Jump to content

Wioska na Obrzeżach - Wojak na Strychu


fajlol1
 Share

Recommended Posts

Zacząłem moda od nowa po przerwie, wcześniej doszedłem tylko na wysypisko aby zorientować się że nie mam przydatnej lalki i artefaktu pilot.

 

Pamiętam że wcześniej na obrzeżach zony, na strychu domu w wiosce, pomogłem wojskowemu "sokołowi", teraz jednak po podaniu mu morfiny, jedyna opcja dialogowa z nim to "na razie".

jak temu zaradzić?

Link to comment
Share on other sites

@fajlol1  Ilość dialogów z tym wojakiem zależy od tego komu pomagasz. Znajdź sobie na YT filmiki Mniecia i MakleRa ( są po polsku ). Jeden grał dla wojska, drugi dla przemytników. Zobacz jak to przeszli.

Lalkę masz ze sobą? Słuchaj jej zawołania "Smatri, czto on tu spriatał". To sygnalizacja schowka, może być na ziemi, w budynku, a najczęściej na drzewie. Te z drzew zestrzeliwuj. A problem z wojakiem, jest też słownie opisany.

Link to comment
Share on other sites

problem raczej polega na tym że coś w skrypcie chyba nie zaskoczyło. w pierwszym jak i w tym run'ie robię dla wojska. wcześniej pominąłem wiele wątków, o plecakach na drzewach nie było mowy a jednak z sokołem mogłem pogadać i zabrać go do bazy, za co dostawało się vikhra. na nim właśnie mi zależało, ale już pal sześć, ruszyłem na wysypisko. strzelba i Pernach powinny wystarczyć jako boczniak, mam nadzieję 🙂

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

@fajlol1 Cienko przędziesz. Przecież na Kordonie powinieneś jeszcze znaleźć taką strzelbę 4 lufową i kupę naboi z solą, które są nie mniej skuteczne niż gruby śrut. A po rozmowie z Andrzejem i wojakiem, przy śmigłowcu o który mówił wojak, AK47 z amunicją. Chyba nawet ma optykę. To najlepsza broń w modzie. Jeszcze tylko u handlarza internetowego dokupić Sajgę ( dużo lepsza od takich znajdowanych ). Nie lekceważ samopału i tej wzmocnionej amunicji do niego. To zabójcza broń. czy będąc na Obrzeżach, używałeś maski wilczka? Dzięki niej miałbyś dobrą snajperkę. A Wichr, to nie najlepsza broń, jaką można pozyskać na Obrzeżach.

A o plecakach na drzewach było mówione i to sporo. Szczególnie gdy opisywane były Obrzeża. Sam dałem kilka takich wpisów.

No i aby w pełni wykorzystać potencjał moda, proponuję Ci rozegrać jeszcze raz Obrzeża, biorąc stronę przemytników.  Nie będziesz się nudził, bo to kompletnie inna gra, a co można wynieść w plecaku, to zobacz na moich zrzutach po takiej grze. Po zagraniu za przemytnika, zdecydujesz z jakim sprzętem grać dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity