Skocz do zawartości

Problem z Doliną Mroku oraz Wysypiskiem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam pewien dziwny problem chociaż przeszedłem bez problemu pierwszego S.T.A.L.K.E.R.A. Mianowicie nie mogę znaleźć drogi do Doliny Mroku gdzie stacjonują siły Powinności. W pierwszym Stalkerze do Doliny Mroku można było się dostać poprzez baze Powinności ale w CS tę lokacje usunięto (Sic!).Po przejsciu Wysypiska wychodze na Magazyny Wojskowe. Drugi problem mam z misją od Stalkerow mam mianowicie zdobyć dwa przyczolki na Wysypisku. Wybilem wszystkich bandytow w pierwszej lokacji przy autobusie, pozniej przy ognisku a nastepnie wyzwolilem oboz koncentracyjny ! Na poczatku nic mi nie zaliczylo, a pozniej przyszedl jakis kot i mi zaliczylo zdobycie pierwszego przyczolka, ale zaden ze Stalkerow nie poszedl do ogniska i nie moge zakonczyc zadania. Mam wersje pudelkowa a paczy nie chce instalowac bo mi sejwy popsuje. Z gory dziekuje za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejść do Doliny mroku jest kilka. Jeżeli grałeś już w So.C. to pamiętasz przejście z Wysypiska. Znajduje się za Pchlim Targiem, musisz iść w kierunku rzadkiego lasku a po prawej stronie będziesz mijał stawek-bagienko. Inne przejścia Z Wysypiska do Doliny Mroku znajdują się na prawo od tego który Ci opisałem. Powinieneś meić zaznaczone na mapie w PDA. Mylisz się jednak co do tego że jest tam baza Powinności gdyż jest tam akurat baza wrogiej do niej frakcji - Wolność. Obawiam się jednak czy nie pomyliłeś nazw lokacji? W So.C. z bazy Powinności w Barze można było dostać się do Dziczy a z niej do Jantaru, Magazynów Wojskowych i Wysypiska. Zastanawiam się czy nie chodzi Ci o Jantar lub Magazyny wojskowe? Co zadań z odbijaniem i utrzymaniem pozycji to niestety bywają kłopoty gdyż posiłki przychodzą po dość długim czasie a czasami nie chce nam się na nie czekać. Jeżeli puntu ponownie nie zajmie wróg lub mutanty to po przybyciu posiłków zadanie będziesz miał zaliczone. Napisz może jakie zadanie masz do wykonania w tej dolinie Mroku to dojdziemy co to za lokacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się jednak czy nie pomyliłeś nazw lokacji? W So.C. z bazy Powinności w Barze można było dostać się do Dziczy a z niej do Jantaru, Magazynów Wojskowych i Wysypiska.

Do Magazynów Wojskowych wchodzi się bezpośrednio z Baru,bez potrzeby wchodzenia do Dziczy-na prawo od wejścia do Dziczy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na poziomie mistrz, a problem nie polegał na trudności gry, tylko na tym, że zawieszała się ona przy zadaniu opanowania fabryki w Jantarze z grupą Lewusa (po prostu w którymś momencie grupa stanęła w miejscu... i kaplica). Dzwoniłem w tej sprawie do wydawcy i dowiedziałem się patchu (bodajże 04 czy 05), po zainstalowaniu którego problem zniknął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Panowie można rozwalić bandytów do końca? przyłączyłem się do Stalkerów, misja wytrzepać bandytów w składzie. Poszedłem na agroprom zabiłem tam 2 grupki, wróciłem na wysypisko rozwaliłem wszystkich , wyczyściłem skład... Zadanie niby wykonane, mam przejścia za darmo... Ale ... znów bandyci się pojawiają w składzie i na nowo jest misja.. Powiedzcie tak ma być ? Jest możliwość zniszczenia jakiejś frakcji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.