Skocz do zawartości

upały i temperatura bebechów w kompie


cez137

Rekomendowane odpowiedzi

Siema ludzie, zrobiłem test temperatur bo nie idzie nic robić na tym komputerze, steam i epic nie działa, nie da się gry zainstalować, nie chcą się uruchamiać, niektóre lagują, strony otwierają się w żółwim tempie, 😡 masakra jakaś, macie to samo? pozdro

PS: tak wiem, długo Wam głowy nie zawracałem ale czekam na jakiegoś moda z nową fabułą 😉

Screenshot 2022-06-29 18-31-40.jpg

Screenshot 2022-06-29 18-32-07.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cez137 napisał:

masakra jakaś, macie to samo?

Bo ja wiem ?? U mnie komputer chodzi całkiem normalnie. Nawet przy wczorajszych 36 stopniach na Śląsku.

U Ciebie temperatury też nie są jakieś przesadnie wysokie, napięcia też zasadniczo w normie...

Prędzej bym stawiał na zamulony system. Albo gruntowne porządki, albo reinstalacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@cez137

Ja tam lecę na maksymalnych obrotach wentylatorów (poza Kartą graficzną. w MSI Afterburner went. na 90% i ustawione max. temp na 70 stopni) i wszystko ładnie działa i nie przegrzewa się ; p 

Może system zamulony masz tak jak piszę @apg2312? Jakieś porządki porób dokładne. sprawdź czy wszystkie sterowniki są aktualne i przeskanuj kompa czy jakiegoś syfu nie ma.

Ale najlepiej to walnąć formacik i postawić na nowo system : D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@apg2312 

@Suseł 

Po wstępnej analizie sprawy doszedłem do wniosku że już po mału klęka HDD, system go czasem wgl nie widzi, po wypięciu go i wpięciu z powrotem wraca do żywych do tego właśnie zamula cały system, myślę poważnie nad zmianą go na SSD? może coś doradzicie? zaproponowano mi coś takiego, co myslicie? mam w płycie slot na M2 @OldMan może Ty coś się wypowiesz? w końcu to ty składałeś mi obecną maszynkę, żeby nie było HDD był stary z poprzedniego kompa i sam go podpinałem, Oldman nie ma z nim nic wspólnego

https://www.morele.net/dysk-ssd-samsung-970-evo-plus-500-gb-m-2-2280-pci-e-x4-gen3-nvme-mz-v7s500bw-4144146/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tempy masz bardzo dobre, ja przeglądając neta mam 10-20 stopni wyższe, a o graniu to mogę zapomnieć. Ale bardziej mnie dziwią twoje napięcia, normalnie skała. Nie wiem co tam za zasilacz masz ale jest świetny, ja też kupiłem chyba nie jakiś bubel ale jednak napięcia "bardziej" skaczą(szczególnie linia 12V).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.