Jump to content

Kubuś Puchatek

Weteran
 • Content Count

  66
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Neutralny

About Kubuś Puchatek

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Ruble
  252
 • Frakcja
  Stalkerzy
 • Procesor
  8088
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Miejscowość
  Stargard
 • Broń Główna
  Winter BC
 • RAM
  1MB
 • Karta graficzna
  Hercules Graphics Card
 • System operacyjny
  2.0 PC-DOS

Recent Profile Visitors

1305 profile views
 1. Wiedrowa (z wielkim bólem serca) zabiłem 2 dni temu. Co ciekawe na minimapie CzN pokazuje mi na żółto (za wyjątkiem 2 osób), ale jeszcze nie sprawdzałem czy np. da się porozmawiać z ich technikiem. //Da się. Trzeba tylko wrogą _czwórkę_ czystoniebowców odstrzelić bez świadków. Grimm, dalej nie będzie lepiej. Będziesz miał zadania z Wolnością, którą też lubię.
 2. Mam do zrobienia zadanie "Wilk w skórze anarchisty". Pozycję Łukasza pokazuje mi PDA w płd.zach fragmencie mapy. "Znajduję" go jednak wcześniej, w pobliżu przejścia na dole mapy ("znajduję" w cudzysłowie, bo skrypt sam się załącza, dodatkowo rozmawiam z powietrzem - Łukasza nie widać). Po podaniu prawidłowego hasła Łukasz mówi: "Zgadza się. Witam was, kapitanie. Wypijmy za spotkanie.", dostaję wódkę i... koniec. Nikogo w pobliżu nie ma. Co dalej? Zlikwidować całą Wolność?
 3. Gram teraz jako powinnościowiec i mam z Duchem kolejny problem. Nie chce się ode mnie odczepić. Byliśmy razem w X-16 (tam miał opcje dialogowe na zakończenie współpracy), ale po wyjściu na powierzchnię i rozmowie z Sacharowem już jej nie ma. Teraz mogę mu powiedzieć "Bywaj" i to wszystko. Mam więc 3 kompanów (Duch, jeden wojskowy i jeden powinnościowiec) co czasami jest kłopotliwe (nie wszędzie da się wejść z wojskową asystą). Mógłbym pozwolić mu zginąć, co nie jest trudne, zwłaszcza, że pcha się w kłopoty, ale tego nie chcę, nie lubię jak towarzysze umierają. Jest na sali jakiś technik, który doradziłby mi co dopisać do plików, aby taka opcja się pojawiła?
 4. Nie mam nic na swoje usprawiedliwienie. Najpierw napisałem posta później pomyślałem o googlach. Szkoda,że nie zanosi się na razie na dwójkę. BTW, jestem pod wrażeniem szybkości odpowiedzi,.
 5. "Lekki" odkop, ale cóż... Poradnik do moda kończy się słowami: "Oglądamy filmik z Woroninem -to koniec pierwszej części." Czy jest jakieś info o części drugiej?
 6. OK, idę dalej. Ku chwale Monolitu... czy jakoś tak.
 7. Jestem przy Monolicie w CEA (gram Samotnikiem) i wybranie każdej opcji innej niż "Nic nie mów" powoduje wylot z błędem: ! [LUA] SCRIPT RUNTIME ERROR ! [LUA] ...end returns 0.9.2\gamedata\scripts\ui_dyn_msg_box.script:157: ŻYCZENIE SPEŁNIONE! ! [SCRIPT ERROR]: ...end returns 0.9.2\gamedata\scripts\ui_dyn_msg_box.script:157: ŻYCZENIE SPEŁNIONE! FATAL ERROR [error]Expression : <no expression> [error]Function : CScriptEngine::lua_error [error]File : ..\xrServerEntities\script_engine.cpp [error]Line : 189 [error]Description : fatal error [error]Arguments : LUA error: ...end returns 0.9.2\gamedata\scripts\ui_dyn_msg_box.script:157: ŻYCZENIE SPEŁNIONE! /Edit. Przepraszam, nie ten dział. Miało iść do problemów technicznych. Można prosić o przeniesienie?
