Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, cez137 napisał(a):

Czy te PDA to będą do czegoś potrzebne i później komuś je dajemy? pytam bo zajmują miejsce i wagę a mamy mały udźwig, po co one są? 

PDA są tylko uzupełnieniem całej opowieści i pozwalają ją lepiej zrozumieć.
Nie są konieczne do ukończenia gry.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot tej aparatury nie zniszczyłem, nie wiedziałem gdzie ona jest poza tym zadanie nie mówi nic o niszczeniu aparatury, właśnie nie wiem jak to jest z tą aparaturą, mamy my ją niszczyć jak ją spotkamy czy jak? druga sprawa czym się różnią niebieskie PDA od tych fioletowych?

 

Edytowane przez cez137
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, cez137 napisał(a):

hmm? dziwna sprawa, właśnie ją rozwaliłem i znikąd pojawiło się dwóch samotników, rozwaliłem ich oczywiście ale nic to nie wniosło w temat, zadanie z ATP nadal wisi

Dlatego napisałem "przed" atakiem na ATP. Też zniszczyłem ją na twoim zapisie i nic to nie dało.

19 minut temu, cez137 napisał(a):

aha, do czego służą te rzeczy co je znajdujemy przy trupach? łyżeczka, pendrajw, harmonijka?

Tak jak wcześniej wspomniałem. Nawiązania do youtuberów, moderów itp.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LisKot 

W dniu 8.06.2024 o 18:14, LisKot napisał(a):
W dniu 8.06.2024 o 17:53, cez137 napisał(a):

hmm? dziwna sprawa, właśnie ją rozwaliłem i znikąd pojawiło się dwóch samotników, rozwaliłem ich oczywiście ale nic to nie wniosło w temat, zadanie z ATP nadal wisi

Dlatego napisałem "przed" atakiem na ATP. Też zniszczyłem ją na twoim zapisie i nic to nie dało.

chwilę mnie nie było, ale byłem troche zarobiony, ale już jestem, zrobiłem jak mówiłeś, mało tego, zrobiłem to przed i po atp, aparatury nie da się zniszczyć, najlepsze jaja są teraz z tym BTRem, rozwaliłem go a zadanie wisi tak jak wtedy z tym ATP a ATP znowu dla odmiany się zaliczyło, ewidentnie z modem jest coś nie tak, możliwę że znowu trzeba tak grać jak autor to sobie wymyślił i wykonywać DOKŁADNIE to samo w danym czasie tak jak on to robił, kilka modów już takich było pamiętam

 

ss_cez137_06-16-24_10-23-49_(escape).jpg

ss_cez137_06-16-24_10-38-54_(escape).jpg

ss_cez137_06-16-24_10-39-07_(escape).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.