Skocz do zawartości

Nowy S.T.A.L.K.E.R.


Los Bobos

Rekomendowane odpowiedzi

W sieci pojawiła się dość rozbudowana plotka, jakoby GSC, twórcy poprzednich S.T.A.L.K.E.R.ów w kompletnej tajemnicy tworzyli nowego S.T.A.L.K.E.R.a - obecny tytuł roboczy to Apokalipsa (już nazwa budzi pewne podejrzenia...). http://x-12.pl/node/101 Co wy o tym myślicie. To są plotki czy może to być prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Czytałem juz kiedyś o tym, według mnie bubel to co tam pisze jest smiechu warte ktos po prostu puscił plotke znacząca w grze będzie broń jądrowa, w tym także osobista wyrzutnia taktycznych pocisków(?), pojawi się również specjalna lokacja: Poligon. No nie moge z tego absurd i bujda !! To jak by polaczyc F3 i Stalkera ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast słyszałem jeszcze o innym podtytule - S.T.A.L.K.E.R. 2: Echo. Jest o tym trochę informacji na ruskim forum - kliknij. W tym przypadku również można powiedzieć, że jest to fake, ponieważ obrazek na okładce to typowy fan-art. Po przetłumaczeniu kawałka tego artykułu wychodzi na to, że S.T.A.L.K.E.R. 3: Apokalipsa to S.T.A.L.K.E.R. 2: Echo w obie strony :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra S.T.A.L.K.E.R. może mieć różnych wydawców. W Polsce jest to CD Projekt, a gdzie indziej Deep Silver. THQ było wydawcą Cienia Czarnobyla, ale Czystego Nieba już nie, więc ma to małe znaczenie. Pod okładką pisze: Издатель:Неизвестно W wolnym tłumaczeniu: Wydawca: nieznany Zaś na okładce jak zauważyłeś jest logo wydawcy. To kolejny dowód na to, że dane są nieprawdziwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z artykułu wynika, że Czyste Niebo także było dodatkiem, ale jednak okazuje się, że Czyste Niebo jest samodzielną grą z zupełnie inną fabułą (łączącą się z wydarzeniami z Cienia Czarnobyla). Na stronie GSC nie znalazłem żadnych oficjalnych informacji dotyczących tej konferencji. S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat może być kolejną plotką i zmysłem fanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja takiego newsa. Jeszcze w tym roku odbędzie się premiera nowej części STALKERA o podtytule Call of Pripyat. Grę zapowiedział sam prezes GSC Game World. Sergey Grigorovitch - prezes firmy GSC Game World, odpowiedzialnej za wyprodukowanie gier STALKER: Cień Czarnobyla oraz drugiej części, tj. Czystego Nieba, oficjalnie poinformował, że w fazie developingu znajduje się kolejna instalacja tej niezwykle udanej serii gier akcji z elementami cRPG i taktyki. Mało tego – niewątpliwie gra jest w produkcji od dłuższego czasu, bowiem jej premierę wyznaczono na jesień bieżącego roku. Podczas trwania internetowego czata z Grigorovitchem na początku tego tygodnia padło pytanie dotyczące nazwy Call of Pripyat, która pojawiła się w jego kalendarzu na kwiecień. Sergey postanowił puścić parę z ust i wyjaśnił, że nie ma ona nic wspólnego z primaaprilisowym żartem. Call of Pripyat to podtytuł trzeciej części STALKERA, kwalifikującej się do raczej do miana rozszerzenia niż do pełnoprawnej kontynuacji. Ta ostatnia również znajduje się w planach GSC Game World, o czym wspomniał Sergey Grigorovitch. Na razie nie ujawniono żadnych szczegółów na temat S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w tym roku odbędzie się premiera nowej części STALKERA o podtytule Call of Pripyat. Grę zapowiedział sam prezes GSC Game World.

Jeśli CS był tak zabugowany i jest do tej pory ,to aż strach pomyśleć jaki będzie ten nowy dodatek,rozszerzenie czy część; w końcu od premiery CS nie minął długi okres.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VooDoo napisał/a:

Mało tego – niewątpliwie gra jest w produkcji od dłuższego czasu, bowiem jej premierę wyznaczono na jesień bieżącego roku.

A co Ty rozumiesz przez pojęcie od dłuższego czasu,jaka jest wg. Ciebie jednostka dłuższy czas-pół roku,rok,trzy lata?.To co dla nich oznacza od dłuższego czasu to dla mnie może oznaczać 4 miesiące,bo nie powiesz mi chyba że jak opracowywali CS to już robili materiał pod nowy projekt,skoro CS wypuścili tak niedopracowany to nie sądzę żeby jednocześnie opracowywali nową część..Prawdopodobnie skorzystają z niewykorzystanych w poprzednich częściach projektach tworząc nowe i łącząc je w jedno.Takie jest moje zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.