Jump to content

Hunter0

Stalker
 • Content Count

  124
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

Hunter0 last won the day on April 1

Hunter0 had the most liked content!

Community Reputation

83 Przyjacielski

1 Follower

About Hunter0

 • Rank
  Wędrowiec
 • Birthday 10/30/2004

Profile Information

 • Ruble
  40
 • Frakcja
  Najemnicy
 • Procesor
  Intel Core i3-8100, 3.60GHz
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Limańsk
 • Broń Główna
  SWDm-2
 • RAM
  16GB (2x8) 3000MHz DDR4 CL15
 • Karta graficzna
  Gigabyte GeForce GTX 1060 6GB
 • System operacyjny
  Windows 10 Home 64-bit
 • O mnie
  „Niebieskie mundury otoczyły go, wiedział, że nie ma dokąd uciec. Kule świstały coraz bliżej i bliżej, w miarę jak grupa zbliżała się do niego, niczym wataha wilków. Mieli nadzieję posłać jeszcze kilka pocisków, zanim w końcu jeden przebije jego ciało. Podnosząc wzrok mężczyzna spojrzał w kierunku lidera tajemniczej grupy, z jego ust dało się wyczytać nieśmiałe pytanie - "dlaczego?", odpowiedź przywódcy grupy była szybka, chłodna i bez emocji - "to nasza praca". Po ostatnim słowie jedyny dźwięk jaki dało się usłyszeć to stłumiony strzał pistoletu i ostatnie tchnienie martwego mężczyzny.”

Recent Profile Visitors

1161 profile views
 1. @kamil190 Dzięki za linka. Sam szukałem, jednak nie skutecznie jak widać.
 2. Następuje kolejny irytujący w cholerę problem w grze, z którym się do was zwracam. Można dostać na głowę w trybie "Wojny Frakcji" mianowicie, Monolit jest tak niebotycznie, przepotężną frakcją, że jest to nie do opisania. Jestem niemalże na 99,9% pewny, iż jest to jakiś błąd, lub niedopatrzenie. Siły monolitu startują z ogromną ilością oddziałów, zajmują swoje terytorium w kilka minut, a po kilku godzinach gry (1-2) posiadają niemalże 300 oddziałów, zajmują każde terytorium, jedno po drugim, bez żadnego problemu, niszcząc KAŻDĄ inną frakcję. Przykładowo, UNISG nawet się jeszcze nie odrodzi dobrze, a Monolit zajmie CEA, Generatory etc. Ich oddziały składają się z 3-10 osób, są uzbrojeni zawsze na 100%, a celnością, dorównują Rambo na sterydach. Mało tego, zona chyba im dała jakieś możliwości teleportacji, ponieważ odradzają się oni w środku baz, bez dania racji. W rezultacie, granie w tryb WF, nie ma żadnego sensu, Monolit tak czy siak, zmiecie wszystko i wszystkich w przeciągu kilkudziesięciu minut. Sam na upartego tłukłem Monolit w bazie wolności i bodajże strzelałem się z nimi około godziny, wybijając masę oddziałów i co? Ilość takowych nie zmalała, wręcz przeciwnie, było ich jeszcze więcej, jakby po śmierci jednego, odradzało się dwóch. Ten problem występuje odkąd pamiętam w tej modyfikacji i zakładam, że nie tylko u mnie. Rozumiem, iż monolit ma być potężną frakcją, ale chyba nie aż tak przesadnie. Tak oto w ten sposób, proszę o pomoc. Jakiś addon zmieniający ich "moc"? A może pogrzebanie w plikach? Z góry dzięki za pomoc.
 3. @DaarMoo O dziwo, ja zamiast oddziału UNSIG, miałem oddział specnazu, który tak czy siak, musiałem wyeliminować. ^^ Nie mam pojęcia, czy jest to kwestia zasadniczej "nieliniowości" moda, czy po prostu u mnie coś jest nie halo (wersja etc.). Powiedz mi, Ty wcześniej
 4. @DaarMoo Tak na przyszłość. Po zakończeniu aktu 3, jeżeli chcesz zacząć akt 4 frakcją UNISG, musisz zacząć nową grę ową frakcją, z włączonym trybem fabularnym. Odrodzić się w mrocznym parowie i porozmawiać z Hernandezem.
 5. @DaarMoo Chodziło mi bardziej o to, że w trakcie gry nie mogłem zmienić frakcji na samotników "akt 3". @kamil190 Pięknie dziękuję.
 6. Szybkie pytanko do stalkerskiej braci. Jak dołączyć do samotników? Jestem w czystym niebie i chciałbym zmienić frakcję, mimo to ni chu chu, nie mam na to sposobu. Ani sidor, ani barman, ani fanatyk dosłownie żaden stalker, nie oferuje mi dialogu "chciałbym zmienić frakcję", który wydaje mi się był dostępny wcześniej.
 7. @kamil190 Pobiorę i sprawdzę, jeśli zmienia tylko tekstury, to wgram - jeśli nie, pewnie sobie daruję. Dzięki.
 8. Kolejne pytanko do stalkerskiej braci. Grając już kilka godzin na addonach, mógłbym ewentualnie wrzucić jeszcze tą paczkę modeli, jako następny addon do anomaly? https://www.moddb.com/mods/stalker-anomaly/addons/hd-dd-models Czy spotka mnie wylot i ponownie wymagana jest gra od nowa? (+reinstall etc.) Dodam jeszcze, iż wgrywałem wcześniej addona poprawiającego jakość podstawowych tekstur NPC.
 9. @DaarMoo Dziękuję. Już po całej operacji, poszło zgrabnie i szybciutko - zona zmieniła się nie do poznania. Kilka addonów i gra zmienia się o 180 stopni. Polecam grać na addonach spoko sprawa.
 10. @DaarMoo No cóż, w takim razie ja lecę wgrywać addony i reinstalować grę, a Tobie dziękuję za odpowiedź i życzę udanych łowów, tak jak reszcie stalkerów.
 11. Następne szybkie pytanko. Mógłbym ewentualnie dorzucać addony w trakcie gry i kontynuować z jej postępem? Czy wymagany jest reinstall? W przypadku reinstall'a mogę wrzucić "stare" zapisy do gry i kontynuować od tego momentu? Czy może konieczny jest reinstall i zaczęcie gry totalnie od nowa?
 12. Anomaly 1.5.0 - Człowiek się wkręci w klimacik i fotografuje wszystko co popadnie.
 13. Witam kolegów stalkerów. Mam dwie kwestie, w których potrzebowałbym pomocy lub rady. 1. Wydaje mi się, iż mam pewien błąd w grze. Nie widzę herbów danych frakcji, które zajmują określone terytoria, czy może tak powinno być? Nie jest to coś poważnego, ale wprowadza ostrą dezorientacje. Wychodzę na wypad, mijam posterunek który z punktu PDA wydaję się być pusty, a tu nagle dostaję serię z kałacha w plecy od wojskowych. 2. Przyjmijmy, że zajmuje pewien posterunek w grze, następnie ginę przykładowo w anomalii, po odrodzeniu, owy posterunek jest pusty i nie ma tam żadnych stalkerów których wcześniej umieściłem. Trochę to irytujące. To również jakiś błąd? A może celowy zabieg? edit: Jeszcze kwestia samo-znikających oddziałów i przeciwników respiących się w środku naszych baz. -_-
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity