Skocz do zawartości

Windows 11 i niespodzianki.


pacjent1972

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj niesiony nieznanymi pobudkami zaktualizowałem swojego blaszaka z W10x64 do W11x64, nie wiem co mną powodowało ale chyba szaleństwo. ;P

Udałem się na stronkę Klik, wcześniej sprawdziłem czy mogę upgradować swojego blaszaka Klik i ruszyłem z aktualizacją. Trwała około 2-3 godzin, poszedłem spać bo nie miałem sił czekać. 

Rano odpaliłem i troszkę się wk...(!!!), co się okazało? To bardzo raczkujący jeszcze system i nie dopracowany pod płyty główne i chipstety tak Intela jak AMD.  Na całe szczęście MSI się uporało na czas i mogłem już pobrać nowy Bios do Topedo  oraz inne pozostałe stery. Wszystko wróciło do normy, blaszak śmiga aż miło. Jeżeli się zdecydujecie to wcześniej ogarnijcie temat bo może was spotkać niespodzianka. Pliki i dane pozostały nienaruszone więc jest ok od tej strony. 

Ogólnie jest ok, w grach nie widzę żadnej utraty FPS czy innych mobów, system estetycznie zaprojektowany z intuicyjnym menu. Jest ok od tej strony. Kilka programów nie działa jak powinno bo nie wydano jeszcze wersji pod W11. Ale to mało znaczące programy i programiki. Ogólnie ok.

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo Ci upgradował . U mnie na lapku Acera trwało to mniej więcej 30 minut - od a do z . Oprócz graficznych - nie widze zmian , ale smiem twierdzić,  że   jak zwykle "diabeł tkwi w szczegółach"  - tych niewidocznych dla przeciętnego usera. Moje subiektywne odczucie -  szybciej ładuje baterię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, boberm napisał:

Długo Ci upgradował . U mnie na lapku Acera trwało to mniej więcej 30 minut - od a do z . 

U mnie widniał taki komunikat o 30 minutach ale trwało to w cholerę czasu. Mam teraz już dosyć spoko bebechy w blaszaku wiec nie wiem czemu tak się ślimaczyła ta aktualizacja.  Ja mam niższe temperatury na GPU i CPU w grach. System ładuje się w takim samym czasie. Ale jest jak piszesz, "diabeł tkwi w szczegółach"

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.