Skocz do zawartości

Oceny / nauka


The Iceman

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jestem w 2 LO i egzaminu z ang nie musiałem pisać z czego się bardzo cieszę. A to mniej więcej moję ocenki : fiz 5 (na maxa naciągana), matma 5, biol 4 +, chemia 4, WOS 4, hist 5, niem 5, ang 3, PO 4 +, PP 5, rela 5. A ja jeszcze się pochwalę , bo w konkursie grupowym z obrony cywilnej przedostałem się do etapu wojewódzkiego. Teraz własnie będę się uczył trochę na feriach, żeby jakiś przyzwoity wynik był.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Sorry za późny wpis. Piątek: Matma - dwie piątki, jedna za zadanie domowe a druga za aktywność. Polski - czwórka za prace na lekcji Angielski - piątka za tłumaczenie tekstu Sztuka - piątka za prace na lekcji To był mój Pr0 Day :-P PS. A i biorę udział w konkursie między wojewódzkim z WOS'u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielski - piątka za tłumaczenie tekstu

Gdybyśmy mieli takie coś na lekcjach, to chyba byłbym jednym z najlepszych w klasie.

A i biorę udział w konkursie między wojewódzkim z WOS'u.

Też bym chętnie wziął udział w takim konkursie, bo WoS to łatwy i przyjemny jak dla mnie przedmiot, tylko jeszcze nie poinformowali nas o tym...

Tydzień temu dostałem 5+ za wykonanie ornamentu i niestety 1 za kartkówkę z matematyki (takie oceny z matematyki wcale nie oznaczają, że mam problemy z innymi przedmiotami).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też zrobię uaktualnienie. Niestety u mnie przed feriami mnie zjechali nauczyciele: pol 1 za dyktando zimowe i były tam nazwiska skoczków niemieckich i austriackich. Kompletnie masakra. ang- 1 za kartkówkę niezapowiedzianą z lekcji , na której nie byłem 5 z geografii z ćwiczenia rela 1 za pracę domową . Zgłaszałem nieprzygotowanie , ale ksiądz nie wstawił bo się wkurzył , bo prawie cała klasa nie miała. Jak widać u mnie tak pro nie jest, ale teraz mam ferie i się relaksuje i się trochę uczę , bo konkurs mam z Obrony Cywilnej. Nawet fajny, bo będziemy zakładać maski pgazowe mp5 , kombinezony, masaż serca sztuczny i inne bajery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.