Skocz do zawartości

Frakcja Bandytów


DaveLja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam interesuje mnie frakcja bandytów a najbardziej :

-Kiedy najlepiej się dołączyć

-Czy da się pokonać stalkerów i jaka jest za to nagroda

-Czy potem będzie cel na zniszczenie powinnośći

-Czy bandyci będą respili nowe oddziały bo pamiętam ,że jak byli już  tylko w bazie ( nienaruszonej ) to nawet się z niej nie ruszali...

  • Dodatnia 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaveLja  Scenariusz na jakim oparta jest gra CzN, wyklucza grę jako bandyta. Jeśli popatrzysz w Odnoszenia, to przeciw nim są wszystkie ugrupowania, a ich możliwość poruszania się jest mocno ograniczona. Nie będziesz mógł wykonać zadań linii fabularnej.

To pytanie powinieneś zadać nie tutaj, w dodatkach do gry podstawowej, ale w podstawowym temacie gry.

Jeśli chcesz grać jako bandyta, to są mody np. Historia Dzika, które na to pozwalają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@DaveLja

Ja generalnie raz grałem Bandytą i miałem tylko raz problem (nie pamiętam dokladnie czy to to, bo to kilka lat temu było, ale chyba w Limańsku jakiś oddział był wrogo nastawiony wobec mnie no i jedynie do mnie nawalali i nic więcej)

Ale odpowiadając na twoje pytania:

W dniu 13.11.2022 o 17:07, DaveLja napisał(a):

Kiedy najlepiej się dołączyć

1) Nie napisałeś, czy już na Wysypisku byłeś tak więc powiem ci co i jak trzeba zrobić.
Generalnie jakbyś nie wszedł to Bandyci będą kontrolować przejścia, nie możesz ich zaatakować, bo popsujesz reputacje z nimi. Masz do wyboru:
a) Wybrać opcję z oddaniem im kasy
b) Wybrać opcję gdzie nie oddajesz im kasy i spierniczasz od nich daleko aż do bazy Bandytów
Potem sobie już tylko idziesz pogadać z Jogą

Ale teraz konkretnie - Do Bandytów najlepiej dołączyć dopiero po ukończeniu zadania z ochroną stalkerów na Jantarze kiedy będą wyłączać pole psionicznie (powodem jest to, że gdybyś dołączył wcześniej to ci stalkerzy by po prostu byli wrodzy i nie ukończyłbyś zadania)

W dniu 13.11.2022 o 17:07, DaveLja napisał(a):

Czy da się pokonać stalkerów i jaka jest za to nagroda

2) Oczywiście, że tak.
Najpierw za przyjęcie Joga ci daje w ciul granatów i 20.000 Rubli 
Najlepiej rzucająca się w oczy rzecz w nagrodę za rozwalenie stalkerów jest granatnik i 37.000 Rubli. Jeszcze coś dostajesz dodatkowo, ale to nie pamiętam to.

W dniu 13.11.2022 o 17:07, DaveLja napisał(a):

Czy potem będzie cel na zniszczenie powinnośći

3) Nie
Jeżeli chcesz powalczyć z Powinnością to dołącz do Wolności

W dniu 13.11.2022 o 17:07, DaveLja napisał(a):

Czy bandyci będą respili nowe oddziały bo pamiętam ,że jak byli już  tylko w bazie ( nienaruszonej ) to nawet się z niej nie ruszali...

4) Tak

 

 

Mam nadzieję, że pomogłem. Generalnie to bycie Bandytem sprawia że gra się robi trudniejsza, bo PRAWIE WSZYSTKIE frakcję są wrogo nastawieni (Poza Wolnością, Renegetami i chyba Czystym Niebem), ale cóż...heh, grasz w Czyste Niebo, więc nic cię już nie zaskoczy chyba xD

  • Dodatnia 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.