Jump to content

Kubuś Puchatek

Weteran
 • Content Count

  58
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11 Neutralny

About Kubuś Puchatek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  250
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  8088
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Stargard
 • Broń Główna
  Winter BC
 • RAM
  1MB
 • Karta graficzna
  Hercules Graphics Card
 • System operacyjny
  2.0 PC-DOS

Recent Profile Visitors

1179 profile views
 1. Znalazłem go na północny zachód od bunkra. Leżał na ziemi i nie był zbyt rozmowny. Właściwie to wyglądał na całkiem martwego. Cofnięcie się o dwa dni (czasu Zony) rozwiązało sprawę.
 2. Mam z Duchem wyłączyć psi-emiter w podziemiach Jantaru, ale ten zamiast czekać przy wschodnim wejściu do bunkra naukowców, gdzieś zaginął. Gdzie go szukać?
 3. Mówisz o nagrodzie za znalezienie Kopaczy? Przecież wyraźnie masz napisane, że nagrodę dostaniesz jak Wolność sprawdzi czy informacja o nich jest prawdziwa. "Byłem, widziałem, dawać kasę!" To tak nie działa, na "gębę" Ci nie uwierzą. Poczekaj a dostaniesz info, że nagrodę możesz odebrać.
 4. Aaaa, tam się schował. OK, pójdę więc po jakieś wdzianko, mam gdzieś egzę w schowku. Albo załaduję wcześniejszy sejw z przed CEA (szkoda mi Rozpruwacza i ulepszonego na maksa wintara).
 5. Gdzie jest Galecki? Rozmawiam z nim w Limańsku, wspomina, że chce dojść do koszar w RL. Idę za nim, wchodzi w teleport, ja za nim, ale po wczytaniu nowej mapy nigdzie go nie ma (pomijając fakt, że spacer w samym sweterku po Rudym Lesie do najprzyjemniejszych nie należy).
 6. Mod jest "dziwny" i pozwala na rzeczy w innych niedozwolone (kolejność rozgrywki). Wydaje mi się, że do CEA powinienem wybrać się wcześniej, porozmawiać z S. i od niego dowiedzieć się o PDA Gryka. Wtedy "wskakujemy" w teleport, wracamy na wcześniejsze lokacje (nawet S. mówi coś o tym, że na nas zaczeka) i zbieramy potrzebne PDA. Ja rozmowę z nim poprowadziłem jednym ciągiem, oddałem PDA, zaliczyłem krótki przelot przez CEA i zostałem goły i wesoły przed teleportem do Limańska. Aha, po 10 sek. padłem z głodu :( Wniosek: nie przejmować się poradnikami (ktoś inny mógł przejść lokacje w innej kolejności), tylko czytać to co pojawia się na ekranie (nawet wiele etapów wcześniej) i stosować się do informacji z PDA lub rozmów. Oczywiście poradniki są pomocne, jeśli nie możemy znaleźć konkretnego PDA czy fleszki. Poza tym czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Aha, i pamiętać o tym, co się przeczytało.
 7. Jestem w CEA i mam uratować pana S. Jak? Domyślam się, że powinienem wyczyścić mu drogę z pojawiających się przeciwników (no problem). Kolejne teleporty, kolejni przeciwnicy, ostatecznie Strelock znajduje się na ziemi (nie ma żadnej kwestii dialogowej). Nie to jest jednak problemem. Gdzie prowadzi teleport na schodach (estakada, 2 gości, daszek, a na nim schody i teleport w połowie)??? Przenosi mnie w powietrze - domyślam się, że jego dotyczy wpis w jednym z PDA: "nie poruszać się spadając z wysoka" i spadając powinienem trafić w kolejny, przenoszący... gdzie? Cokolwiek bym nie zrobił, zawsze zaliczam glebę. Przy dozie szczęścia i szybkim użyciu apteczki jestem w stanie przeżyć, znajduję się jednak ponownie na samym początku drogi po CEA. Gdzie więc powinienem trafić (może dojdę tam na piechotę po ziemi)?
