Skocz do zawartości

Narodnaya Solyanka + DMX 1.3.5.OOP.MA.K.


Rekomendowane odpowiedzi

eb83c656d116b43b7b5905a4ebae88f0.jpg

Nazwa: Народная Солянка + DMX 1.3.5.ООП.МА.К.
Twórca: ForestOfShadows
Platforma: Cień Czarnobyla
Data premiery: 03.12.2012r.
Autor spolszczenia:

 

OPIS:

Spoiler

Jest to adaptacja dwóch globalnych dodatków dla Narodnaya Solyanka (z 03.09.10r.) od Arhary.

 

Narodnaya Solyanka  - Ogromny, fantastyczny mod z nową fabułą, który jednych zabiera do siebie na długie miesiące, a innych gwałtownie odpycha po pierwszej minucie.

DMX  - Jeśli lista innowacji NS wydawała Ci się jakoś niewystarczająca, to po prostu musisz wypróbować ten dodatek. Z DMX wycięto autopark (maszyny zostały u handlarzy w sprzedaży) i broń (oprócz głównego - kwestowego).

OOP+K+MA - Połączona paczka zawierająca wiele zadań, nową broń, a co najważniejsze BALANS I HARDKOR.

 

Z czego się składa ta adaptacja:

Spoiler

1. Addon Narodnaya Solyanka
2. Addon DMX
3. Addon OOP.MA.K.
4. Mini-Patch
5. Adaptacja dla szerokoformatowych monitorów

 

 

SCREENY:

Spoiler

17401e4ed25d562133bd31eb978f3379.jpgeefb544693f6cbe26b580a00c19e8519.jpg9b1e9b10738ea0e2797e44201555a69d.jpgff188061b00540991f186f37a2772e3d.jpg76a405b8f96491ff8534e281fa402c42.jpgecfe533b24de6af083087954061459a4.jpg

 

WIDEO:

Spoiler

 

 

LINK DO POBRANIA:

Spoiler

MOD:

  • Yandex (plik Torrent): [KLIK]

FIXY:

 

ŹRÓDŁO:

ap-pro.ru

stalker-gaming.ru

rutracker.org

stalkerportaal.ru

old.ap-pro.ru

vk.com

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

@Sabre3PL

Nie mam pojęcia. Może @Wojownik się orientuje. 

Szukałem linków, o które prosiłeś (DSH mod, Saruman Addon), ale nie znalazłem. Może na Clan.su mają zachomikowane, ale ciężko wejść na ich stronę. 

Dziwi mnie trochę fakt, że interesujesz się takimi starymi modami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Agrael napisał(a):

@Sabre3PL

Nie mam pojęcia. Może @Wojownik się orientuje. 

Szukałem linków, o które prosiłeś (DSH mod, Saruman Addon), ale nie znalazłem. Może na Clan.su mają zachomikowane, ale ciężko wejść na ich stronę. 

Dziwi mnie trochę fakt, że interesujesz się takimi starymi moda. 

Nie ma co się dziwić, chciałem je zarchiwizować, ale też sprawdzić, wróciła mi ochota na stalkera więc testuje to i owo co było grane kiedyś :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. W każdym razie to są bardzo stare mody - jak sam zapewne zauważyłeś - część linków może być padnięta, a ich wstawki czekają w odwiecznej kolejce na poprawę, bo priorytet mają spolszczone projekty. Podobno taki - dajmy na to - DSH mod jest stosunkowo wymagający, ale trzeba niestety znać rosyjski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.