Skocz do zawartości

Gdzie są Duplikaty w Lesie Zapomnienia.


kondotier

Rekomendowane odpowiedzi

Gdy właściwie wyposażeni dotrzemy na Mózgozwęglacz 2 i Leśnik mieć będzie dialog o likwidacji Duplikatów, dowiadujemy się tylko, że są w Lesie Zapomnienia. Docieramy do niego teleportem w Barze, znajdującym się z prawej strony drogi koło płotu i pierwszego zabudowania. Teleport zaznaczony.

ss_fred_09-20-21_18-57-28_(l05_bar).jpg

Po dotarciu do Lasu i dojściu w pobliże chatki dostajemy powiadomienie:

ss_fred_09-20-21_12-44-06_(aver).jpg  ss_fred_09-20-21_12-44-57_(aver).jpg

które cały czas pobytu w Lesie jest ponawiane i modyfikowane po każdej likwidacji Duplikata, których znajdujemy w miejscach z poniższego zrzutu.

ss_fred_09-20-21_13-04-20_(aver).jpg

Jeśli do otrzymania zadania od Leśnika, nie byliśmy tutaj ( a mogliśmy być z zadaniem na AK47 ) i nie oczyściliśmy lokacji z mutantów, czeka nas ostra jazda. Proponuję zaczynać od tego w lewym górnym rogu. Jest tam duplikat Luki. Miałem go, choć z prawdziwym były problemy tak w Dolinie Kamieni, jak i w Dolinie Szmerów.

Po zabiciu ostatniego, dostajemy o tym informację. Powinna być też o kolejnych miejscach. Ja jednak tego nie dostałem.

Poniższe piszę z grania w oryginale, bo wtedy problemów nie miałem.

Pozostałe duplikaty ( z podpowiedzią moda znajdziemy w Barze, w bazie Powinności ), na Dziczy pomiędzy przepustem ze spalaczami a teleportem na Jantar. Oraz na Wysypisku pomiędzy szrotem a teleportem na Kordon, pod warunkiem, że tam nie pójdziemy z Baru na piechotę, lecz wrócimy na "kurczącą się rzeczywistość - miejsce rozstania ze Striełokiem, wsiądziemy do transportera i nim wjedziemy w widoczny teleport.

ss_fred_09-20-21_14-06-07_(l05_bar).jpg  ss_fred_09-20-21_14-06-54_(l05_bar).jpg

Na miejscu teleportacji (cmentarzysko) powita nas biomasa, o ile przy poprzednich tam pobytach jej nie zlikwidowaliśmy. Duplikaty trzeba zlikwidować jak najszybciej, bo uciekną na Kordon i szukaj wiatru na lokacjach innej rzeczywistości.

  • Za szczególną pomoc 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.