Jump to content

Arszi's Immersive Dynamic Tasks 1.0.3


Pancerniak
 Share

Recommended Posts

Nazwa: Arszi's Immersive Dynamic Tasks 1.0.3
Twórca: Arszi
Podziękowania: Bjela, Basstrap, Red Forest Cake, OnegRiot, Meatchunk, tdef, twórcy Anomaly
Data dodania: 24.07.2020 | Data aktualizacji: 13.08.2020

 

Opis:

Spoiler

Czy uważasz, że byłoby miło, gdyby Anomaly miał jakieś bardziej dynamiczne zadania ze szczegółowymi, przyjaznymi dla uniwersum tekstami? Czy byłby ktoś, kto byłby rzeczywiście zainteresowany tymi wszystkimi „nieużywanymi” zmutowanymi częściami? Zarówno jako trofea myśliwskie, jak i okaz naukowy? A co by było, gdyby pojawił się nowy rodzaj szablonu zadań, który zachęca do eksploracji? A co, jeśli zabójstwo i zadanie eliminacji obozu NAPRAWDĘ wymagałoby, abyś był tym, który NAPRAWDĘ wyeliminuje cel? Jeśli jesteś zainteresowany, wskakuj! Pociąg odjeżdża teraz!

 

Instalacja:

Wypakuj folder gamedata do folderu z Anomalią. Ta paczka zadań jest przyjazna dla gry. Nie wymaga nowej gry!

 

Nowe zadania:

  • 6 nowych zadań dla Butchera/Rzeźnika, 4 z nich dostępne tylko dla doświadczonych stalkerów (począwszy od rangi doświadczonej i wyższej)
  • 4 nowe zadania dla Sacharowa, 2 z nich dostępne tylko dla doświadczonych stalkerów (począwszy od rangi doświadczonej i wyższej)
  • 1 nowe zadanie dla Fanata

 

Nowe zadania "Zbadaj obszar":

8 frakcji (Samotnicy, Bandyci, Armia, Najemnicy, Powinność, Wolność, Czyste Niebo, Monolit) da zadanie zwiadowcze - tylko dla członków frakcji! Te zadania dotyczą rozpoznania terenu dla frakcji. Zaprojektowano, aby dodać nowy rodzaj szablonu zadań, który zachęca do eksploracji. Jest to optymalne rozwiązanie dla włóczęg i iron man'ów, ponieważ zadania te można rozwiązać bez zabijania, ale wciąż daje trochę pieniędzy. Zadania te będą wymagały przejścia przez ścieżkę, z 2-4 różnymi możliwościami na zadanie, w tym z przejściem na inną mapę. Również tym mechanizmem twórca chciał zachęcić do odwiedzania map, które z różnych powodów nie są odwiedzane tak często.

Każde z nowych zadań wynagrodzi losowo dodatkowymi przedmiotami w zależności od NPC/frakcji, która zleciła zadanie.
- Rzeźnik da sprzęt kuchenny i myśliwski
- Sacharow da leki i przedmioty naukowe
- Fanat da lekki napój/przydatne śmieciowe przedmioty
- Nagrody za przedmioty zwiadowcze będą się różnić w zależności od frakcji. Głównie będą to amunicja, przedmioty medyczne, woda itp.

 

Twórca napisał skrypt, który zakończy zadania "Zabójstwo" i "Eliminacja obozu" tylko wtedy, gdy drużyna gracza NAPRAWDĘ musiała coś z tym zrobić. Jeśli to nie ty lub twój oddział zabił twoje zlecenie, zadanie się nie powiedzie. Aby zakończyć zadania związane z obozem, musisz przynajmniej zabić jednego członka drużyny (NPC lub mutanta), aby zadanie zakończyło się sukcesem. Dzięki tej modyfikacji powinieneś naprawdę upewnić się, że rozwiązujesz zadanie tak szybko, jak to możliwe, zanim zrobi to ktoś inny. Eliminacja zadań obozowych ma wewnętrzny zegar. Usunięto również śledzenie celu. NPC lub mutant ucieka zbyt daleko. Wrócą, jeśli pozostaniesz cicho przez chwilę. Ta opcja jest przeznaczona dla osób, które lubią realizm i wyzwania, co jest naprawdę trudne przy obecnym systemie zadań... Użyj tej opcji TYLKO, jeśli chcesz mieć takie doświadczenie. Te skrypty przeprowadzą prawdziwe śledztwo na miejscu zbrodni, próbując wrobić gracza na wszelkie możliwe sposoby!

Wilk też się zmienił. Daje zadanie na „eskortowanie nowicjuszy do polowania” tylko wtedy, gdy gracz ma rangę „doświadczony” lub wyższą i ma pozytywną reputację. Dlaczego miałby powierzać zadanie każdemu, kto jest niedoświadczony lub jest podejrzany? Również nowicjusze będą teraz prawdziwymi nowicjuszami. W tym zadaniu nie będzie „stroju NBC z nowicjuszami z AK”.

 

Jeśli chcesz zainstalować skrypty zadań "realistic Assault/Elimination and Assassination", wrzuć zawartość „OPTIONAL_RealisticAssassinationAndAssaultTasks” do folderu z Anomalią. UWAGA! TO ZEPSUJE WSZYSTKIE TRWAJĄCE ZADANIA NA ZABICIE/ELIMINACJĘ!!! Nie wymaga nowej gry, ale UPEWNIJ SIĘ, ŻE NIE MASZ ŻADNEGO NIEZAKOŃCZONEGO ZADANIA NA ELIMINACJĘ/ZABÓJSTWO!!! Jeśli tak to zadania się nie powiodą, a gra może się nawet zawiesić. Nowa gra jest zalecana, ale nie obowiązkowa! Przeczytaj powyżej, co robią te skrypty, aby upewnić się, że ich potrzebujesz! Te skrypty sprawią, że gra będzie trudniejsza!

Patch kompatybilności jest dostępna dla GhenTuong Tasks Pack v2! Jeśli chcesz go zainstalować, wypakuj zawartość folderu „COMPATIBILITY_GhenTuong_Tasks_Pack_v2” do folderu z Anomalią. ZAINSTALUJ TĘ ŁATKĘ JEŚLI UŻYWASZ GhenTuong Tasks Pack v2! Kolejność instalacji: Zainstaluj ten dodatek, NASTĘPNIE zainstaluj GhenTuong Tasks Pack v2, a NASTĘPNIE patch na kompatybilność!

Dodano patch kompatybilności dla Bart's Azlan Lottery. Jeśli chcesz go zainstalować, wypakuj zawartość folderu „OPTIONAL_Barts_Azlan_Lottery” do folderu z Anomalią. ZAINSTALUJ TĘ ŁATKĘ TYLKO JEŚLI UŻYWASZ dodatku Bart's Azlan Lottery! Wypakuj folder gamedata do folderu Anomaly, po zainstalowaniu loterii Bart's Azlan.

Opcjonalne rosyjskie tłumaczenia autorstwa użytkowników boshet i Roshag, znajdują się w folderze „OPTIONAL_RussianTranslations”. Wybierz ten, którego chcesz użyć i skopiuj folder gamedata do folderu anomalii.

 

Twórca zezwala na używanie tego moda w innych modach, z uwzględnieniem autora w podziękowaniach!

 

Link do pobrania:

 

Źródła:

moddb.com

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

  • Pancerniak pinned this topic
  • 1 year later...
  • Agrael featured this topic
  • Agrael unpinned and unfeatured this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity