Skocz do zawartości

Laboratorium X8: znajdź dokumenty dotyczące eksperymentów


Donord

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to, że w X8 zauważyłem drzwi, tylko że do otworzenia ich potrzebna jest karta, skąd ją zdobyć?

Do otwarcia zamkniętych drzwi w X8 służy czerwona karta, którą Major dostaje po przeszukaniu ciała naukowca w zadaniu "Jeden strzał", gdzie musimy zabić przywódcę najemników i głównego naukowca podczas spotkania na dziedzińcu, bodajże Osiedla.

Za tymi drzwiami jest składzik :D dosyć zacny zresztą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przypomnę a nuż się komuś przyda: 1. Musimy wykonać zadanie z "Niezidentyfikowaną bronią", praktycznie pierwsze jakie dostajemy po dojściu do Prypeci. 2. Wracając od Kardana (identyfikacja karabinu) w Pralni w Prypeci zaczepi nas Garry i opowie o incydencie z najemnikami, których niedawno przeprowadzał do sektora. 3. Idziemy do Kowalskiego i "kapujemy" mu o incydencie Garika oraz o tym, ze zindentyfikowaliśmy broń. 4. Dostajemy zadanie "Jeden Strzał", o którym pisałem już wyżej. W rozmowie możemy jeszcze napomknąć o laptopie z zakładu utylizacji (Zaton) oraz o wujku Jarze (Jupiter), ale to chyba nie jest wymagane, aby otrzymać to zadanie, chociaż pewności nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Laptop z zakładu utylizacji odpadów oddajemy Sowie w Zatonie wiec nie mamy jak wspomnieć o tym Kowalskiemu.

Nie powiedziałem, że mu dajemy laptopa, tylko opowiadamy o nim. Czy to nie to samo co napisałeś w dalszej części. A jeśli Ci chodzi jakich dokładnie słów Major używa, to możesz przejścć to zadanie jeszcze raz, albo poszukać w plikach gry. Ja nie pamiętam, wiem, że tylko coś o nim mówi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Tak bo to coś atakuje Ciebie cały czas wszystkim co leży w laboratorium - pamiętne laboratorium w Dolnie Mroku z SoC-a ten sam motyw. Ale tu da się to coś "ubić" - nie powiem gdzie to jest ;-) Ja się musiałem streszczać bo były miejsca gdzie goniła mnie butla z gazem czy coś i jak mnie trafiała to w Skacie traciłem połowę paska życia. Szukałem tego długo a jak znalazłem i ubiłem to cisza w laboratorium się zrobiła :-D

Aby cie ta butla nie goniła wystarczyło posłużyć się radami od myśliwego na janowie (nie wiem czy poprawne ale u mnie działa) czyli stać w miejcscu i istrzelaći tak na zmiane aż ''mutek'' nie padnie... Albo latać wkoło niego ja z silniczkiem w d**** i strzelać. Zależy od was. :)

No ja trailerów na szczęście nie oglądałem, bo zwykle to co tam widzę potem jest w grze i wiem mniej więcej co mam robić i nie lubię tego. No płacz dziecka usłyszeć i to jeszcze w nocy gdzie wiesz ze jesteś tylko ty giwera i mutanty. Monotonne ujadanie psów albo dźwięki które słychać od czasów SoC jakieś ryki mutantów itd. Szkoda że twórcy nie dodali więcej takich klimatycznych smaczków, np idziesz przez boisko do gry w koszykówkę słyszysz odgłosy grania w kosza, albo przechodząc obok szkoły słyszysz dzwonek ostatniej lekcji w szkole wybiegające dzieci ze szkoły, albo takie klimatyczne cut scenki pokazujące takie sytuacje jak opisałem, a nie tak nudno ponuro

zauważyłem, że wy z bohaterów chcielibyście zrobić ''media''(jasnowidzów czy coś) że jak przechodzą obok placu zabaw to słyszą dzieci... To nie metro 2033 że po zobaczeniu dzieci na placu zaraz atakuje cie mutant to nie to... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Walik Czosnek,

zamiast pisać bezproduktywne posty pomyśl jaki jest sens odpisywania na post z 2009 r., hmm? Liczysz na odpowiedź forumowicza, którego de facto nie ma na forum od długiego czasu? Chcesz nabijać licznik postów? - rozumiem, zatem administrator stosownie upomni Cię w poruszonej kwestii i nie tłumacz się, iż jest to twój pierwszy post na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.