Skocz do zawartości

Problem z Czystym Niebem na bagnach.


Rekomendowane odpowiedzi

Problem jest taki:
Zacząłem 2-gi raz przechodzić Czyste Niebo. Na pierwszych misjach na bagnach nie pojawiła się pomoc Czystego Nieba. Wszystkie lokacje udało mi się zdobyć w pojedynkę, poza ostatnią. Pytanie brzmi: Czy da się ich jakoś zrespawnować? Sam nie dam im rady. Ewentualnie, jeśli się nie da ich zespawnić, to czy da się tam włączyć godmode?
jestem zielony. Dziękuję za wyrozumiałość i pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MajsteRF_120rc  Z zajmowaniem poszczególnych placówek na Bagnach w podstawce CzN zawsze był problem. Bo jeśli po zajęciu pierwszej placówki, a gra pokazuje przeważnie Stację Pomp, nie doczekasz jak na niej zjawią się czystoniebowcy, to na kolejne placówki nie mają skąd wyruszać. Ale jeśli pozajmowałeś wszystkie i masz info, że możesz udać się na Kordon, to w porządku. Czystoniebowcy na wszystkich placówkach nie są konieczni. Idź na Kordon i rób to, co tam Ci wypadnie.

A przy okazji mała informacja. Masz na forum przeróbkę CzN zrobioną przez naszego forumowicza @Suseł . To mod Martwe Niebo 2.0 - Dead Sky. Fabuła jest wierna z fabułą podstawki, zmian dokonano naprawiając niedoróbki w podstawce, dodano lepszą grafikę i mod jest stabilniejszy. W tym modzie nie ma problemu z zajmowaniem placówek przez załogę CzN. Możesz dłużej pobiegać po bagnach, ale na koniec i tak wszystkie zostaną zajęte.

A forum jest po to, aby początkującym ( i nie tylko ) pomagać. Więc jak będziesz miał problemy, to pytaj bez skrupułów.

 

  • Za szczególną pomoc 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, kondotier napisał:

@MajsteRF_120rc  Z zajmowaniem poszczególnych placówek na Bagnach w podstawce CzN zawsze był problem. Bo jeśli po zajęciu pierwszej placówki, a gra pokazuje przeważnie Stację Pomp, nie doczekasz jak na niej zjawią się czystoniebowcy, to na kolejne placówki nie mają skąd wyruszać. Ale jeśli pozajmowałeś wszystkie i masz info, że możesz udać się na Kordon, to w porządku. Czystoniebowcy na wszystkich placówkach nie są konieczni. Idź na Kordon i rób to, co tam Ci wypadnie.

A przy okazji mała informacja. Masz na forum przeróbkę CzN zrobioną przez naszego forumowicza @Suseł . To mod Dead Sky. Fabuła jest wierna z fabułą podstawki, zmian dokonano naprawiając niedoróbki w podstawce, dodano lepszą grafikę i mod jest stabilniejszy. W tym modzie nie ma problemu z zajmowaniem placówek przez załogę CzN. Możesz dłużej pobiegać po bagnach, ale na koniec i tak wszystkie zostaną zajęte.

A forum jest po to, aby początkującym ( i nie tylko ) pomagać. Więc jak będziesz miał problemy, to pytaj bez skrupułów.

 

Dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MajsteRF_120rc Dosyć częsty problem. Ja wtedy cofałem się do poprzednich zapisów za nim jeszcze kilka innych punktów zająłem. Ogólnie to najlepiej od razu biec i przejmowac punkty bez żadnego kombinowania, żeby właśnie uniknąć takich problemów. 

 

@kondotier Tylko zależy o którego Dead Sky chodzi. 1.0 nie wprowadza żadnych zmian w kwestii przejmowania punktów czy ogólnie w Wojnie Frakcji, a 2.0 to sam nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MajsteRF_120rc

Przeczytaj sobie ten temat:

https://stalkerteam.pl/topic/16226-jak-wywołać-forumowicza-jego-ksywką/

@Suseł Poprawiłem w poprzednim wpisie tytuł moda. A opinia o zajmowaniu placówek, wynikła z mojej gry. Byłem mile zaskoczony, że CzN -owcy tak chętnie biegną na przejętą nawet w pojedynkę placówkę. Ale to nie miejsce na takie wyjaśnienia. Mod ma swój temat.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.