Jump to content

pacjent1972

Zasłużony
 • Content Count

  2553
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  153

pacjent1972 last won the day on February 24 2019

pacjent1972 had the most liked content!

Community Reputation

3069 Przyjacielski

About pacjent1972

 • Rank
  Diablo
 • Birthday 02/01/1972

Contact Methods

 • Skype
  pacjent1972
 • GG
  0

Profile Information

 • Ruble
  35586
 • Frakcja
  Monolit
 • Procesor
  i5 4690 3.5GHz (3.9GHz Turbo Boost)
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Rzeszów
 • Broń Główna
  СВДм-2
 • RAM
  8 GB
 • Karta graficzna
  Sapphire Radeon R9 280
 • System operacyjny
  Win 8.1 Profesional

Recent Profile Visitors

8546 profile views
 1. Jak widać "Reorganizacja pod stołem" już się rozpoczęła. Mamy nowego Opiekuna. Szczere gratulacje @kamil190. Tylko czemu tak nieoficjalnie? Wszystko na telefon, poza forum, tak jak wspomniał o tym @Agrael.
 2. Moim osobistym zdaniem, biorąc pod uwagę zaangażowanie w rozwój ST na tle wszystkich tych lat, odpowiednią jeśli nie najodpowiedniejszą osobą do piastowania stanowiska Sekretarza jest @Agrael. Myślę że jego osoba cieszy się wystarczającym szacunkiem i dobrą opinią wśród userów ST, tych starych jak i młodych stażem, jego wkład, praca i starania by forum nadal trwało i rozwijało się jest łatwo dostrzegalna dla wszystkich.
 3. Nowe video z prac nad modem oraz nowe screeny. Video ani też screeny nie przedstawiają ostatecznej wersji moda: AP.PRO.RU 03.02.2019r.
 4. Planowanie nowego moda i lokacji do niego. Gdzie wstawić kucyka?
 5. Tu masz wszystkie kody występujące w modzie: https://stalkermod.ru/Prohozhdenie-Stalker/kody-dverej-sejfov-i-tajnikov-stalker-v-zapadne.html
 6. pacjent1972

  Dead Air

  Link do torrenta działa w 100%. Tu link do pobrania z Yandexa: https://yadi.sk/d/HT7Oxpfy3YD2QS
 7. Twórca modyfikacji «В Западне» "W potrzasku" i trylogii «Время Альянса» "Czas Sojuszu" zaczął pracę nad nową modyfikacją! O tym moder poinformował redaktora pa.pro.ru w prywatnej rozmowie. - Myślałem o czym i o kim zrobić nowego moda. Jest trzy warianty rozwoju zdarzeń: 1. Zrobić przedłużenie moda "w Potrzasku" z głównym bohaterem, majorem Szewczenko. 2. Zrobić przedłużenie moda z innym głównym bohaterem. Kody do drzwi wszystkich labów pozostały się w rękach Stalkerów, więc będzie to bohater z ugrupowania Wolni Stalkerzy. 3. Zrobić spin off mod z głównym bohaterem monolitowcem Włóczęgą, który odszedł z pralni w grze Zew Prypeci i jego dalszy los zaciekawi graczy. Główne kryterium moda, to mod na parę wieczorów. Uwarunkowane jest to brakiem wolnego czasu, który można poświęcić modowaniu. Niewielki mod być może zrobiony zostanie za 3-4 miesiąca i bez dużych nakładów osobistego czasu. Obecnie, w wolnym czasie pomagam deweloperowi moda S.T.A.L.K.E.R. Dead City Breakthrough doprowadzić projekt do premiery. Co z dostępna bronią w modzie? - O tym jeszcze nie myślałem. Ostateczne rozwiązanie będzie dostosowane do fabuły gry i paka lokacji. (c) Дмитрий Волков. Специально для AP-PRO.RU 2019
 8. @kondotier Wyszperałem coś takiego co różni się zdecydowanie od tego co wstawił @gawron w swoim poście: Tutaj linki do strony czita: http://game-score.ru/mods/244136-shadow-of-chernobyl-chit-mod-cheat-mode-cheatitemsmenu_shoc_v3-adaptirovannoe-k-fotograf-dlya-stalker-shadow-of-chernobyl.html http://www.playground.ru/cheats/s_t_a_l_k_e_r_shadow_of_chernobyl_chit_mod_cheat_mode_cheatitemsmenu_shoc_v3_adaptirovannoe_k_f_o_t_o_g_r_a_f-60639/ Gdzie w opisie jest mowa o niwelacji "zmęczenia" a to chyba może pomóc. A tu sam czit: fotograf.rar Zaintrygował mnie temat bo raczej ze zmianą udźwigu nigdy nie było problemu w modach, to wyzwanie.
 9. Wyszukiwanie błędu za pomocą Mrs. Googla: Post @Kalam-ma, i kolejne jako próba pomocy. Na początek proste dostępne metody rozwiązania problemu samemu, jeśli nie pomogą to czekaj na pomoc kogoś "technicznego" z forum.
 10. Post pod postem. 20% zniżki z okazji Dnia Obrońcy Ojczyzny Drodzy Uciekinierzy! Z okazji Dnia Obrońcy Ojczyzny, BATTLESTATE GAMES LIMITED oferuje 20% zniżki na wszystkie formy pre-orderów gry Escape From Tarkov, od 23. do 24. lutego, 2019. Zniżka będzie obowiązywać tylko przez te dwa dni: Od 22:00 naszego czasu 22. lutego, 2019, do 22:59 24. lutego, 2019.
 11. Gra jest ukraińska @bloodrise, gdyby Metro zrobili Rosjanie wyglądało by zupełnie inaczej. Więc stan umysłu był ukraiński i pomysł gry również, pomimo że jest oparta na podstawie rosyjskiego pisarza.
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity