Jump to content

Windows 11 i niespodzianki.


pacjent1972
 Share

Recommended Posts

Wczoraj niesiony nieznanymi pobudkami zaktualizowałem swojego blaszaka z W10x64 do W11x64, nie wiem co mną powodowało ale chyba szaleństwo. ;P

Udałem się na stronkę Klik, wcześniej sprawdziłem czy mogę upgradować swojego blaszaka Klik i ruszyłem z aktualizacją. Trwała około 2-3 godzin, poszedłem spać bo nie miałem sił czekać. 

Rano odpaliłem i troszkę się wk...(!!!), co się okazało? To bardzo raczkujący jeszcze system i nie dopracowany pod płyty główne i chipstety tak Intela jak AMD.  Na całe szczęście MSI się uporało na czas i mogłem już pobrać nowy Bios do Topedo  oraz inne pozostałe stery. Wszystko wróciło do normy, blaszak śmiga aż miło. Jeżeli się zdecydujecie to wcześniej ogarnijcie temat bo może was spotkać niespodzianka. Pliki i dane pozostały nienaruszone więc jest ok od tej strony. 

Ogólnie jest ok, w grach nie widzę żadnej utraty FPS czy innych mobów, system estetycznie zaprojektowany z intuicyjnym menu. Jest ok od tej strony. Kilka programów nie działa jak powinno bo nie wydano jeszcze wersji pod W11. Ale to mało znaczące programy i programiki. Ogólnie ok.

  • Dodatnia 2
Link to comment
Share on other sites

Długo Ci upgradował . U mnie na lapku Acera trwało to mniej więcej 30 minut - od a do z . Oprócz graficznych - nie widze zmian , ale smiem twierdzić,  że   jak zwykle "diabeł tkwi w szczegółach"  - tych niewidocznych dla przeciętnego usera. Moje subiektywne odczucie -  szybciej ładuje baterię.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, boberm napisał:

Długo Ci upgradował . U mnie na lapku Acera trwało to mniej więcej 30 minut - od a do z . 

U mnie widniał taki komunikat o 30 minutach ale trwało to w cholerę czasu. Mam teraz już dosyć spoko bebechy w blaszaku wiec nie wiem czemu tak się ślimaczyła ta aktualizacja.  Ja mam niższe temperatury na GPU i CPU w grach. System ładuje się w takim samym czasie. Ale jest jak piszesz, "diabeł tkwi w szczegółach"

  • Dodatnia 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Comunity