 8. Znalazłem go na północny zachód od bunkra. Leżał na ziemi i nie był zbyt rozmowny. Właściwie to wyglądał na całkiem martwego. Cofnięcie się o dwa dni (czasu Zony) rozwiązało sprawę.
 9. Mam z Duchem wyłączyć psi-emiter w podziemiach Jantaru, ale ten zamiast czekać przy wschodnim wejściu do bunkra naukowców, gdzieś zaginął. Gdzie go szukać?
 10. Mówisz o nagrodzie za znalezienie Kopaczy? Przecież wyraźnie masz napisane, że nagrodę dostaniesz jak Wolność sprawdzi czy informacja o nich jest prawdziwa. "Byłem, widziałem, dawać kasę!" To tak nie działa, na "gębę" Ci nie uwierzą. Poczekaj a dostaniesz info, że nagrodę możesz odebrać.
 11. Aaaa, tam się schował. OK, pójdę więc po jakieś wdzianko, mam gdzieś egzę w schowku. Albo załaduję wcześniejszy sejw z przed CEA (szkoda mi Rozpruwacza i ulepszonego na maksa wintara).
 12. Gdzie jest Galecki? Rozmawiam z nim w Limańsku, wspomina, że chce dojść do koszar w RL. Idę za nim, wchodzi w teleport, ja za nim, ale po wczytaniu nowej mapy nigdzie go nie ma (pomijając fakt, że spacer w samym sweterku po Rudym Lesie do najprzyjemniejszych nie należy).
 13. Mod jest "dziwny" i pozwala na rzeczy w innych niedozwolone (kolejność rozgrywki). Wydaje mi się, że do CEA powinienem wybrać się wcześniej, porozmawiać z S. i od niego dowiedzieć się o PDA Gryka. Wtedy "wskakujemy" w teleport, wracamy na wcześniejsze lokacje (nawet S. mówi coś o tym, że na nas zaczeka) i zbieramy potrzebne PDA. Ja rozmowę z nim poprowadziłem jednym ciągiem, oddałem PDA, zaliczyłem krótki przelot przez CEA i zostałem goły i wesoły przed teleportem do Limańska. Aha, po 10 sek. padłem z głodu :( Wniosek: nie przejmować się poradnikami (ktoś inny mógł przejść lokacje w innej kolejności), tylko czytać to co pojawia się na ekranie (nawet wiele etapów wcześniej) i stosować się do informacji z PDA lub rozmów. Oczywiście poradniki są pomocne, jeśli nie możemy znaleźć konkretnego PDA czy fleszki. Poza tym czytać, czytać i jeszcze raz czytać. Aha, i pamiętać o tym, co się przeczytało.
 14. Jestem w CEA i mam uratować pana S. Jak? Domyślam się, że powinienem wyczyścić mu drogę z pojawiających się przeciwników (no problem). Kolejne teleporty, kolejni przeciwnicy, ostatecznie Strelock znajduje się na ziemi (nie ma żadnej kwestii dialogowej). Nie to jest jednak problemem. Gdzie prowadzi teleport na schodach (estakada, 2 gości, daszek, a na nim schody i teleport w połowie)??? Przenosi mnie w powietrze - domyślam się, że jego dotyczy wpis w jednym z PDA: "nie poruszać się spadając z wysoka" i spadając powinienem trafić w kolejny, przenoszący... gdzie? Cokolwiek bym nie zrobił, zawsze zaliczam glebę. Przy dozie szczęścia i szybkim użyciu apteczki jestem w stanie przeżyć, znajduję się jednak ponownie na samym początku drogi po CEA. Gdzie więc powinienem trafić (może dojdę tam na piechotę po ziemi)?
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.

Discord
Comunity