Jump to content

Offtopic


VooDoo

Recommended Posts

Tu można pisać o wszystkim do czego nie można by było zakładać nowego tematu. Z racji tego, że to offtopic to będzie tu trochę inny regulamin.

Regulamin Offtopic'a

1. Spam - można pisać nie na temat obecnej rozmowy, ale w granicach rozsądku. Za "lekki" spam Mody i Ady nie będą warnować.

2. W Offie można pisać o (prawie) wszystkim o czym nie można pisać w innych tematach/subforach.

3. Wszyscy userzy piszący w Offie stosują się do regulaminu forum związanego z wypowiedziami i i treściami graficznymi.

4. Sarkazm w 100% obowiązuje.

5. To już było, ale można PISAĆ O WSZYSTKIM (no może prawie).

6. Demotywatory też są mile widziane.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 211
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

W którym punkcie? Pozmieniamy go, a tak już na zapas FC to mój numer konta 1234567 jeśli wiesz o co mi chodzi :].

[ Dodano: Sro 25 Mar, 2009 ]

Jeszcze jakby ktoś nie wiedział co to demotywatory są na tej stronie. Tylko uwaga są tam treści mogące obrazić niektórych użytkowników, ale jak mówiłem sarkazm itp. itd. :] .

[ Dodano: Czw 26 Mar, 2009 ]

Boże czemu ludzie w gimnazjum są tacy głupi?! Dzisiaj szedłem z kolegami (było nas 6) dać podania i słyszałem tylko "jakie koty" "kici kici". Ja się strasznie boję iść tam po wakacjach.

Link to comment
Share on other sites

Ja powiedziałem o moich doświadczeniach nie musisz przecież mnie naśladować, sam wiem coś o gimnazjach bo mam dwoje siostrzeńców na tym poziomi nauczania i już ze 4 razy łaziłem pod szkołę uspokajać nadpobudliwych. Najzabawniejsze, że 2 razy trafiłem na gościa z gimnazjum nie dużo młodszego ode mnie :shock: ja nie wiem ile ten człowiek tam uczęszczał ale pewnie mu się podobało i został dłużej.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiesz jak to jest zawsze obrywa ten który jest słabszy lub czymś się wyróżnia to już psychologia tak było jest i będzie, zawsze się znajdzie ktoś kto się będzie znęcał nad innymi trzeba go tylko nauczyć w odpowiednim momencie czego innego.

Link to comment
Share on other sites

Ja sam jestem jeszcze w gimnazjum ;-) I wg mnie są dwie opcje: Po pierwsze , nie dawać sobą pomiatać a jak już ktoś zaczepia to strzelić jakąś dobrą riposte (gwarantuje że nie zrozumieją, wystarczy odpowiednio uczone słownictwo i taki pacjent nie będzie wiedział o co chodzi), albo zakumplować się z najgorszymi elementami w szkole ( mi sie tak trafiło że mam takich w klasie... ) i ma się spokuj. To jest mój pogląd ale nie wiem jak może być u was ;-)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie o to chodzi ze z ta riposta to tak ze nikt nie zrozumie. Może 5 osób w całej szkole a reszta nie i to nie będzie działać. Co do 2 opcji, nie mam się zamiaru kumplować z jakimiś mętami jak by to powiedział dowódca z Wolność.

Link to comment
Share on other sites

albo zakumplować się z najgorszymi elementami w szkole

Zdecydowanie zle rozwiazanie. Wydymaja cie przy pierwszej lepszej okazji. Na takich ludzi nie mozna liczyc.

VooDoo nie masz sie co bac. Ja tez mialem ten problem co ty. Daj sobie napisac kot na race i bedzie po sprawie. Przewaznie jak nie podskoczysz do kogos to nikt do ciebie nie bedzie skakal. I nie kozacz w pierwszej klasie. Staraj sie ustepowac miejsca starszym. :-P A w drugiej klasie sam bedziesz latal z markerem. Poczatek jest zawsze najtrudniejszy. ;-)

Link to comment
Share on other sites

Tylko że jak wygram coś w konkursie to powiedzą że tata w to ingerował.

Bo będzie im zazdrość. Nie przejmuj się nimi, bo człowieku zapadniesz w stres. Poddębice są daleko od mego miasta. Gdybyś mieszkał gdzieś bliżej, to wystarczyłoby, że powiedziałbyś mi, a tak bym im natłukł, że długo w tej chuligańskiej szkole by nie zawitali. Waliłbym po mordzie aż do skutku. Zrobiliby Ci coś, a ja bym przyszedł po nich. Nasłaliby kolegów, ok... Wróciłbym tam ze swoimi. I nie byłoby przebacz. Agresja przeciw agresji, bo sam wiem jak jest i nawet sąd nie pomoże, o policji nie wspomnę. Nie mogę już na to patrzeć, jak słabsi są bici przez silniejszych. Taki "napakowany" trzynastolatek może mi dużo zrobić :lol: I piszę to oficjalnie i ze świadomością.

Link to comment
Share on other sites

Ja uważam tak samo choć mam wykształcenie pedagogiczne to myślę, ze niektórych nie da się naprawić normalnymi metodami i trzeba przy... Za dużo rzeczy widziałem żeby być teraz wyrozumiały dla takich tępaków którzy myślą, że mięśniem załatwią wszystko. Tylko trzeba uważać żeby się samemu w takiego nie przerobić bo to też łatwo.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.