Jump to content

Problem z Doliną Mroku oraz Wysypiskiem


Maro -PL-

Recommended Posts

Witam ! Mam pewien dziwny problem chociaż przeszedłem bez problemu pierwszego S.T.A.L.K.E.R.A. Mianowicie nie mogę znaleźć drogi do Doliny Mroku gdzie stacjonują siły Powinności. W pierwszym Stalkerze do Doliny Mroku można było się dostać poprzez baze Powinności ale w CS tę lokacje usunięto (Sic!).Po przejsciu Wysypiska wychodze na Magazyny Wojskowe. Drugi problem mam z misją od Stalkerow mam mianowicie zdobyć dwa przyczolki na Wysypisku. Wybilem wszystkich bandytow w pierwszej lokacji przy autobusie, pozniej przy ognisku a nastepnie wyzwolilem oboz koncentracyjny ! Na poczatku nic mi nie zaliczylo, a pozniej przyszedl jakis kot i mi zaliczylo zdobycie pierwszego przyczolka, ale zaden ze Stalkerow nie poszedl do ogniska i nie moge zakonczyc zadania. Mam wersje pudelkowa a paczy nie chce instalowac bo mi sejwy popsuje. Z gory dziekuje za pomoc

Link to comment
Share on other sites

Przejść do Doliny mroku jest kilka. Jeżeli grałeś już w So.C. to pamiętasz przejście z Wysypiska. Znajduje się za Pchlim Targiem, musisz iść w kierunku rzadkiego lasku a po prawej stronie będziesz mijał stawek-bagienko. Inne przejścia Z Wysypiska do Doliny Mroku znajdują się na prawo od tego który Ci opisałem. Powinieneś meić zaznaczone na mapie w PDA. Mylisz się jednak co do tego że jest tam baza Powinności gdyż jest tam akurat baza wrogiej do niej frakcji - Wolność. Obawiam się jednak czy nie pomyliłeś nazw lokacji? W So.C. z bazy Powinności w Barze można było dostać się do Dziczy a z niej do Jantaru, Magazynów Wojskowych i Wysypiska. Zastanawiam się czy nie chodzi Ci o Jantar lub Magazyny wojskowe? Co zadań z odbijaniem i utrzymaniem pozycji to niestety bywają kłopoty gdyż posiłki przychodzą po dość długim czasie a czasami nie chce nam się na nie czekać. Jeżeli puntu ponownie nie zajmie wróg lub mutanty to po przybyciu posiłków zadanie będziesz miał zaliczone. Napisz może jakie zadanie masz do wykonania w tej dolinie Mroku to dojdziemy co to za lokacja.

Link to comment
Share on other sites

Obawiam się jednak czy nie pomyliłeś nazw lokacji? W So.C. z bazy Powinności w Barze można było dostać się do Dziczy a z niej do Jantaru, Magazynów Wojskowych i Wysypiska.

Do Magazynów Wojskowych wchodzi się bezpośrednio z Baru,bez potrzeby wchodzenia do Dziczy-na prawo od wejścia do Dziczy
Link to comment
Share on other sites

Grałem na poziomie mistrz, a problem nie polegał na trudności gry, tylko na tym, że zawieszała się ona przy zadaniu opanowania fabryki w Jantarze z grupą Lewusa (po prostu w którymś momencie grupa stanęła w miejscu... i kaplica). Dzwoniłem w tej sprawie do wydawcy i dowiedziałem się patchu (bodajże 04 czy 05), po zainstalowaniu którego problem zniknął.

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie zabawa w singlu musi byc jak najbardziej realistyczna, bo co to za frajda zabijac stado zmutowanych psow wbiegajac pomiedzy nie. Chociaz sprobujcie zagrac tak jak ja, brak celownika i hud-a dodaje duzo klimatu, a nawet pozornie proste do zabicia mutanty moga sprawiac klopot.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Panowie można rozwalić bandytów do końca? przyłączyłem się do Stalkerów, misja wytrzepać bandytów w składzie. Poszedłem na agroprom zabiłem tam 2 grupki, wróciłem na wysypisko rozwaliłem wszystkich , wyczyściłem skład... Zadanie niby wykonane, mam przejścia za darmo... Ale ... znów bandyci się pojawiają w składzie i na nowo jest misja.. Powiedzcie tak ma być ? Jest możliwość zniszczenia jakiejś frakcji ?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.