Skocz do zawartości

Takie tam przemyślenia.


Anatolij

Rekomendowane odpowiedzi

Choruje  na nerwicę wegetatywno naczyniowa. Leki dużo  kosztują. Nie starcza mi na  jedzenie .Zdarza  się  często ze chodzę glodny tak jak dzisiaj  Ktos może myśleć  ze jestem nierobem. Jak byłem  zdrowy to pracowalem. Teraz  niestety  muszę korzystać z pomocy  innych takie czasy nastały dla nas wszystkich . Dziękuję tym Stalkerom którzy  mi pomogli  i przepraszam tych którym zwracałem  głowę . Teraz jestem w takim nastroju ze nie wiem co będzie  ze mną  dalej i co zrobię .Przepraszam ze tu napisałem  ale musiałem  się wygadać. 

 

 

  • Super 1
  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od tego jest forum żeby pogadać. I nie przepraszaj, czasy są jakie są. Może pogadaj z lekarzem żeby ci zapisywał tańsze zamienniki leków, lub takie, które są refundowane. W tej sprawie zagadnij lekarza jak u niego będziesz. Jeśli chodzi o żarcie, to musiałbyś zadzwonić do urzędu miasta żeby cię pokierowali gdzie masz zadzwonić żeby od czasu do czasu otrzymać wsparcie w tej postaci lub wsparcie ekonomiczne. Można uzyskać rentę, ale generalnie jedzenie też można uzyskać, nawet odzież.

Może sprawdź sobie numer banku żywności i MOPSu w twoim województwie i zwyczajnie zadzwoń czy istnieje opcja żeby ci przywieźli.

Co do pracy to jeśli możesz pracować w domu to szukaj ogłoszeń w necie czy o jakieś proste prace do wykonania w domu. 

I pamiętaj, nie rób nic głupiego, problemy są od tego żeby je rozwiązywać.

  • Dodatnia 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pokombinuj nt. tego co napisałem powyżej, jak banki żywności, może zadzwoń do urzędu pracy czy nie pomogliby ci znaleźć jakiegokolwiek zajęcia do robienia w domu. 

Wiesz, ludzie raz ci pomogą, drugi raz ci pomogą, ale w końcu mogą nie być w stanie ci pomóc, dlatego trzeba być maksymalnie samodzielnym. Także ja na twoim miejscu spróbowałbym ogarnąć jakąś robotę do domu. 

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zdalnie ogarniam ludziom sklepy internetowe, polecam ale musiałbyś się co nieco podszkolić. Teraz idę w SEO i SEM. Są darmowe wartościowe kursy w necie, także też możesz spróbować, robienie stron internetowych itp. Możesz też poszukać prac typu pakowanie albo składanie jakiś bzdetów, towar ci dostarczą do domu, odbiorą złożony/spakowany i zabiorą, na koniec miesiące masz wypłatę. 

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nic specjalnego ale też jakieś proste prace na produkcji? W ciul jest takich ogłoszeń. Nawet jak cię przyjmą na 3 miechy to coś kaski wpadnie. Też nie wiem jak tam wygląda praca z takimi schorzeniami. 

Nie wiem gdzie mieszkasz czy są jakieś takie "kołchozy" w okolicy albo gunwo ogłoszenia z biur pracy tymczasowej, nieraz potrzebują ludzi z ulicy nawet na kilka godzin żeby rozładować jakiś transport czy posprzątać jakieś magazyny itp.

Tak głośno myślę bo w sumie na tym się nie znam.

Ale @FairFight chyba logicznie podpowiada.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.