Jump to content

Źródło. Gdzie szukać Anomalnego Grzyba.


kondotier
 Share

Recommended Posts

Z treści zadania wiemy, że jest w Dolinie Szelestów i że droga prowadzi przez inny Agroprom, czyli Agrokat. Lokację Agrokat otrzymujemy wchodząc jak na Agro, ale tylko i wyłącznie z Jantaru. Drogę na Jantar wybieramy w zależności gdzie wzięliśmy zadanie. Najłatwiej jest jednak z Agropromu teleportem koło Powinności. Możemy na Jantarze podziałać, lecz najlepiej od razu wrócić i mamy Agrokat. Teleport do Doliny jest w podziemiach, do których wchodzimy między cysternami w zakładzie. W podziemiu zaraz po zejściu po pierwszych schodkach, mamy osiatkowane wejście do kanału. Wchodzimy nad ten kanał i w niskim przysiadzie wciskamy się między podest a siatkę., a kolejno do kanału. Na lokacji docelowej pojawiamy się w jej centralnej części w takiej sztolni, z wyjściem tylko do rozpadlin. Musimy znaleźć sposób na wydostanie się na płaski teren i dotrzeć w miejsce ze zrzutu.

ss_fred_10-10-21_19-47-54_(sad).jpg

Po dotarciu na miejsce, wykorzystując detektor, choć grzyb jest dobrze widoczny i na dodatek opalizuje,

ss_fred_10-10-21_19-47-59_(sad).jpg

znajdujemy przejście w otaczających go anomaliach i zabieramy grzyba. Na lokacji znajduje się wiele podobnie świecących grzybów, ale przy zabraniu kwestowego, dostajemy dodatkowo takie potwierdzenie od moda. To nie emisja i nie jest to groźne. Możemy stać i podziwiać.

ss_fred_10-10-21_19-49-24_(sad).jpg

Do teleportu powrotnego można znów w trudzie i znoju iść na piechotę, zabić sporo nieumarłych i przy okazji nazbierać artefaktów. Wygodniej jest jednak użyć Przebijaka DSz -> DK. Przeniesie nas nie do Doliny Kamieni, ale przed teleport do niej. Tu możemy skorzystać z okazji, wyjść na teren lokacji, dojść do pierwszych zabudowań, zabić Zmutowanego Byka i Małpiego Snorka zabierając z nich bio materiały dla zadania, lub na sprzedaż. W zabudowaniach można znaleźć sporo medykamentów. Chyba po to aby w razie potrzeby zjeść napromieniowaną żywność której jest tu sporo ( na całej lokacji też ). Wracamy do teleportu i lądujemy w Dolinie Kamieni. Jeśli wcześniej nie ujawniliśmy Luki, trzeba to zrobić teraz. Uwaga. Ostra jazda z Monolitem, pseudogigant, a koło teleportu do Promzony sporo pająków.

UWAGA. W necie można znaleźć wideoporadniki , z grzybem na składowisku kontenerów. Są nieaktualne.

POWODZENIA. :072:

  • Dzięki ! 2
Link to comment
Share on other sites

  • kondotier changed the title to Źródło. Gdzie szukać Anomalnego Grzyba.

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity