Skocz do zawartości

kombinezon SEVA


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pamiętam, to można go kupić u handlarza w bazie "Powinności" w Agropromie (prawdopodobnie tylko na początku gry). Ten kombinezon można też zdobyć jako nagrodę za wybicie składu bandytów na Wysypisku. A ile kosztuje? To można sprawdzić w plikach gry (configs\misc\outfit.ltx). Na pewno zabulisz 28.000 RU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy zeby dostac ten kombinezon to trzeba misje wziasc od kogos czy poprostu isc i wybic?

Musisz na początek przyłączyć się do Neutralnych Stalkerów. Później walczysz z bandziorami, a twoim celem jest wygranie wojny frakcji, a żeby to zrobić musisz zdobyć ich bazę. Za zwycięstwo dostajesz sporo kasy, SEVĘ, Wielesa i Bąbel (naprawdę się opłaca), później radziłbym wstąpić do Wolności albo do Powinności.

Ja miałem raz taką akcję, że mogłem kupić SEVĘ prawie na początku gry u Neutralnych Stalkerów w Kordonie za, uwaga, 18750 rubli (zaraz po przyłączeniu się do nich) i ten kombinezon był później przez cały czas u ich kupca za tą sumę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha. thx chłopaki jestescie wspaniali xd :))

[ Dodano: 2009-03-11, 09:46 ]

KURCZE BYLEM W 2 BAZACH STALKEROW W KORDONIE I NIC MAJA TAKIEJ MISJI Oo http://www.stalkerteam.pl/public/style_emoticons/<#EMO_DIR#>/lightbulb.gif

[shadow=red]Dino [/shadow] coleman[shadow=cyan][/shadow] też Cie pozdrawia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak bardzo chcesz kombinezon SEVA to możesz go dostać na bagnach od handlarza na początku gry: Edytujesz plik o nazwie dialogs_marsh i dopisujesz linijkę w miejscu gdzie są rzeczy otrzymywane: dialogs.relocate_item_section_to_actor... ta linijka to: dialogs.relocate_item_section_to_actor(first_speaker, second_speaker, "scientific_outfit") i masz świeżutki nowiutki kombinezon SEVA w prezencie od handlarza XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ja sie chciałbym zapytac gdzie mogłbym kupic lub znalesc kombinezon SEVA ,acha i za ile jak juz cos.

- w dziczy jest sekret z SEVĄ. jest w tym domu, który znajduje się przy peronie. uważaj bo jest tam silne promieniowanie. kombinezon znajduje sie tam w sejfie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.