Skocz do zawartości

Problem z misjami


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam taki problem w stalker Clear Sky a mianowicie:

Gram na tym najnowszym patchu, bez modów.Po doj?ciu do czerwonego lasu zachcia?o mi si? gra? od nowa,wi?c save'y usun??em (przenios?em na inny dysk)i ustawi?em sobie bind_cam_f1,f2,f3 i f4 i od tego momentu nie mog? gra? normalnie dlatego ?e gdy zaczn? tylko now? gr? i dostaj? misj? udania si? na wie?e (t? na której siedzi stalker któremu pomagamy zabi? dziki,po czym wyst?puje emisja i musimy si? schowa? do tego baraku)i gdy t? misj? wykonam to dostaj? nast?pn? ?eby uda? si? z przewodnikiem i wzmocni? pozycj? czystego nieba na bagnach i gdy si? udaj? z tym przewodnikiem i dochodz? do tych jednostek czystego nieba to bior? misj? z zaj?ciem wie?y gdy to wykonam to czyste niebo raz mi zalicza t? misj? a raz nie, tak samo si? dzieje z misj? w spalonym gospodarstwie oraz z baz? renegatów na bagnach.Wczytywa?em kilka razy i nic,tak?e próbowa?em gry od nowa i dupa dalej tak si? dzieje.Mia?em te? taki przypadek ?e Renegaci chcieli zdoby? t? pierwsz? wiosk? co jest zaraz ko?o wie?y albo ?e musia?em j? obroni? przed dzikami,raz po doj?ciu do tej wioski wybiciu renegatów dosta?em misj? ?eby pomóc w ?wirowni czy jako? tak to si? nazywa?o, i tu zaczyna si? moje pytanie co zrobi? ?eby normalnie móc gra? bo takie ci?g?e zapisz-wczytaj denerwuje i czy b?dzie potrzebny reinstall gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chmm z tego co wiem to tak w?a?nie by?o w CN , nieraz zanim si? dobieg?o na dane miejsce to ju? by?o posprz?tane. ?eby dana misja si? zaliczy?a to musi ci prze?y? przynajmniej jeden kolega ale dzia?a to te? w drug? strone .Ty musisz zabi? co najmniej jednego renegata czy te? mutanta.Je?li Czystoniebowcy sami uporaj? si? z zagro?eniem misja tak samo nie zaliczy si?.Mi nigdy nie uda?o si? uko?czy? tych frakcyjnych misji wi?cej ni? kilka.Ale te? gra?em w to do?? dawno , nie wiem czy dobrze zrozumia?em twój problem.Skoro jeste? dopiero na Bagnach to mo?e jeszcze raz przeinstaluj gr? tym razem bez ?adnych pseudomodyfikacji i zobacz co sie b?dzie dzia?o.W zasadzie wystarczy przeinstalowac i wczyta? starego sejwa i ju? b?dziesz wiedzia?.

  • Dodatnia 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok zrobi? tak jak mówisz ja mam save te? z misji w której musz? si? uda? do czerwonego lasu wi?c jednak przeinstaluj?. a jak gra?e? to mia?e? te? tak ?e gdy ju? mia?e? wybiera? si? do tej pierwszej wioski a by?e? w bazie CN to ci wyskakiwa?a misja ?eby zdoby? wie?? ko?o tej pierwszej wioski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pami?tam to tak w?a?nie by?o.O ile si? orientuje to tymi misjami frakcyjnymi rz?dzi czysty przypadek.Mo?esz dosta? jedn? na pó? godziny a mo?esz dosta? trzy w ci?gu pi?ciu minut.Jak si? uda zaliczysz, jak nie nic si? nie stanie.To samo si? dzieje jak przystaniesz do stalkerów.Posterunku pod mostem przed mutantami to w ci?gu jednej nocy broni?em ze sze?? razy.Nawet stamt?d nie odchodzi?em bo zanim doszed?em do bazy to by?o kolejne wezwanie.To samo ze zdobywaniem bazy bandytów.Za jedn? gr? to zdoby?em j? te? z pi?? razy i nikt ze stalkerów nie raczy? si? pojawi? a? mnie to znudzi?o.A jak gra?em drugi raz to ju? za drugim razem w zdobytej bazie pojawili si? stalkerzy.To odpryski planowanej wojny frakcji tak reklamowanej w CN a która kompletnie si? nie uda?a.Po prostu ai nawala i tyle.Przede wszystkim pami?taj ?e to wszystko to tylko zadania poboczne,uda si? to je zrobisz nie to nie.Skup si? na g?ównym w?tku i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony, zgadzasz się na nasze Warunki użytkowania.