 8. No to d*pa blada :( Co dalej? Byłem w podziemiach Agro i po wyjściu nikt ze mną gadać nie chce. Nawet postrzelać nie ma do kogo, bo wszystkie odwiedzone do tej pory lokacje (Bagna, Kordon, Wysypisko, DM, MW, Rudy Las, Jupiter i Agro) są wyczyszczone z wszelkich przeciwników. Z rozmów z samego początku wynika, że mam się dostać do Limańska, ale jak? Teleport z bagienka z Jantaru przenosi nas do Limańska do pokoju bez wyjścia.
 9. Żadne, po pierwszej wizycie w podziemiach (PDA Luki) w niezrealizowanych zadaniach mam tylko "Odbierz nagrodę" u Wolności (czego z oczywistych względów nie mogę zrobić). Przeglądałem więc info z różnych PDA i w jednym (PDA zmarłego w podziemiach) jest tekst: "track 0467^... gdy powiedziałem mu, że przyszedłem tutaj przez dziurę ze Snorkami, Luka wytrzeszczył na mnie gały... wyjaśniłem mu, że wszedłem i stanąłem przy wejściu, aby się odlać, a potem wlazłem do sali z anteną - drzwi były otwarte, nie wiem... może zombiaki otworzyły..." Liczyłem, że mi też otworzą... Gdzie dalej? Rozmawiałem z Pierwszym Stalkerem, ale kurcze, nie mam screenów z rozmowy :( i trochę utknąłem. Wygląda na to, że muszę wczytać jakiegoś starszego sejwa. [dodane] Znalazłem takie info w PDA: "[track 1284^ pobiegłeś odłączyć czasomierz. Jeżeli, po powrocie nie zastaniesz mnie żywego, to musisz wiedzieć, że na tyłach zabudowań bazy Wolności... w szybie windy... khh... szukaj...]" Gdzie to jest?
 10. Podziemia Agro po raz drugi. Tym razem wlazłem przez dziurę ze snorkami. Jak wejść do sali z 4 okrągłymi zbiornikami? Zombi nie są pomocni i nie chcą otworzyć drzwi.
 11. No to utknąłem, myślałem, że te teleporty popchną akcję do przodu. Po rozmowie z Dziadkiem wróciłem drogą na MW, rzuciło mnie na estakadę a z niej do mostu do Limańska. Uratowałem Azota, ale ten nie jest zbyt rozmowny - mówi tylko o wsparciu ogniem, przysłaniu oddziałów, a on będzie trzymał ten most. Teleport po drugiej stronie mostu przerzuca mnie chyba na wysypisko. Wracam pod most a tam to samo. Z PDA wynika (i rozmowy z Dziadkiem), że mam się udać na Agroprom, ale nie wiem jak, przejść brak. Any ideas?
 12. Mam fleszkę z informacjami o przejściach na Bagnach: "Na cmentarzu między dwoma grobami (Szyb)". Jedyny cmentarz jaki kojarzę to w okolicy cerkwi (i kawałek dalej na północ). Przeszedłem obydwa cmentarze i przejścia nie ma. Poratuje ktoś screenem? I drugi teleport na Pchlim Targu (Wysypisko). Jest o nim informacja w PDA zwiadowcy który był w Limańsku. Pliz help x2.
 13. Kolejne pytanie. W bazie Wolnści w DM w hangarze stoi BWP i strzela do mnie. Próby "uciszenia" go powodują wrogie nastawienie okolicznych wolnościowców... Chyba daruję sobie tego handlarza i podreptam w modzie dalej, może przy kolejnym podejściu do moda to naprostuję.
 14. Szkoda. Przeglądałem sobie pliki i w st_dialogs_darkvalley.xml są jakieś zadania od niego (plus od dowódcy wolności). Może pojawiają się grając inną frakcją niż czyste niebo?
 15. Barman i handlarz w bazie Wolności w DM. Jest szansa aby się pojawił? Zombi przy pierwszej wizycie zabiły mechanika, więc "load", speedrun aby go obronić, nie udaje mi się to jednak z barmanem. Jedyne co osiągnąłem to to, że widzę go przez moment a później znika. Artykular ma jako pierwszą frazę "Spóźniłeś się. Zleceniodawcy już nam nie zapłacą." Mam kilka zadań od wolności (z MW) i wiszą mi kasę za nie...
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.