), oraz być skierowany tak jakbyśmy patrzyli jednym okiem na niego a nie dwoma
 2. Ciekawe czy w stalkerze 2 będą kobiety
 3. Tłumacz PONS jest dobry, bardzo dokładny. Ewentualnie niektóre teksty mogło się pozmieniać na bardziej stalkerskie. https://pl.pons.com/tłumaczenie-tekstu Może komuś pomoże.
 4. Próbowałeś wczytać gre ? Może coś źle zrobiłeś ? Możesz poszukać też tu.
 5. Grafika piękna, chciałbym to zobaczyć w CoC
 6. Jakie masz ustawienia w tym oknie po uruchomieniu gry ? Próbowałeś odpalić na DX8 ? Tak z ciekawości pozwolisz że zapytam, dziękuje jeśli odpowiesz: 1. Kto jest założycielem tego forum ? 2. Od ilu lat ono istnieje ? 3. Czy aktualnie jest tutaj największy ruch czy kiedyś było tłoczniej ? 4. Czy próbowaliście dogadać się z stalker.pl w celu stworzenia jednego wspólnego forum ?
 7. Planuje, mam zamiar pograć. Dzięki za rade. Nie napisałem że mi się nie spodobało to co napisałeś. Na spokojnie, ale również dzięki za rade.
 8. Poinformowałem tylko jako dobry użytkownik forum S.T.A.L.K.E.R. TEAM że linki są nie aktywne. Bez agresji
 9. Pobrałem to http://www.moddb.com/mods/radiophobia/downloads/radiophobia-2a-100056-torrent i to http://www.moddb.com/mods/radiophobia/downloads/radiophobia-2-hotfix-1 Nic więcej nie ma, odpaliłem ten instalator z 1 linka. Raz zadziałało, odinstalowałem bo chciałem spróbować na dynamicznym i znowu się nie da.
 10. Przy instalacji pojawia mi się coś takiego: Co mam z tym zrobić ? Jaki folder mu wybrać ? Jakikolwiek nie wybieram to wyskakuje error z treścią że tam nie mogę tego przenieść. Z góry dziękuje
 11. Na magazynach wojskowych na początku jest oddział wojskowych, którzy zostają zabici przez powinność w kombinezonach wolności ( identyfikują się też jako wolnościowcy ) Idę porozmawiać z Chachą, daje misje na zabicie snajpera wolności: jednak w tej bazie nie ma wolności, są tylko żołnierze którzy strzelają do mnie jak tylko podejdę. ??? Chcę porozmawiać z wolnością i co teraz ? P.S wgl baza powinności pierwsza klasa, wejścia i wyjścia do rostoku nikt nie broni, większość terenu pusta, tylko bar zajęty przez stalkerów i kilku żołnierzy z powinności, a w samej piwnicy siedzi generał Woronin P.S 2 Czy da się jakoś wyleczyć parkinsona naszego bohatera ? Ciekawe kto na takie genialne pomysły wpada.
 12. To tak specjalnie jest zrobione, musisz zrobić to co kolega wyżej napisał
 13. Wyszła kolejna aktualizacja jakby był ktoś zaciekawiony. https://www.moddb.com/mods/area/downloads/s-t-a-l-k-e-r-a-r-e-a-1-051-update Mod ma duży potencjał, to CoC z niektórymi starymi mapami jak np wysypisko z Lost Alpha. Mógłby być wedle mojej opini najlepszym modem do CoC gdyby jeszcze troche go podrasować. Graficznie miazga, zwłaszcza z tym addonem https://www.moddb.com/mods/area/addons/area-autumn-range-12 Nawet na statycznym dobrze to wygląda. Moda można porównać do Anonaly tyle że jest dużo trudniejszy, trzeba przywyknąć do panujących tam mechanik.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity