Skocz do zawartości

"Zbierz ekipę na wyprawę do Prypeci"


VooDoo

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Ja mam takie pytanie: Jak zwerobwać któregoś z tych "nawróconych" z Monolitu do swojej wyprawy do Prypeci ? Znalazłem ich ,poprosili mnie żebym załatwił im schronienie ,niestety nikt na stacji Janów nie zgodził się na przyłączenie ich do swojej frakcji.Któryś ze stalkerów podpowiedział mi żebym spróbował ich wkręcić do Powinności.Gdzie mam szukać tych z powinności. Czy garri też da się zwerbować jeżeli mu przyniosę te dwa artefakty o które prosi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.Dzięki. Powiedz mi jeszcze jak zdobyć ich przychylność ? Bo utknąłem w matwym polu i nie bardzo wiem jak ruszyć dalej.Zostały mi jeszcze tylko misje do wykonania od kolesia który jest w piznicy stacji Janów ,jakieś polowania na mutanty. Mam w sumie 3 osoby oprócz mnie do wyprawy do Prypeci i muszę skołować 4.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanosisz info, PDA i tym podobne do przywódcy danej frakcji, a także rozwiązujesz zadania związane z daną frakcją. Np zadanie ze Soroką (wolność). Albo z wieżą chłodniczą i wołaniem o pomoc. PS: Wieża chłodnicza: Znalezione PDA zanieś przywódcy wolności, daje fajny sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postacie, które wg. mnie możesz zwerbować:

1. Azot

2. Łobuz

3. Noe

4. Sokołow

5. Walender

6. Wano

7. Zulus

Miałam chyba za niską reputację z powinnością i wolnością, bo ani Azot się nie chciał przyłączyć, ani kolesie z Monolitu (posłałam ich do wolności). Noe z jakiś przyczyn tez się nie dał wkręcić.

Poszłam z Zulusem, Sokołowem i Wano. Pomimo kilku prób z reloadem, zawsze ginął Zulus.

PS - Kto to jest ten Walender? Chyba nigdy go nie spotkałam (a jestem już w Prypeci, zwiedziłam dokładnie Jupiter i Zaton)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strata Zulusa nie jest wielką, bo i tak po spotkaniu wojaków bo wyjściu z tuneli on wkurzony na Alexa o to, że jest wojakiem olewa nas i idzie sobie. W wieży go nie spotkamy. Co do Łazika, to mi tajemniczo zniknął z Prypeci, mianowicie z bazy wojaków (nie czepiali się go chyba).

[ Dodano: Pią 04 Gru, 2009 ]

Kto to jest i gdzie mogę spotkać:

Walender

Łobuz

I podobno może z nami iść jeszcze Walet, ale tego po misji z Wano gdzieś mi wywiało. Z Noe nie mogę nawet wspomnieć o podróży do Prypeci. Jakieś rady?

Pytam, bo po raz kolejny wyruszam do Prypeci (3-ci raz), a chcę jak największą ekipę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walander to dowódca bandytów którym trzeba spłacić dług Wano - ten z Eliminatorem - tak mi się zdaje przynajmniej. Łobuz gdzieś się szwenda, o ile wiem ja go znalazłem kiedyś w Zatonie.... leżał trupem koło Skadovska. Co do przychylności frakcji jest to trochę specyficzne jak to zrobić - ja zdobyłem przychylność Wolności pomagając "staruszkowi z SVD". Jak porozmawiać z tym monolitowcem tuż po ich przejściu to się nie zgodzi, ale jak go potem znajdziecie w Janowsku to się zgodzi. Inną rzeczą na zdobycie przychylności jest wykonanie misji z aktywnością anomalii i ulepszonym detektorem. Co do śmierci kompanów w tunelach, to u mnie jedynie Zulus zgubił broń a tak to cało w 5 wyszliśmy - Walander zabiłem wcześniej więc nie szedł :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to Zulus zgubił broń?? u mnie ta gromadka bandytów na posterunku raz była potem przechodziłem i już jej nie było, korciło mnie nie oddawać długu Wano i ich po prostu powystrzelać, ale jak zauważyłem jaka fajna strzelbę ma ten cały Walander to mi się odechciało :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubił kiedy byliśmy pod tą kopułą. Potem jak już przeszliśmy przez śluzę to mi drapnął spod rąk rpk którego zgubił zombiak :-D Co do Walandera to chciałem mu spłacić ten dług ale jak zobaczyłem broń to tym bardziej ich wystrzelałem :-D Jeszcze mi na pomoc dwóch stalkerów znikąd przyszło. Potem nikogo tam nie było, ale jak zaczęła się misja z zbieraniem ekipy to się pojawili znowu neutralni do mnie, ale Walander został - ale tylko jego trup :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.